Dobrá nálada I: Archív

A prach na ně usedá, brouci je prožírají.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Anthrax
Sigilan
Příspěvky: 476
Registrován: 29.9.2005 17:13
Bydliště: Trutnov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Anthrax »

CrowX píše:Guličkovú - rozmýšľal som, že si kúpim optickú, ale nechce sa mi zbytočne vyhadzovať peniaze. ;-)
Optické dnes stojí pár korun (pokud nechceš elitu). Já mám levnou optickou Logitechku a i po 2 letech je v pohodě (úplně).
Uživatelský avatar
Arronax
Sigilan
Příspěvky: 514
Registrován: 28.9.2005 18:57
Bydliště: Niekde v temnom údolí...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arronax »

Ja mám momentálne docela dobrú náladu... prečo??? Len sa pozrite a pochopíte...

http://forum.sigil.cz/viewtopic.php?t=270&start=120

Muhehehehehehehehe!!! :twisted: :twisted: :twisted:
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul, ash nazg
thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.
Uživatelský avatar
Arronax
Sigilan
Příspěvky: 514
Registrován: 28.9.2005 18:57
Bydliště: Niekde v temnom údolí...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arronax »

Arthalion píše:Mam dobru naladu, lebo opat zacal na Slovensku vychadzat jediny slusny casopis-Playboy. 8-)
Njn... to je fakt pravý dôvod... ;-) 8-) :lol: Na toto ja však nie som odkázaný... :twisted: 8-) :-P
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul, ash nazg
thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

Ač znaven - jsem spokojen, neboť jsem se opět začal fyzicky ničiti :dancing: :lol:
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
Arronax
Sigilan
Příspěvky: 514
Registrován: 28.9.2005 18:57
Bydliště: Niekde v temnom údolí...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arronax »

Frosty píše:Ač znaven - jsem spokojen, neboť jsem se opět začal fyzicky ničiti :dancing: :lol:
Aký štýl využívaš na samodeštrukciu???
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul, ash nazg
thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

Arronax píše:Aký štýl využívaš na samodeštrukciu???
Veslování... Tedy v rámci treninku teď spíš běh a trochu posilovny. No, po delší pauze jsem se opět začal dávat fyz. dohromady a jako vždy - jde to ztuha a bolí to (jaké překvapení :lol:
Ale mám z toho skutečně dobrý pocit. Už mi to celkem chybělo...
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
Arronax
Sigilan
Příspěvky: 514
Registrován: 28.9.2005 18:57
Bydliště: Niekde v temnom údolí...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arronax »

Njn... niet nad ten pocit, keď po dobe leňošenia si dáš poriadne do tela... ten pocit poznám!!! 8-) 8-) 8-)
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul, ash nazg
thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Povzbuďte ma, aj ja by som mal znova začať so samodeštrukciou... takto cez zimu budem naberať len zbytočné kilá... ale čo keď som poobede unavený, že len sadnem a zaspím... :-?
The day is done
But I’m having fun
I think I’m dumb
Or maybe just happy...
Uživatelský avatar
Arronax
Sigilan
Příspěvky: 514
Registrován: 28.9.2005 18:57
Bydliště: Niekde v temnom údolí...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arronax »

Možno by si mal prejsť z pasívneho pozorovania futbalu k jeho aktívnemu hraniu... nemyslíš???
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul, ash nazg
thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

Arronax: JJ 8-) edit - to patřilo ještě k tomu předešlému příspěvku... i když s tím fotbalem taktéž souhlasím :)

Yachiko: tak si nejdříve zacvič a teprve potom si dej oběd ;-)
Jinak - povzbudit tě samozřejmě můžem, ale pokud nebudeš mít ty sám silnou vůli začít a nepřestat po prvních dvou dnech, tak to půjde jen těžko...
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Ja som minulý rok sebadeštrukciu prevozoval - chodil som do posilovne. Lenže v zime som pákrát ochorel, následkom čoho bolo, že som tam dlhšie nebol, následkom čoho bolo, že som zlenivel a vykašľal sa na to... :-?
The day is done
But I’m having fun
I think I’m dumb
Or maybe just happy...
Uživatelský avatar
Tafif
Sigilan
Příspěvky: 1140
Registrován: 10.10.2005 22:41
Bydliště: Za devatero horami...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tafif »

Yachiko: Máš nějakou radu na to jak přibrat? Já se o to snažím už pěkně dlouho a nic nepomáhá. Zhubnout pro mě nepředstavuje žádný problém.

btw posilovny jsou na nic, existují pohodlné cviky na posílení všech svalů a vyhazovat peníze za posilovnu je zbytečné
Hole mágů to nejsou přeludy,
bývají na konci zdobeny žaludy.
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Tafif: No tak neviem aké cviky teraz myslíš... ;-)
A návod ako pribrať?
Ráno neraňajkuj. Potom choď do školy/zamestania a celý deň tam seď. Doobeda ( na desiatu ) jedz sladkosti. Na obed si daj niečo poriadne mastného, potom príď domov, sadni si pred TV/PC a jedz čo Ti príde pod ruku. Potom choď spať, večer sa zobuď, zjedz poriadne veľkú večeru, sadni si za PC/TV a pritom jedz, potom si tesne pred spaním daj niečo sladké/mastné a choď neskoro spať...
Nič zložité... ;-) Teda toto zase neprevozujem, samozrejme len v odľahčenej forme, takže to ani zďaleka našťastie nemá také radikálne dôsledky... ale pokiaľ nemáš nejakú maloabsorbciu alebo alergiu na lepok účinok je 100% zaručený... ;-)
The day is done
But I’m having fun
I think I’m dumb
Or maybe just happy...
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

Yachiko píše:Ja som minulý rok sebadeštrukciu prevozoval - chodil som do posilovne. Lenže v zime som pákrát ochorel, následkom čoho bolo, že som tam dlhšie nebol, následkom čoho bolo, že som zlenivel a vykašľal sa na to... :-?
JJ, to je blbééé. Taky mi kolikrát několika-měsíční snažení přerušila byť jen na týden blbá chřipka a mohl jsem dfcto začínat od píky :-?
No hlavní je se na to nevykašlat na dlouhou dobu - to se pak těžko mění zaběhlá lenora... Ale jak už jednou začneš..... co říkáš - zítra? - jasně že jo, proč to odkládat! Fajn, jsme domluvený, zítra podáš hlášení o zahájení sebezničení ;-) :lol:

Tafif: 2 měsíce nedělej prakticky nic jiného, než jen seď u PC a nejvíc se cpi, tak kolem půlnoci :twisted:
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
Tafif
Sigilan
Příspěvky: 1140
Registrován: 10.10.2005 22:41
Bydliště: Za devatero horami...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tafif »

Yachiko píše:Tafif: No tak neviem aké cviky teraz myslíš... ;-)
A návod ako pribrať?
Ráno neraňajkuj. Potom choď do školy/zamestania a celý deň tam seď. Doobeda ( na desiatu ) jedz sladkosti. Na obed si daj niečo poriadne mastného, potom príď domov, sadni si pred TV/PC a jedz čo Ti príde pod ruku. Potom choď spať, večer sa zobuď, zjedz poriadne veľkú večeru, sadni si za PC/TV a pritom jedz, potom si tesne pred spaním daj niečo sladké/mastné a choď neskoro spať...
Nič zložité... ;-) Teda toto zase neprevozujem, samozrejme len v odľahčenej forme, takže to ani zďaleka našťastie nemá také radikálne dôsledky... ale pokiaľ nemáš nejakú maloabsorbciu alebo alergiu na lepok účinok je 100% zaručený... ;-)
Mě to trochu připadá jako návod na to, jak si zařídit, že budu trávit hodně času na záchodě :lol: . Ale jinak dík, něco zkusím.

Jó, mám dobrou náladu a proto jdu zkouknout Fantoma Paříže, abych si ji trochu zkazil debilním filmem.
Hole mágů to nejsou přeludy,
bývají na konci zdobeny žaludy.
Zamčeno

Zpět na „Archivy“