Reality show VyVolení

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jamal
Sigilan
Příspěvky: 50
Registrován: 1.10.2005 10:22
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jamal »

kdyz se ti to nezamlouva, tak se na to nedivej. Jak jednoduche :shock:
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Jamal píše:kdyz se ti to nezamlouva, tak se na to nedivej. Jak jednoduche :shock:
Jenže ono se to normálnímu člověku doslova cpe před nos. V televizi i na internetu. Místo seriózních zpráv se píše o těhle slátaninách.

Komu se to líbí, nechť se dívá. Ač si i o tom myslím svoje.
Komu se to nelíbí, nechť mu to není cpáno. :-?
Uživatelský avatar
Jamal
Sigilan
Příspěvky: 50
Registrován: 1.10.2005 10:22
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jamal »

V podstate mas pravdu. Je to obrovskym zpusobem medializovano. Kdyby se na to pulka obyvatel nedivala, tak po tom nestekne ani pes. Ale zpusob, jak se tomu vyhnout urcite je. Nedivat se na komercni televize, necist Blesk a jemu podobne tiskoviny, vypnout radio, nechodit na internet........Sakra :think: Asi se tomu fakt neda vyhnout. Je mi lito vsech, co tento druh zabavy nenavidi a je jim to nuceno. Jsem docela rad, ze mi to az tak nevadi :mrgreen: Jinak by me asi odvezli :wall:
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

Jab: Tak to přesně sedí :lol:
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Uživatelský avatar
Kajoz
Sigilan
Příspěvky: 83
Registrován: 29.9.2005 22:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kajoz »

Jab píše:Jenže ono se to normálnímu člověku doslova cpe před nos. V televizi i na internetu. Místo seriózních zpráv se píše o těhle slátaninách.
Bohužel jo. Doufám, že ta vlna nějak "přejde" a ten hype kolem těchto "reality show" skončí.
You must gather your party before venturing forth
Uživatelský avatar
SiNuHeT
Sigilan
Příspěvky: 544
Registrován: 30.9.2005 22:28
Bydliště: Lihový doom

Příspěvek od SiNuHeT »

SallTirr píše:a to vše jen kvuli PPPRRRAAAACCCCHHHUUUUM :?: :!: :?: :!: .....jednim slovem UBOHÝ
Tak ty chlapče buď ještě nepracuješ, nebo máš ukrutně bohaté rodiče :lol:
Uživatelský avatar
SallTirr
Sigilan
Příspěvky: 36
Registrován: 4.10.2005 8:23
Bydliště: Severní Ajur!!!

Příspěvek od SallTirr »

SiNuHeT píše:
SallTirr píše:a to vše jen kvuli PPPRRRAAAACCCCHHHUUUUM :?: :!: :?: :!: .....jednim slovem UBOHÝ
Tak ty chlapče buď ještě nepracuješ, nebo máš ukrutně bohaté rodiče :lol:
Spíš mam trochu jiný hodnoty....je pravda že nepracuju na TPP, ale tohle je něco úplně jinýho!!! Dělat ze sebe kvůli podřadný zábavě ze sebe debila....Dík, ale to fakt NE ;-)
Naposledy upravil(a) SallTirr dne 6.10.2005 20:26, celkem upraveno 1 x.
"DE OPPRESSO LIBER"
Uživatelský avatar
SallTirr
Sigilan
Příspěvky: 36
Registrován: 4.10.2005 8:23
Bydliště: Severní Ajur!!!

Příspěvek od SallTirr »

Dokonalost.........a tak to bohužel je!!!
"DE OPPRESSO LIBER"
Uživatelský avatar
SallTirr
Sigilan
Příspěvky: 36
Registrován: 4.10.2005 8:23
Bydliště: Severní Ajur!!!

Příspěvek od SallTirr »

Jamal píše:kdyz se ti to nezamlouva, tak se na to nedivej. Jak jednoduche :shock:
Vždyť já se na to nekoukám ;-) , ale i kdybych byl postevník žijící v hlubokém lese, tak bych vědět co jsou to VV nebo BB.......Místo Super filmů, které dávají teď většinou po cca 00:00 jsou pořád jen víše zmíněné Pí.....y.......proto taky už zavrhuju TV(i kvůli reklamám, ale to je do jiné sekce) a pěkný filmy si rači seženu na CD&DVD....
"DE OPPRESSO LIBER"
Uživatelský avatar
SiNuHeT
Sigilan
Příspěvky: 544
Registrován: 30.9.2005 22:28
Bydliště: Lihový doom

Příspěvek od SiNuHeT »

Tak nevím, jakou mediální masáž máte na mysli - v Lidových novinách o těchto věcech nepíšou, v MFDNES mají na titulní stránce "banner" s odkazem na příslušnou stránku (aby se jí intelektuálové mohli vyhnout ;-) ), o ostatních novinách nevím. Internet - de facto to samé; titulek se zprávou, která mě nezajímá, prostě přeskočím, rozhodně to není tak, že by o VV či BB byly kupříkladu na Novinkách všechny zprávy. Prostě přeháníte, dámy a pánové. ;-)
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

No u nás napríklad taký denník nový čas - každý druhý deň je na titulnej strane niečo, čo sa týka BB alebo VV...
Samotrejme s tým sa u takéhoto denníku musí počítať a ľudia, ktorí sa chcú týmto veciam úplne vyhnúť by si ho asi ani nemali kupovať... ;-)
Ale okrem toho zatiaľ nemám pocit, žr by bolo rozpútané nejaké extra šialenstvo - napr. ako Superstar... zatiaľ je celkom kľud a ticho, a to mi vyhovuje - BB ani VV pozerať práve nemusím a informácie z neho ma nestrašia na každom kroku... 8-)
The day is done
But I’m having fun
I think I’m dumb
Or maybe just happy...
Uživatelský avatar
SallTirr
Sigilan
Příspěvky: 36
Registrován: 4.10.2005 8:23
Bydliště: Severní Ajur!!!

Příspěvek od SallTirr »

SiNuHeT píše:Tak nevím, jakou mediální masáž máte na mysli - v Lidových novinách o těchto věcech nepíšou, v MFDNES mají na titulní stránce "banner" s odkazem na příslušnou stránku (aby se jí intelektuálové mohli vyhnout ;-) ), o ostatních novinách nevím. Internet - de facto to samé; titulek se zprávou, která mě nezajímá, prostě přeskočím, rozhodně to není tak, že by o VV či BB byly kupříkladu na Novinkách všechny zprávy. Prostě přeháníte, dámy a pánové. ;-)
Tak se mi zdá, že je u toho někdo pečenej vařenej :-D :-D :-D ...Ku přikladu jak to, že když mě to od začátku nezajímalo vim kdo je to Regina...nejde o to zda to je či není v novinách na titulu....pro tohle je i dost dobrá reklama jenom ty lidi, který se na to koukaj a pak mi to valej do hlavy celý přednášky!!!
"DE OPPRESSO LIBER"
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

SiNuHeT píše:Tak nevím, jakou mediální masáž máte na mysli - v Lidových novinách o těchto věcech nepíšou, v MFDNES mají na titulní stránce "banner" s odkazem na příslušnou stránku (aby se jí intelektuálové mohli vyhnout ;-) ), o ostatních novinách nevím. Internet - de facto to samé; titulek se zprávou, která mě nezajímá, prostě přeskočím, rozhodně to není tak, že by o VV či BB byly kupříkladu na Novinkách všechny zprávy. Prostě přeháníte, dámy a pánové. ;-)
Blbost je to všude. Dokonce i na fóru, které se jinak zabývá rpg hrami. :-P
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Áno, videl som pár dielov a môžem povedať - súťažiaci sú skutočne minimálne inteligentní - vyjadrovanie, názory, etc...
Tomuto žánru programu neholdujem, pre mňa je to vlastne absolútna stupidita, ale ako som kedysi písal - keď to niekoho baví, nech to pozerá, je to jeho vec, jeho vkus...
Myslím, že k tejto téme už ale nemám čo viac povedať...
BTW - Zamykať to by asi nebolo celkom férové... ;-)
The day is done
But I’m having fun
I think I’m dumb
Or maybe just happy...
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“