Lazaret aneb koutek kriplů

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

Tvé plané vyhrůžky jsou směšné a nemají na moji zocelenou mysl žádný denervující vliv. Jsem bývalý voják a mám tělo pokryto 3 centimetry silným pancířem z uralské oceli. Pakliže Tvé připínáčky nemají diamantové hroty nebo průpalné hlavice, nemáš nárok.

Pakliže dojedeš škrtit se nebude. To platí pokud nepřijedeš. Navíc se těším jak se budeš snažit mě přesvědčit, že jsi stejná jako Neferit... tedy drzá , vyzývavá a paštěkatá. Hlavně proto tam jedu - protože nevěřím, že ještě některý rodič musí trpět jako já.

Takže se uzdrav a dojeď. Strejda Tokkar a jeho Tokkar travel je v pohotovosti. A já Tě rád uvidím.
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
Ave
Sigilan
Příspěvky: 1073
Registrován: 30.11.2005 8:04
Bydliště: Chrám Vědění

Příspěvek od Ave »

Neferit Sr. píše:Tvé plané vyhrůžky jsou směšné a nemají na moji zocelenou mysl žádný denervující vliv. Jsem bývalý voják a mám tělo pokryto 3 centimetry silným pancířem z uralské oceli. Pakliže Tvé připínáčky nemají diamantové hroty nebo průpalné hlavice, nemáš nárok.

Pakliže dojedeš škrtit se nebude. To platí pokud nepřijedeš. Navíc se těším jak se budeš snažit mě přesvědčit, že jsi stejná jako Neferit... tedy drzá , vyzývavá a paštěkatá. Hlavně proto tam jedu - protože nevěřím, že ještě některý rodič musí trpět jako já.

Takže se uzdrav a dojeď. Strejda Tokkar a jeho Tokkar travel je v pohotovosti. A já Tě rád uvidím.
Bohužel, připíňáčky s diamantovým hrotem vážně nemám.....a škrtit se nenechám.... ;-)
Plá plamen věrné lásky,
prýští slzy a nad hlavou hoří hvězdy
... a pak už nic... a pak už nic...
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

Hlavně se uzdrav, abys mohla přijet. Posedíme a pohantýrujeme. takže vitamínky, hodně bumbat - tedy jako jako čajíčky, obklady na čelíčko a ocítek na šlapečky.

Občas dej vědět jak se ti daří.
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
KEBULE
Sigilan
Příspěvky: 919
Registrován: 20.10.2006 11:00
Bydliště: Já jsem doma tam, kde mám svůj hrnek... Tak a tohle není pravda hrnek jsem si rozbil...

Příspěvek od KEBULE »

Ave jestli chceš připínáčky stačí říct u nás se jich zinkují metráky... Stačí si vybrat jestli na modro nebo na žluto...

A když se to tu jmenuje lazaret tak teda lazaret :lol:

A já su jak lazar bo těch asi 8 km s dvěma batohama na flastru mi odrovnalo běháky a to musím dneska do práce UUUUÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

p.s. SENIORE z ocítku na šlapečky prej měknou kosti... :think:
...vždyť zaznívá,
zrána i k večeru.
Ten do srdce nůž zarývá,
do hrudi sekeru...
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

Potvrzuji že Kebule se včera plazil podél stěny jak napůl chcíplej tchoř. Byla radost se na něj podívat. :twisted: Alespoň něco úsměvného za jinak nudný a šedivý den. :-P

Ale to není nemoc ale ojetost -nabral si víc než snese a proto jeho příspěvek a moje odpověď jsou spamy. No my jsme ale famílie. :oops:
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Neferit Sr. píše:Potvrzuji že Kebule se včera plazil podél stěny jak napůl chcíplej tchoř. Byla radost se na něj podívat. :twisted: Alespoň něco úsměvného za jinak nudný a šedivý den. :-P
Obrázek

Hmm, včera jsem si docela šikovně rozsekl čelo u spánku o roh okapové rýny - byla moc blízko branky, kterou jsem vcházel koledovat k jedné kamarádce. No, měl jsem trochu obavy, že mi s těmi dlaněmi plnými krve nebude věřit, že jsem střízlivý řidič :lol:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

sevencreature - někdy se to sejde a některé věci se pak těžko vysvětlují. Ale myslím že více než to, kolik jsi vypil abys měl odvahu jezdit rychle ji zajímalo, jak Ti zalátat díru do hlavy. Nebo sis byl někde vyzvednout novou? :-D Koneckonců co s děravou hlavou? Odpíliť! :twisted:
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
Cozzinnni
Sigilan
Příspěvky: 651
Registrován: 1.3.2006 9:39
Bydliště: Kontrolní stanoviště duálního 350 mm pulzního děla.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cozzinnni »

Dneska jsem si asi rozbil koleno o židli ve škole :-?
Šly na mě mdloby a trochu mi vypadlo vidění, udržel jsem se však na nohou a první myšlenka po vzpamatování byla: "Ty vole, ještě jednou!"

To samé se stalo, když mi loňskou zimu vjela na sjezdovce do cesty nějaká německá snowboarďačka. Vystřelilo mi vázání, já dva a půl metru letěl po hlavě, po dopadu udělal kotrmelec a pár sudů a když jsem se ležíce na zádech trochu vzpamatoval a zesynchronizoval oči do jednoho směru, pomyslel jsem si výše zmíněnou myšlenku.

Já bych byl ideální adept na kamikaze :-D
So now, we have easy choice: Our and Earth's death, or their and Praia Prime death.
Admirál Gilbert, těsně před bitvou o Proximu Centauri, kde Aliance zastavila praianský postup ke Sluneční soustavě
Uživatelský avatar
Dalcor
Sigilan
Příspěvky: 982
Registrován: 30.9.2005 8:53
Bydliště: Černá skála, Nightlund, Solamnie, Krynn, Mnohavesmír
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalcor »

Dneska jsem si konečně dal na čas (3 týdny) od Ortopedů pokoj. Všichni mě potěšili:

- to nevadí že vám ty jizvy na stehnu vadí při posilování. Snažte se je rozmasírovat a nebo si zaplaťte laserovou terapii, ta časem zabere...
- jo ten Sudek bude pořád bolet, ale jinak nemá na cvičení žádnej vliv. Papejte prášky, mělo by se to časem ztratit (min. tři měsíce)
- máte ploché nohy - po dvou rehabilitacích, pravidelných kontrolách u doktora, roku na vojně a pravidelných kontrol na hokeji jsem se dneska poprvé dozvěděl že mám ploché nohy.
- naštěstí si nevšímají (zatím) křivých zad
- asi máte "chycené" i kyčle, ale ne to se mi jenom zdálo, vy jste moc zpevněný a málo pohyblivý... (tak co je mi vlastně??)
- SONO: sval je v pořádku (žádná ruptura),ale ukládá se vám asi kloubní tekutina v dutině ve svalu. je to reversibilní. Co že to je? No dá se to vrátit do původního stavu
- Ortoped: máte vodu v koleni a ve svalu (v reakci na tenhle nález) . Punkci dělat nebudeme, není dobré dotoho píchat, když je v koleni kov. (Cože, jakej kov, vždyť doteďka mi nikdo neřekl že mám v koleni šrouby?? Už jsem neměl sílu se ptát).
- na otázku můžu začít naplno cvičit a koleno zatěžovat? Ne, ale ne kvůli sudekovi ale vodě v koleni...

PŮL ROKU PO OPERACI STÁALE NEMŮŽU NAPLNO CVIČIT! VLASTNĚ NEMŮŽU DĚLAT NIC.

Já jsem na prášky. Fotbal mi chybí jak nymfičce sex. Přibývám na váze, začínám být agresivní. A hlavně vůbec nevím co bude dál...

Poslední kontrolu u operatéra mám 9.5. tak uvidím co vlastně bude!
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Cozzinnni píše: Já bych byl ideální adept na kamikaze :-D
Pch, prdlačku, ty bys byl ideální adept na účinkování v Jackass the movie :-P

Dalcor: Týbrďo :shock: , a čím že to vlastně začalo? Nějak jsem v tom soupisu ztratila přehled ;-) ad k plochým nohám - něco trošku podobného se mi taky zadařilo - konečně jsem si zašla s kotníky k ortopedovi a dozvěděla jsem se samo dobré věci - ploché nohy druhého stupně (ehm, ono se to dokonce i stupňuje :shock: ) a co bylo nejlepší, tak jsem se dozvěděla, že problémy s minimálně levým kotníkem budu mít až do konce života :-? nj, stačí blbý spadnutí na schodech v páté třídě, nezasádrovaný zvrtlý kotník a tohle se z toho vyvinulo :-?

To, že ti chybí fotbal celkem chápu - mně stačily tři týdny bez tanců. To, že jsem nemusela chodit do těláku jsem jedině přivítala, ale ty tance mě žraly nehorázným způsobem ;-)
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

Dalcor - zdá se že nemáš rád jednoduché věci. :twisted: Sesbíral jsi toho jak jeden komletní lazaret. Už Ti chybí jen nějaká střželná rána - nejlépe do nohy a spálenina třetího stupně, samozřejmě také na noze. Kolik je Ti to let? Já si myslel, že ve svém věku jsem skoro odepsaný ale proti Tobě jsem zdravý jako buk.

Ale víš jak se to říká - to se všechno zpraví, zase budeš zdravý
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
Dalcor
Sigilan
Příspěvky: 982
Registrován: 30.9.2005 8:53
Bydliště: Černá skála, Nightlund, Solamnie, Krynn, Mnohavesmír
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalcor »

Pro Neferitovi :)
Začalo to přetrženým křířovým vazem. Natažené vazy v kotníku následkem desítek podvrknutí mám taky ;) Již dva dny mi je 29 ;). No jo, jsem tak trochu chodící reklama na "Sportem," zvlášť amaterském, "k trvalé invaliditě".
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

Dalcor - a to buď rád že se nevěnuješ třeba boxu. :twisted:
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Příspěvek od Vallun »

Dalcor - pokud máš v noze šrouby a nevíš o tom, tak bych neváhal a žaloval...
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
KEBULE
Sigilan
Příspěvky: 919
Registrován: 20.10.2006 11:00
Bydliště: Já jsem doma tam, kde mám svůj hrnek... Tak a tohle není pravda hrnek jsem si rozbil...

Příspěvek od KEBULE »

sevencreature píše: Obrázek
Aspoň že se dobře bavíš :lol: mě do smíchu moc nebylo a není :-?

A co hlava zálátala ti to ta děvčica aspoň?
...vždyť zaznívá,
zrána i k večeru.
Ten do srdce nůž zarývá,
do hrudi sekeru...
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“