TES: Oblivion

Kobky, města i pláně potřebují svého hrdinu (či padoucha). Aneb jeden človíček ve velkých příbězích.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Arthalion píše:Jedinym neduhom Oblivionu su uz teraz objavene bugy.
jak je možný že jsem tohle čekal :lol: :lol:
Uživatelský avatar
nuke
Sigilan
Příspěvky: 1783
Registrován: 2.10.2005 14:24
Bydliště: Arulco
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nuke »

Hmm... Grafika mi ide iba na medium, ale je to zatial skvelé. Podotíkam, že som zatial žiadnu z TES nehral. Teda akurát trochu Arenu.
Uživatelský avatar
Arthalion
Sigilan
Příspěvky: 981
Registrován: 29.9.2005 14:49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arthalion »

Oblivion uz hrajem druhym dnom... A musim povedat... Ze neviem co robit prv. :lol: Je tam tolko moznosti a questov ze sa tam clovek citi takmer az strateny. :lol:
Uz mam kona, zajtra poskytnem aj nejake screeny. ;-)
Uživatelský avatar
raider
Sigilan
Příspěvky: 498
Registrován: 1.12.2005 18:48

Příspěvek od raider »

No pokial ma to bude bavit aspon z polovice tak ako TES:Morrowind tak ma cakaju desiatky hodin zabavy.Problem je ze stale nemam stroj na ktorom by som to co i len spustil :evil:
"Máš štestí,že mám deset kilo podváhu. Jinak už by z tebe byla mrtvá liška."
Myron
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Hmmm, čím to, že mě Oblivion vůbec neláká? :think: :shock: A ten Gothic 2 jsem ještě pořád ani nerozehrál :-? Asi si dám zase znova Hexen: Deathkings of the Dark Citadel :twisted:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
nuke
Sigilan
Příspěvky: 1783
Registrován: 2.10.2005 14:24
Bydliště: Arulco
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nuke »

Arthalion píše:Oblivion uz hrajem druhym dnom... A musim povedat... Ze neviem co robit prv. :lol: Je tam tolko moznosti a questov ze sa tam clovek citi takmer az strateny. :lol:
Uz mam kona, zajtra poskytnem aj nejake screeny. ;-)
Hej ! Nefrajer :naughty:. Ja som už tiež mal koňa ! akurat, že ja som ho ukradol zpred tej krčmy, čo je nad Imperial City :-D. Neviem sa dočkať, kedy si zoženiem vlastného.

Inak sa ešte stále s hrou len zoznamujem a začínam sa báť ... vyzerá to moc rozsiahlo 8-)

EDIT : Arthalion : Kde sa dá kúpiť/zohnať klúč k vlastnému domu :?:
Uživatelský avatar
raider
Sigilan
Příspěvky: 498
Registrován: 1.12.2005 18:48

Příspěvek od raider »

Vraj to niektorym pada velmi casto.Ako ste na tom vy?Nasli ste aj nejake vacsie bugy?
"Máš štestí,že mám deset kilo podváhu. Jinak už by z tebe byla mrtvá liška."
Myron
Uživatelský avatar
nuke
Sigilan
Příspěvky: 1783
Registrován: 2.10.2005 14:24
Bydliště: Arulco
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nuke »

raider píše:Vraj to niektorym pada velmi casto.Ako ste na tom vy?Nasli ste aj nejake vacsie bugy?
Ja ani menšie. Takže žijem v radostnom očakávaní :-(
Uživatelský avatar
raider
Sigilan
Příspěvky: 498
Registrován: 1.12.2005 18:48

Příspěvek od raider »

Aj ja zijem v radostnom ocakavani.PC na to sice nemam ,ale hlavne ze uz som si objednal Oblivion :lol:
"Máš štestí,že mám deset kilo podváhu. Jinak už by z tebe byla mrtvá liška."
Myron
Uživatelský avatar
Arthalion
Sigilan
Příspěvky: 981
Registrován: 29.9.2005 14:49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arthalion »

Padlo mi to len raz a odvtedy nic. Teoreticky pomaha casto savovat a snazit sa odstranit priciny padania, ktore najdete napr. aj na oficialnom fore Eldescrolls. Medzi ne patria ochrana Stargate, nekompatilibita s tlaciarnami HP (??? :lol: - proste moze padat, ked mate zapojenu HP tlaciaren) atd... Samozrejme, stiahnite si nove ovladace. Pre istotu na vsetko. :lol:

Inak, uz mam 10 lvl. Bojoval som uz v Arene a dosiahol som predposledny rank. Moje skilly su: heavy armor, long blade, block, athletics, acrobatics, destruction, restoration. Znamenie: Attronach

Nuke: Dnes som si kupil kona za 5000. :whistle: :twisted: Inak, prvy kon ma stal tusim 500, ale pockaj si az na toho kona ktoreho dostanes pocas plneni questov hlavnej linie, ak si ho uz nedostal, :-) je to totiz jeden z prvych questov.
S domami velku skusenost nemam, este som ziadny nekupoval, ale myslim, ze by jeden mal byt v kazdom velkom meste. Najlacnesi stoji 2000, avsak, nespominam, kde ho najst. :anxious:

EDIT: Bugy som zatial ziadne nezaznamenal, ani pri plneni questov, ziaden zadrhel, co je pri hre takej velkosti udivujuce. :shock:
Uživatelský avatar
Arthalion
Sigilan
Příspěvky: 981
Registrován: 29.9.2005 14:49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arthalion »

Snimky su v gif, takze je to trochu horsia kvalita.

Predavac zmrzliny s vysokymi cenami: http://img530.imageshack.us/my.php?imag ... t886ak.gif

Ak budete casto pit skoomu, budete mat divne vidiny :lol::
http://img109.imageshack.us/my.php?imag ... ium0jk.gif

Rana po vecierkoch su tazke: http://img109.imageshack.us/my.php?imag ... rty3pw.gif

Malebny obrazok zo slovenskej doliny :lol: : http://img109.imageshack.us/my.php?image=ext9yb.gif
Naposledy upravil(a) Arthalion dne 27.3.2006 20:14, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
raider
Sigilan
Příspěvky: 498
Registrován: 1.12.2005 18:48

Příspěvek od raider »

Este by som bol zvedavy na zlozenie vasho pc,rozlisenie a uroven detailov v hre a fps v exterieroch.Z vlastnej skusenosti viem ze Morrowind sa da v pohode hrat aj na 10-20fps (to nie je ziadny counter strike)
"Máš štestí,že mám deset kilo podváhu. Jinak už by z tebe byla mrtvá liška."
Myron
Uživatelský avatar
Arthalion
Sigilan
Příspěvky: 981
Registrován: 29.9.2005 14:49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arthalion »

GForce 7800 GT, 3800 X2 AMD, 1GB RAM, SATA HDD.
Nastavenie: vsetko na najvyssich detailoch, len obcas sem-tam trhne pri nahravani lokacii, inak to bezi vyborne.

EDIT: Hram to bez AA.
Uživatelský avatar
raider
Sigilan
Příspěvky: 498
Registrován: 1.12.2005 18:48

Příspěvek od raider »

Vdaka.Nieco podobne si chcem kupit.Len asi budem musiet predat svoju HP tlaciaren :-D
"Máš štestí,že mám deset kilo podváhu. Jinak už by z tebe byla mrtvá liška."
Myron
Uživatelský avatar
nuke
Sigilan
Příspěvky: 1783
Registrován: 2.10.2005 14:24
Bydliště: Arulco
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nuke »

raider píše:Len asi budem musiet predat svoju HP tlaciaren :-D
Aj ja mám HP tlačiareň 8-) A inak pc - 3200+, 1GB RAM, SATA 2 RAID HDD, vga shit ATI saphire x550 (a to je najväčší problém). Alebo je problém v tej HP ? :-D Grafika na stredných detajloch, aspoň to píše inštalátor, ja som ju nemenil... bez AA.
Odpovědět

Zpět na „Další RPG hry“