Film II

Centrum kultury města Sigilu, kulturní všehochuť ze všech sfér.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
KEBULE
Sigilan
Příspěvky: 919
Registrován: 20.10.2006 11:00
Bydliště: Já jsem doma tam, kde mám svůj hrnek... Tak a tohle není pravda hrnek jsem si rozbil...

Re: Film II

Příspěvek od KEBULE »

Stardust jsem neviděl, ale myslím si že R. de Niro nezahraje lepší roli nez zahrál ZDE. S pozdravem Jabe :-)
...vždyť zaznívá,
zrána i k večeru.
Ten do srdce nůž zarývá,
do hrudi sekeru...
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Film II

Příspěvek od Jab »

Teda já měl DiCapria za dost uhozeného herce, ale ten výkon ve filmu What's Eating Gilbert Grape byl skutečně obdivuhodný. Ve svých devatenácti dokonole zahrál mentálně postiženého kluka. Jedinný problémek byl v tom, že jeho filmová postava byla cca stejného věku, jako on v době natáčení, ovšem vypadala o dost mladší (tak na 12 či 13). Nicméně tak či tak úžasné.
No a film také nebyl špatný. V něčem to mělo blízko k Divokým včelám (ovšem není to komedie) a celkové vyznění je o dost optimističtější. Kvůli již zmíněnému hereckému výkonu ale jen doporučuji.
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Re: Film II

Příspěvek od Cesare »

Jj, What's Eating Gilbert Grape je velmi podařený kousek.
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Re: Film II

Příspěvek od Cesare »

V neděli jsem se nechala anotací v programu zlákat ke sledování Ten Canoes - a nelituju ani v nejmenším.
Boží film. A kupodivu jsem se ani přes velmi volný tempo vyprávění nezačala nudit.
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Film II

Příspěvek od sevencreature »

Erm, viděl někdo Zeven van Daran - De strijd om de Pareo Rots, De? Není o tom nějak málo informací, na to že jde o film z roku 2008 a hádám, že se nejedná o nějaký obskurní art experimet? :think:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Re: Film II

Příspěvek od MCZ »

Konečně jsem viděl tolik vychvalované Juno a ačkoli to tedy není nic světoborného, za vidění to určitě stojí.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Film II

Příspěvek od sevencreature »

Konečně jsem viděl Batman Begins - a je to vcelku zábavný film (tedy až na Liama Neesona se sumčím knírem, který předstírá, že je ninja). A potom bohužel The Dark Knight, který jsem dokoukal spíš z povinnosti :-? Nuda.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
scorpioo
Sigilan
Příspěvky: 387
Registrován: 9.3.2008 21:08
Bydliště: Sigil

Re: Film II

Příspěvek od scorpioo »

sevencreature píše:Konečně jsem viděl Batman Begins - a je to vcelku zábavný film (tedy až na Liama Neesona se sumčím knírem, který předstírá, že je ninja). A potom bohužel The Dark Knight, který jsem dokoukal spíš z povinnosti :-? Nuda.
Sedmibestie chcel by som potom vedieť že aké filmy sa ti páčia keď THE DARK KNIGHT je podla teba nuda
Hrdinovia umierajú,legendy žijú naveky. - BEOWULF
www.kocogel.info
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Film II

Příspěvek od sevencreature »

Batman Begins se mi celkově líbil. Fungoval jako celek i přes některé slabé části.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
scorpioo
Sigilan
Příspěvky: 387
Registrován: 9.3.2008 21:08
Bydliště: Sigil

Re: Film II

Příspěvek od scorpioo »

Cez aké slabé časti máš na mysli?
Podľa mňa sa Nolan a tým okolo neho celkom dobre drží temnej atmosféry akú Batman má v skutočnosti aj v comixoch
Hrdinovia umierajú,legendy žijú naveky. - BEOWULF
www.kocogel.info
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Film II

Příspěvek od sevencreature »

Zhruba ty části, kde figuruje Liam Neeson a jeho bratrstvo neohrožených ninjů :mrgreen: Nicméně nehledě k samotným jejich kvalitám jsou do filmu zakomponované celkem bytelně, takže v kontextu nevadí (alespoň mně).
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
scorpioo
Sigilan
Příspěvky: 387
Registrován: 9.3.2008 21:08
Bydliště: Sigil

Re: Film II

Příspěvek od scorpioo »

Niesú tam zakomponovaný ale oni tam aj patria ... Raz´ Al Gul je hned po Jokerovy druhý najväčší nepriateľ Batmana aj v comixových príbehoch a patrý medzi jedného zmála ktorý poznajú jeho pravú identitu
Hrdinovia umierajú,legendy žijú naveky. - BEOWULF
www.kocogel.info
Uživatelský avatar
KEBULE
Sigilan
Příspěvky: 919
Registrován: 20.10.2006 11:00
Bydliště: Já jsem doma tam, kde mám svůj hrnek... Tak a tohle není pravda hrnek jsem si rozbil...

Re: Film II

Příspěvek od KEBULE »

Batman začíná - se mi líbil Temný rytíř mě čeká, takže aspoň tu mám malou recenzi, ale Beowulf pro mě byl hlubokým zklamáním. (sem si vzpoměl když sem viděl podpis pana scorpioo(a))
...vždyť zaznívá,
zrána i k večeru.
Ten do srdce nůž zarývá,
do hrudi sekeru...
Uživatelský avatar
scorpioo
Sigilan
Příspěvky: 387
Registrován: 9.3.2008 21:08
Bydliště: Sigil

Re: Film II

Příspěvek od scorpioo »

Je pravda, že Beowulf nebol bohvie čo ale ten výrok sa mi zapáčil....je pravdivý ;-)
Hrdinovia umierajú,legendy žijú naveky. - BEOWULF
www.kocogel.info
Uživatelský avatar
KEBULE
Sigilan
Příspěvky: 919
Registrován: 20.10.2006 11:00
Bydliště: Já jsem doma tam, kde mám svůj hrnek... Tak a tohle není pravda hrnek jsem si rozbil...

Re: Film II

Příspěvek od KEBULE »

Já ten citát viděl poprvé v reklamě na warcraft III :-D , ale jinak je určitě pravdivý to nemůžu popřít... s pozdravem
...vždyť zaznívá,
zrána i k večeru.
Ten do srdce nůž zarývá,
do hrudi sekeru...
Odpovědět

Zpět na „Scéna mořského vánku“