Anime & Manga

Centrum kultury města Sigilu, kulturní všehochuť ze všech sfér.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Wiskas: :shock: Bleh, konverze 75 MB avi na 6 MB flv dopadla podle očekávání - pěkně hnusně :lol: :twisted: Ale jinak je to fajn AMV (ten originál :-) ).
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Ave
Sigilan
Příspěvky: 1073
Registrován: 30.11.2005 8:04
Bydliště: Chrám Vědění

Příspěvek od Ave »

sevencreature píše:Ave: Zas tak krvavé to není. Tedy až na 8. díl... Obzvlášť pokud máš ráda štěnata... 8-)
Tak jsem nakonec viděla tenhle seriál až po osmý díl a potom 14. - ova díl. Díky bohu že se Nana uzdravila a má protézy! To je moc fajn! Já jsem si myslela že zemřela...
Plá plamen věrné lásky,
prýští slzy a nad hlavou hoří hvězdy
... a pak už nic... a pak už nic...
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Ave: Jj, a tou dobou jsem se zrovna setkával s více podobně postiženými postavami...

Jinak, pokud jste ještě neviděli Ping Pong Club, měli byste to napravit. Jinak celkem nic nového... Zdá se. Každopádně se to nedá stíhat :-? :lol:

CCS1 HD je paráda (pokud máte rádi CCS nebo HD :lol:).
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
CrowX
Sigilan
Příspěvky: 1436
Registrován: 24.9.2005 22:58
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CrowX »

Po zhliadnutí 55 epizód Yakitate!! Japan musím priznať, že dosť dobre nechápem, v čom spočíva kvalita tohto počinu. :-? Je to nuda - stále to isté iba v rôznych obmenách protivníkov a receptov - jediné na čom sa dá trochu zabaviť sú komické reakcie rozhodcov (Pierrot alebo Kuroyanagi). :snooty:
There is a limit to stupidity.
182
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Hehe, na to, že tě to nebaví jsi vydržel pozoruhodně dlouho :shock: :lol:

Příznávám, že ke konci Monaka už mi to taky přišlo dost repetitivní, ale mám moc rád všechny postavy, takže mi to ani nějak zvlášť nevadilo :lol:

Edit: No každopádně patří Yakitate mezi mé nejoblíbenější kusy 8-)
Naposledy upravil(a) sevencreature dne 17.8.2006 16:37, celkem upraveno 1 x.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
CrowX
Sigilan
Příspěvky: 1436
Registrován: 24.9.2005 22:58
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CrowX »

Zvyčajne sa snažím dopozerať všetky anime, s ktorými začnem - 55 epizód preto, že zvyšných 14 ešte nemám (a neviem, či ich vôbec budem zháňať 8-) ). Ja práveže postavy príliš rád nemám, pretože podľa mňa sú vykradnuté z iných anime, aspoň čo sa výzoru týka. A charakterovo je YJ dosť slabé - proste nuda.
Teraz som začal s Monster - po prvej epizóde nič-moc, ale uvidím ako sa rozbehne - vypadá to na dosť "temné" anime
There is a limit to stupidity.
182
nekrotyrael
Sigilan
Příspěvky: 45
Registrován: 13.8.2006 15:06
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nekrotyrael »

monster je rozhodne dobra volba :)
Uživatelský avatar
Fryn
Sigilan
Příspěvky: 60
Registrován: 3.10.2005 8:46
Bydliště: pořád někde blízko severu

Příspěvek od Fryn »

Tak se zase po delší době tady objevuju (jinak okupuju spíš jiná fóra) a nedalo mi to abych do jednoho z mých nejoblíbenějších topiců něco nenapsal :-) (krom toho konečně zaokrouhlím počet příspěvku na 60 ;-) ). Tak tedy poslední dobou jsem měl tu čest číst Tenjou Tenge a stejně tak zhlédnout celou anime (jak už to tak bývá, anime je uřízlá, protože se začla dělat v době kdy ještě manga vycházela, btw. stále ještě není dokončená). Nevím jestli někdo tenhle kousek zná (nehledal jsem to tady), ale obojí, tedy až na konec té anime, je celkem slušné a stojí za podívání/přečtení (manga je samozřejmě lepší). No a aktuálně se docela dost bavím sledováním anime Bleach (zatím kolem 30. dílů) a čtením pro změnu oddechovky Love Hina u které jsem ani nečekal, že by mě něco takového mohlo bavit :-) . Jinak díky za tip na další mangu/anime a to Elfen Lied (ne, vůbec to nemá nic společného s tím co jsem četl o tom jak dopadla ta jedna postava :-D ).
Člověk se na jistém fóru neukáže asi jen tak přes půl roku a najednou je tu nové fórum, ale se starými lidmi :).
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Fryn: Tenjou Tenge manga je zlo :shock: :anxious:

Na mě moc ecchi (nebo spíš ta brutalita s tím spojená >_>) - ale souhlas, že je lepší než anime :-)

EL je fajn 8-)
Naposledy upravil(a) sevencreature dne 18.8.2006 22:44, celkem upraveno 1 x.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
CrowX
Sigilan
Příspěvky: 1436
Registrován: 24.9.2005 22:58
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CrowX »

sevencreature píše:Fryn: Tenjou Tenge manga je zlo :shock: :anxious:
:lol:

Bleach manga je dobrá a napočudovanie ani anime nezaostáva - resp. až do konca prvej série/celku - pokračovanie už ani nesledujem

otázka: čo vznikne kombináciou japonského tvorcu mangy + inšpiráciou v Hannibalovi Lecterovi + inšpiráciou americkým seriálom/filmom the Fugitive (uprchlík, utečenec) :?: :lol:
There is a limit to stupidity.
182
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Bleach je jedna z věcí, které mě vůbec nezaujaly. Po 13 epizodách nudy jsem to vzdal.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
CrowX
Sigilan
Příspěvky: 1436
Registrován: 24.9.2005 22:58
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CrowX »

Ja som sa zas na to dívať dokázal, alebo čítať - ale ak sa trochu zamyslím, tak zaujímavješie to je až neskôr tak od 15 epizódy - ale tiež samozrejme záleží od preferencie žánru - pretože bleach je vlastne x-krát obohratá pesnička v podobe neustálych bojov a kecania o tom ako byť silnejší :lol: btw. Tenjou Tenge nie je o ničom inom (až na väčší počet ženských aktérok - ecchi to presne vystihuje)
There is a limit to stupidity.
182
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

Mám za sebou první setkání s korejskou anime a nebylo to setkání nepříjemné. Mari iyagi (My Beautiful Girl Mari) má sice prostý příběh, ale zato příjemně snovou atmosféru (a ke konci i trochu napětí).
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Uživatelský avatar
CrowX
Sigilan
Příspěvky: 1436
Registrován: 24.9.2005 22:58
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CrowX »

Monster - dosť nezvyčajné na anime, keď dej je umiestnený niekde inde ako do Japonska (aspoň pre mňa) - vcelku sa jedná o naozaj pozerateľné anime, ktorého dej graduje až do konca - vytknúť však musím niekedy až násilné spojenia alebo vývoj príbehu - a taktiež prílišné zveličovanie termínu "monster" - príliš prehnané :roll: Každopádne po xy-stále takmer rovnakých anime je Monster príjemné osvieženie a môžem ho odporučiť aj ľuďom, ktorý anime príliš nemusia (a 1/3 deja sa odohráva v Prahe btw. - niekedy vzniknú spojením japončiny a českých výrazov vskutku úsmevné slovné spojenia :mrgreen: ) - 8/10
There is a limit to stupidity.
182
Uživatelský avatar
Liadeia
Sigilan
Příspěvky: 46
Registrován: 8.2.2006 18:01
Bydliště: říše Nitwittery, bydliště nestálé - stále na cestách
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Liadeia »

Candidate for goddess direct download...?
Odpovědět

Zpět na „Scéna mořského vánku“