Diablo 2 LoD

Kobky, města i pláně potřebují svého hrdinu (či padoucha). Aneb jeden človíček ve velkých příbězích.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět
Netro
Sigilan
Příspěvky: 10
Registrován: 25.8.2006 15:29
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Netro »

necrotising_ píše:Uz vysla: http://www.freegame.cz/game.php?id=2297 ;-)
kaša :lol: ale normalna trojka 8-)
kaša kaša
Uživatelský avatar
Sn1per
Sigilan
Příspěvky: 33
Registrován: 4.9.2006 1:30

Příspěvek od Sn1per »

Frco píše:jj DII je po nete presne o tomto- co najrychlejsie nech ma kamos rushne za tri hodky na 80 clvl, potom si zoberem perfect topasy, narvem do vybavy a robim meph/andy/pindle runy. To robim tak mesiac, dva, potom potradujem veci co som nasiel za veci co zhanam a doexpujem na bhallrunoch na 90+. Fakt super. Nemozem, ked sa dvaja kamosi porovnavaju, kto za kolko sekund da Pit lvl 1 a 2 na helli (pre neznalych tam padaju veci s najvyssim ilvl).
A co najviac nechapem je, ze ked robia napr Enigmu, setria na nu tri mesiace a potom si kupia runy, o ktorich VEDIA ze su nacheatovane/nadupovane a hned ich musia socketnut, inak im zmiznu. To je najvacsia trapnost sveta, zabijat xy hodin ruchovanim aby som mal za to nacheatovane brnenie. Ach jaj! Diablo MP suxx hard!
S toho co ctu tak je videt ze diablu rozumis protoze ten prvni odstavec je fakt pravdivej ale nechapu ten druhej...proc by mely byt ty runy nadupovany nebo nahacknuty? Me napriklad padla jednou u mefa SUR a u baala Jah a taky sem je normalne poctive prodal. Ale je pravda ze me tydle runy padly jen jednou a to asi za 3 roky hrani :-D Jinak fura tech normalnich po GUL (sak urcite vis o cem mluvim...Hellforge rushe :-D )
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Příspěvek od Vanda »

Vampiria píše: - zbytečně moc předmětů, malá pravděpodobnost toho, že si sestavím
nějakou tu sadu, nejvíc mě štve, když najdu coby nekrouš bezva zbraň
pro assasinku a naopak, to mohli jako nějak ošetřit
- moc malá truhla, když už tu sadu skládám, tak kam to mám sakra házet?
pořád to nějak přehazovat mezi truhlou a zemí a inventářem, to je fakt
výhra jak cyp
Tak to mě taky štvalo, postupně jsem zkoušela hrát za všechny postavy a stále to samé, věci pro kouzelnici našel barbar, věci pro barbara kouzelnice. Navíc, když jsem skládala sérii, tak třeba jedny sigon boty našla 3x minimálně grrr :evil:
Truhla byla fakt malá i po datadisku, i když člověk sbírá jen raritní předměty. Stejně jsem se dostávala do fáze, které sady se zbavit...
My ochotní, vedeni nevědomými, děláme nemožné pro nevděčné.
(anonym?)
Uživatelský avatar
Sn1per
Sigilan
Příspěvky: 33
Registrován: 4.9.2006 1:30

Příspěvek od Sn1per »

Vanda: Tak ty boty musis tradnout za jiny casti a k tomu nedostatku mista.....nikdo ti nebrani udelat si na battlu napr. 3 acc jen na muly :-D
Uživatelský avatar
DerAdler
Sigilan
Příspěvky: 409
Registrován: 16.6.2006 2:21
Bydliště: Auschwitz-Birkenau

Příspěvek od DerAdler »

Sn1per píše:Vanda: Tak ty boty musis tradnout za jiny casti a k tomu nedostatku mista.....nikdo ti nebrani udelat si na battlu napr. 3 acc jen na muly :-D
JJ, kto hrá na battlenete, pochopí ;-) .
"Das einzige Mittel gegen den Verstand zusiegen ist Stärke und Angst." Adolf Hitler, Mein Kampf
Obrázek
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Příspěvek od Vanda »

když já jsem právě ten zatvrzelý hráč introvert, leda tak propojit dva čitače doma a proházet si to na místním netu...ani nevím, zda jde hrát jen bez netu jako třeba u Age of Empire
My ochotní, vedeni nevědomými, děláme nemožné pro nevděčné.
(anonym?)
Uživatelský avatar
Sn1per
Sigilan
Příspěvky: 33
Registrován: 4.9.2006 1:30

Příspěvek od Sn1per »

Vanda: pokut singl tak stahnout upravenou gfx.dll. Muzes potom spustit d2 2x takze uz te nikdy nebude rozcilovat jak ti z kazdyho padaj oculy kdyz hrajes za barba :-D
A urcite to po lanu jde :-)
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Za prvé tahle pověra s padáním je pěkný nesmysl :lol: Diablo 2 je nádherná ukázka statistiky v praxi...

A za druhé pro SP doporučuji používat na práci s předměty program ATMA.

http://atma.diabloii.net/files/ATMA_V/A ... taller.zip
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Sn1per
Sigilan
Příspěvky: 33
Registrován: 4.9.2006 1:30

Příspěvek od Sn1per »

Zasadne atmu neporucuju. Jen par lidi vydrzi necheatovat :-D
Uživatelský avatar
Target
Sigilan
Příspěvky: 449
Registrován: 22.3.2006 12:43
Bydliště: Nová Role
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Target »

ATMU náhodou hodně doporučuju, bez ní by můj stash praskl ve švech...
...není tedy nad virtuální stash!!!! ;-)
Uživatelský avatar
Zakat
Sigilan
Příspěvky: 940
Registrován: 25.6.2006 19:19
Bydliště: Kavárna u ztracených snů...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zakat »

Sn1per píše:Zasadne atmu neporucuju. Jen par lidi vydrzi necheatovat :-D
Atma není cheat, já ji používám jen a jen na save věcí, které najdu.Truhla v Diablu 2 je až neskutečně trapně malá.Pokud si někdo dává k postavě věci, které nenašel je to jeho problém.
The moon blinds my eye with opal cataracts
As I cut through the saw-mills and the stacks,
Leaping over the gully
Where I would one day take Lucy
Then wash up my hands in the gutter and the moon...
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Zakat píše:Pokud si někdo dává k postavě věci, které nenašel je to jeho problém.
Asi tak. Cheater k cheatování ATMAu nepotřebuje - navíc je v ní velmi užitečný detektor duplikátů 8-)
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Khamúl
Sigilan
Příspěvky: 51
Registrován: 31.10.2006 18:38
Bydliště: Dol Guldur

Příspěvek od Khamúl »

Jasan že virtuální stash je výborná věc , ale at vás ani nenapadne kopírovat věci- jen ukládat! :!: , ale ATMU nepoužívám.
Uživatelský avatar
Sn1per
Sigilan
Příspěvky: 33
Registrován: 4.9.2006 1:30

Příspěvek od Sn1per »

S ATMOU lze editovat. Este reknete ze ne :lol:
Uživatelský avatar
Target
Sigilan
Příspěvky: 449
Registrován: 22.3.2006 12:43
Bydliště: Nová Role
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Target »

No když už tak editujte dobře........prosím.
Na openbattlenetu mi paladin na 99 lvl ukazoval věci a hádal bych že je koupil někde v pátym aktu na normal.......taky sem ho pak jednoduše rozkolis s shape-shifting druidem na 81 lvl :lol:
Odpovědět

Zpět na „Další RPG hry“