Zaklínač (sorcerer)

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Odpovědět
Uživatelský avatar
AlmSiVi
Sigilan
Příspěvky: 579
Registrován: 29.11.2005 8:20
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlmSiVi »

Sniper píše:Muzete mi jeste rict neco o vybave? urcite roba vecny a hul magu a prsten +2(na obchody se vymeni za ovlivneni cloveka) a gaxx. a dal nejak poradte:-) jo a jak na zacatku? vzit nebo nevzit imoen?
A jaký máš mody??
Uživatelský avatar
Sniper
Sigilan
Příspěvky: 85
Registrován: 9.2.2006 9:22

Příspěvek od Sniper »

zadny
Uživatelský avatar
Syf
Sigilan
Příspěvky: 237
Registrován: 3.10.2005 15:42
Bydliště: Trademeet Crypt
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Syf »

To Sevencreature: Sice jen 2 útoky s BBoD a Imp. haste, ale i tak to udělá paseku - v Timestopech luxus, aneb Edwin po 2 Time stopech a PfMW dal v Twisted Rune(imp.) Beholdera, upíra a bojovníka - teda ten dostal eště witlingem, kvůli zabijákům - dal asi 4, holt rozhodující postava v tomhle boji...
To Velehal: Zajmavý, já tu Tacticu GM+Web+Glitterdust atd. snad používám jen na Torgala a Maevara, jsou skoro shodný boje, mi přijde. ;-)
Pokud hraješ s Tacticem, tak v 6. lvl určitě Smrtící mlhu, coby ultimate lichkiller ;-) . a za solo(nebo do nějaký hardcore bitky) by mohl bejt dobrej Teleport field. No a Power Word blind je taky fajn na draky, pak většinou jen zamezit Randomwalkingu...
Which is worse - the sleep which never ends or that which never comes?
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Syf: Radši mám Death Spell - je víc party friendly a navíc opravdu nemám rád tyhle kouzla typu "mrak" - nebaví mě čekat, až zmizí. Prostě opruz.

K tomu Edwinovi - a nebylo by přece jen lepší radši seslat víc ADHWs, než tam pobíhat s mečem? :wink:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Kong Bao-tan
Sigilan
Příspěvky: 483
Registrován: 11.10.2005 13:11
Bydliště: Svět Ideí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kong Bao-tan »

Pan Bača píše:Pokud myslíš prsten ochrany +2, tak ten s Robou Vecny dohoromady nedáš
Fakt? Je pravda, že jsem BG2 dost dlouho nehrál, takže si nejsem jistý, ale myslím, že to jde...
Dost již bylo ostrých uší, na čase tasit nosy!
Něco málo o Svirfneblinech: http://forum.sigil.cz/viewtopic.php?p=125332#125332
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Robe of Vecna (stejně jako jakákoliv jiná) je v BG II brána jako nemagická, takže je možné ji kombinovat s RoP nebo AoP.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Pan Bača
Lim-Lim
Příspěvky: 401
Registrován: 30.9.2005 7:12
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pan Bača »

To je zajímavé...pořád mi víří hlavou, že když jsem to hrál naposledy, tak jsem to zkombinovat nemohl... ale možná jsem si to jen spletl s Kůží Aerga (nebo tak nějak, prostě z toho medvěda)... takže pardon za mystifikaci :angel:
Uživatelský avatar
Trandul
Sigilan
Příspěvky: 540
Registrován: 26.10.2005 19:16

Příspěvek od Trandul »

Pan Bača píše:To je zajímavé...pořád mi víří hlavou, že když jsem to hrál naposledy, tak jsem to zkombinovat nemohl... ale možná jsem si to jen spletl s Kůží Aerga (nebo tak nějak, prostě z toho medvěda)... takže pardon za mystifikaci :angel:
Ale to si nehrál za čistýho mága, že ne?
Jak jste to mohli se mnou vydržet? Já byl tak strašně blbej. :-D
-------------------------------------------
Flower power
Uživatelský avatar
Pan Bača
Lim-Lim
Příspěvky: 401
Registrován: 30.9.2005 7:12
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pan Bača »

Ne to jsme s bráchou hráli MP a já měl F/T... ale jak jsem už psal, asi se mi to popletlo.. :-?
Uživatelský avatar
Syf
Sigilan
Příspěvky: 237
Registrován: 3.10.2005 15:42
Bydliště: Trademeet Crypt
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Syf »

To Sevencreature: Já vim, death spell mám taky rád, ale proti lichům(nejen, ale hlavně na ně) je asi nej řešení...ono by šly na ně třeba i zápalný mraky, ale Fireshield narozdíl od Prot. form Acid Spellstrike neodstraní... Navíc pak se Sachundooku a CoM to jde, bojovníkům s hodně životama to taky tak moc nevadí, když nekouzlej... Navíc i když má lich Prot. from Acid, tak mu to aspoň přerušuje kouzla...
S tim Edwinem, kdybych jich měl víc, tak asi jo, ale přememorovávat celej 8. lvl jen na witlingy, nic pro mě - volim kouzla univerzálně, přememorovávám kvůli boji výjimečně, kvůli pozdější nepoužitelnosti nebo novejm kouzlům nepočítám. Navíc Tactic Reflex, aneb všichni maj MR 100% :-D .
Which is worse - the sleep which never ends or that which never comes?
Arkanis

Příspěvek od Arkanis »

sevencreature píše:Syf: Radši mám Death Spell - je víc party friendly a navíc opravdu nemám rád tyhle kouzla typu "mrak" - nebaví mě čekat, až zmizí. Prostě opruz.
A trva to ktomu strasne dlho a neda sa pri tom spat ani save tak ma to s... :twisted:
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Syf píše:Navíc Tactic Reflex, aneb všichni maj MR 100% :-D .
Jak to myslíš?
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Sniper
Sigilan
Příspěvky: 85
Registrován: 9.2.2006 9:22

Příspěvek od Sniper »

a jakej mu mam dat amulet a pasek?
Uživatelský avatar
Syf
Sigilan
Příspěvky: 237
Registrován: 3.10.2005 15:42
Bydliště: Trademeet Crypt
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Syf »

No, amulet asi Amulet moci(překvapení :-D ) a páseček na sílu, pokud už máš slušnou, tak vzdušný ochrany. ;-)
Which is worse - the sleep which never ends or that which never comes?
Uživatelský avatar
Sniper
Sigilan
Příspěvky: 85
Registrován: 9.2.2006 9:22

Příspěvek od Sniper »

a plast a boty?
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“