Lazaret aneb koutek kriplů

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
KEBULE
Sigilan
Příspěvky: 919
Registrován: 20.10.2006 11:00
Bydliště: Já jsem doma tam, kde mám svůj hrnek... Tak a tohle není pravda hrnek jsem si rozbil...

Příspěvek od KEBULE »

Jaká pracovní neschopnost??? :shock: Tu mi chtěli vnutit doktoři. Já měl jen naražené žebra a nemohl se hýbat ani dýchat natož tak pracovat.... :lol:
...vždyť zaznívá,
zrána i k večeru.
Ten do srdce nůž zarývá,
do hrudi sekeru...
Uživatelský avatar
Lerek
Sigilan
Příspěvky: 1676
Registrován: 27.11.2005 19:37
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lerek »

nj, festivaly dechových hudeb jsou rok od roku nebezpečnější :-D
"Vycházelo se přitom ze zcela pravdivé zásady, že určitým faktorem uvěření lži je její velikost..." Adolf Hitler
Uživatelský avatar
Hamster
Dabus
Příspěvky: 1815
Registrován: 29.10.2005 1:04

Příspěvek od Hamster »

To je jen důkaz toho, že všichni tihle pankáči, skini, áčka, skáčkaři, metaláci a podobná verbež jsou vlastně emo - libují si v sebepoškozování. Akorát tak nečinní v zatemněném pokojíčku, ale trochu kolektivnější formou. :-)
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

Jo tak tohle hodnocení Kebuli velmi potěší. :-D Už se těším na to mrchlání. Ale jít dnes na to co se dříve nazývalo zábavou je o zdraví.

Ale to jsem nechtěl psát. Právě jsem viděl jak umřel člověk. A nejlepší na tom je to, že se zabil sám. Byl jsem v Kroměříži. Na slunku 38°C. Zastaví auto vyleze z něj třicítka hned nadává jak je horko. Zdruhé strany vystoupí tak asi šedesátník-něco řekl a švihl sebou o zem.Zavolal jsem rychlou a dal se do práce. Po asi tak 6 minutách marného boje jsem ho rád přenechal profíkům. Pozdě. Pak ten doktor říká té třicítce-v čem jste dojeli? Podíval se do auta klidně říká: "Vy v tom voze něco chladíte?" Měla na klimě 14°C. A starého pána zabil tepelný úder.
Kdybych to neviděl na vlastní oči, nepsal bych to. A jinak se cítím mizerně.Měl jsem chvíli pocit že se chytá ale asi to bylo nad mé síly. :evil:
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Příspěvek od Vanda »

Jo, to je hustý. Nám se tohle stalo předloni na Potlachu, taky jeden kamarád mých kamarádu skolaboval na infrakt. Byli jsme v lese, kde nebyla pořádná příjezdová cesta, ale přesto sanitka dojela. Myslím, že to trvalo hodinu, nebylo mu pomoci, i když se moc snažili ho udržet při životě. To byl hodně smutný den. Nejvíc mě ale šokovaly dvě holky z nás, které zřejmě aby potlačily nepřijemné pocity, o té události mluvily jako nepovedeném hokejovém zápase. Před jejich žvatláním, co přesně se stalo, jsem musela prchnout do lesa.
My ochotní, vedeni nevědomými, děláme nemožné pro nevděčné.
(anonym?)
Uživatelský avatar
KEBULE
Sigilan
Příspěvky: 919
Registrován: 20.10.2006 11:00
Bydliště: Já jsem doma tam, kde mám svůj hrnek... Tak a tohle není pravda hrnek jsem si rozbil...

Příspěvek od KEBULE »

Hamster píše:To je jen důkaz toho, že všichni tihle pankáči, skini, áčka, skáčkaři, metaláci a podobná verbež jsou vlastně emo - libují si v sebepoškozování. Akorát tak nečinní v zatemněném pokojíčku, ale trochu kolektivnější formou. :-)
:lol: :lol: :lol:

Senior: Nejhorší na tom všem je ta lidská blbost. 24 stupnů rozdíl je sebevražda... Tys toho byl svědkem :-?
...vždyť zaznívá,
zrána i k večeru.
Ten do srdce nůž zarývá,
do hrudi sekeru...
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morty »

takze: kamaratovi prievan nejak rozbil okno na balkone, takze sme isli odstranit zvysky skla z okna... a ako tak so srbovakom davam prec tmel, smykne sa mi a plnou silou drbnem do skla...
a vysledok?
preseknuta slacha na dorsi palca nemozem extendovat palec :-|
uz to mam zasite, jak slachy tak kozu a na tom dlahu ;-)
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
Bhaall
Sigilan
Příspěvky: 547
Registrován: 29.9.2005 1:19
Bydliště: Šedozem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bhaall »

Tomu se říká klika :twisted:
...There is no path too perilous, or hazard too great.
The specter of death does not daunt me...for I am already dead...
Giving birth to this nightmare is my most coveted dream.
I will see them all burn!
As my pain ends...theirs begins.
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

šikovnosti moje neopouštěj mě :twisted:
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morty »

5 stehov, dnes mi menili ibvaz, mam to cele v krci aby sa to zrastlo, retardovane zasite, palec mi nejak vytrca do strany :-?

vraj to potom budem musiet rozcvicovat... no uvidime...
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

Mám za sebou dvoudenní služebku po Slovensku. Prostějov, Břeclav, Senica, Trnava, Zvolenská Slatina, Čečejovce, Košice, Stará Lubovňa, Martin, Kysucké Nové Mesto, Žilina, Půchov a pak zase Prostějov.

Připadám si jak polámaný v kole a bez pana Mydláře. Au!!!!!!!
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morty »

kedy si bol v kosiciach, co si sa neozval? streasne rad by som sa s tebou stretol :)

edit: aha za dva dni, no nic :(
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Příspěvek od Vanda »

Tak dneska jsem se zase pobavila. Potkala jsem kluka, který se mi před pár lety líbil. Dnes jsme konečně pokecali...probrali jsme pohřby, svatby a nemoce a je po sympatiích :lol: Sakra, kde jsou ty doby, kdy jsem se s lidma bavívala, co je baví, kam chodí za zábavou, co dělají a jak tráví svůj volný čas. :lol:
My ochotní, vedeni nevědomými, děláme nemožné pro nevděčné.
(anonym?)
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

Já bych se Tě nerad dotkl ale nebude to věkem? Já na sobě pozoruju podobné změny. Dřív jsme se bavili s mýma známejma o tom co kde provedeme, sníme vypijeme. kterou kočku sbalíme. Dnes se ptáme co víme o ostatních, o nemocech a jak to vypadá s kácením v našem lese.

Nebo jinak. Když mi bylo 20 až 28 tak jsme se rodina viděli u svadeb bráchy, sestry, bratranců a sestřenic a kámošů. Potom jsme se viděli u narození našich dětí. A dnes se potKáváme v nemocnicích a na pohřbech.

Jak se to nazývá? ŽIVOT.
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Příspěvek od Vanda »

Neferit Sr.: jo věkem to bude, ale ne mým ;-) . Já doufám, že bych se snad dovedla bavit i o jiných věcech. Třeba minulý víkend jsem se sešla s Vlasákem a rozhodně jsme ani pohřby ani svatby a nemoce neprobírali. ;-)
My ochotní, vedeni nevědomými, děláme nemožné pro nevděčné.
(anonym?)
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“