Vánoce, Vánoce...

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Odpovědět

Máte rádi Vánoce?/Ujídáte cukroví?

Ano/Ano
29
54%
Ne/Ne
7
13%
Ano/Ne
7
13%
Ne/Ano
11
20%
 
Celkem hlasů: 54

Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Příspěvek od Vallun »

hoď to sem, já čekám na bratra, než se vrátí z koncertu (stejně by mne vzbudil..) tak něoc vymyslíme:)
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Náhodou, tašky jsou praktické pro lidi jako např. já, kteří jsou totální kopyta i v balení věcí ve tvaru krychle, natož v něčem amébovitého tvaru. A vůbec nejlepší jsou igelitky (optimálně s levnou vodkou uvnitř) aneb zahrajme si na Poláky. :mrgreen:

Vallun: Slunovrat? Tys wiccan? :lol:
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Příspěvek od Vanda »

Kong Bao-tan: no do té papírové tašky to taky můžeš zabalit nějak pořádně, já někdy používám tašku preventivně u dárků nepravidelných tvarů, kdyby měly samorozbalovací efekt. Moje máti by tě naučila, ta zamotá dárek do papíru a ani se nenamáhá ho nějak přelepit, takže se dost dárku rozbalí sama už pod stromečkem, štvě mě to, ale asi ji už nezměníme.
My ochotní, vedeni nevědomými, děláme nemožné pro nevděčné.
(anonym?)
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Vallun píše:Prozradíš symboliku soba?:)
Popravdě, nepamatuju si, že bych mu to dávala s nějakou symbolikou, ale přišlo mi dost ohrátý kupovat medvídky, sluníčka,... když to má skoro úplně každej. Co mě navíc může na většině plyšáků nejvíc naštvat je fakt, že když už se mi nějaký líbí (třeba před nedávnem mě takhle zaujal Oslík a Prasátko ze seriálu Medvídek Pú), tak je skoro vždycky znetvořen obrovským hnusným srdíčkem s nápisem "I love you" :sick: Na podobné nápisy jsem od určité doby alergická a navíc, můj taneční partner má slečnu a nerada bych onou slečnou - i když je to jinak velice klidné a přátelské stvoření - byla zanechána někde v krvi za to, že jejímu klukovi dávám podobné dárky :lol: Ten sob byl přece jenom... sob :-)
Naposledy upravil(a) Neferit dne 21.12.2006 15:42, celkem upraveno 1 x.
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Příspěvek od Vallun »

Vampiria - Wiccan určitě nejsem, přiznám se, že si ani nejsem jist přesným významem slova:) Ale prostě Vánoce jsou moc fádní, slaví je každej, navíc je to ručitě ukradená oslava Slunovratu křesťanama a jakožto právník přeci nemohu oslavovat něčí krádež:D

Navíc mám rád stromeček bez ozdob, přijde mi mnohem hezčí. Takže dneska odpoledne ho dáme do stojanu do obýváku bez ozdob, dáme si s bratrem dárky a pro rodiče se nazdobí 24. ráno:) Ještě by to chtělo vatru, ale ta je v paneláku hůře realizovatelná:(

EDIT:Neferit - aha, aha:) Já už myslel na to, který z cca třinácti vymyšlených obsahů bude ten pravý... Jestli je Tvůj taneční aprtner sobec, nebo má místo nohou kopejtka, či, že mu chceš říct "NE":) Nebo naopak...
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Hmm, dostala jsem chuť popřát Sigilanům veselé Vánoce a takhle to dopadlo. :mrgreen:
Obrázek
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Vallun píše:EDIT:Neferit - aha, aha:) Já už myslel na to, který z cca třinácti vymyšlených obsahů bude ten pravý... Jestli je Tvůj taneční aprtner sobec, nebo má místo nohou kopejtka, či, že mu chceš říct "NE":) Nebo naopak...
To by mi tak scházelo, aby měl ještě místo nohou kopejtka :shock: už i tak jsem měla strach, že po třech tanečních sériích s ním budu mít místo nohou ploutve :anxious:
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cesare »

Vánoce kupodivu ráda mám, i když mi to dost kazí image... Stromeček, rybí polívka, bramborovej salát, světýlka, pohádky, dárečky a tak...
Je to asi jedinej moment v roce, kdy mě skutečně baví pomáhat v kuchyni... Navíc, Vánoce jsou takovej příjemně nostalgicko/strašidelnej svátek, nedám na ně dopustit.
A pokud na ně nahlédnu jako na svátky obžerství (jímž dnes bezpochyby jsou), je to další bod k dobru. :twisted:
(Ulice plný lidí, Santu a podobný vychytávky se snažím nějak odfiltrovávat.)

Cukroví ale neujídám. Mě na sladký nijak extra neužije, aspoň většinou ne, takže s cukrovím to nepřeháním.
Zato buráků, banánů, bramborovýho salátu a rybí polívky vždycky sežeru tolik, že od Štěpána k Silvestrovi se musím dokutálet.
Chjo.

:roll: :oops:
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Příspěvek od Vanda »

hm, já dneska vyrazila na nákup dárků a byla jsem překvapena, že obchodech bylo celkem málo lidí, že by u nás ve městě byli lidi letos uvědomělí a nakupovali nějak včas. Já si totiž jednou pamatuji, že jsem vyrazila, takhle těsně před vánoci do drogérie a obchod byl plný tápajících mužů, kteří dokonale oblehli všechny regály, že jsem se nemohla k žádnému probojovat.
My ochotní, vedeni nevědomými, děláme nemožné pro nevděčné.
(anonym?)
Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

Já se šel podívat do Levných Knih a bylo tam přecpáno. :-x
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Příspěvek od Vanda »

necrotising_ píše:Já se šel podívat do Levných Knih a bylo tam přecpáno. :-x
aha, tak tam všichni byli :-)
My ochotní, vedeni nevědomými, děláme nemožné pro nevděčné.
(anonym?)
Uživatelský avatar
Kong Bao-tan
Sigilan
Příspěvky: 483
Registrován: 11.10.2005 13:11
Bydliště: Svět Ideí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kong Bao-tan »

necrotising_ píše:Já se šel podívat do Levných Knih a bylo tam přecpáno. :-x
A to i u nás-chtěl jsem si udělat popísemkovou radost a koupit si něco od Kurosawy ale ten dav a fronta ke kase mě odradila :evil:
Dost již bylo ostrých uší, na čase tasit nosy!
Něco málo o Svirfneblinech: http://forum.sigil.cz/viewtopic.php?p=125332#125332
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cesare »

Já se odradit nenechala a konečně jsem si koupila tu Sedmou pečeť, po který už tak dlouho mlsně pokukuju... ;-)
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Já se odradit nechal, těch lidí tam bylo prostě moc a já neměl čas se jimi prodírat hodinu. Ale asi se tam zítra vrátím, já toho Kurosawu a P.K.Dicka prostě chci :-P
Uživatelský avatar
Lerek
Sigilan
Příspěvky: 1676
Registrován: 27.11.2005 19:37
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lerek »

škoda, že tento rok Vánoce nebudou bílé, mám bílou barvu rád :cry:
"Vycházelo se přitom ze zcela pravdivé zásady, že určitým faktorem uvěření lži je její velikost..." Adolf Hitler
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“