Volná diskuse

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Tak s tím se dá souhlasit - stačí si vzpomenout na to, že třeba jedna kámoška dělala autoškolu kvůli jízdám natřikrát - a to bylo v Prostějově :lol: Ale za to mohl šovinistický instruktor, který byl zastáncem toho, že ženská za volant nepatří :twisted: :evil:
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
KOFi-chan
Sigilan
Příspěvky: 1417
Registrován: 2.10.2005 9:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KOFi-chan »

Neferit: A nejmenoval se ten instruktor náhodou Milan Černý :?: :-)
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

drake127 píše:{ dvůr zabarikádovaný auty autoškoly a cesta z něj vedla přes tunel o dva centimetry širší než to auto. }
:think: Tak mám takový pocit, že přesně do téhle autoškoly, tím samým tunelem jsem o jednu svou jízdu osobákem vjížděl... Díky intervenci instruktora (nesmyslné hrabání do řízení) jsem tam musel zajíždět nadvakrát :-x
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

No říká se, že když člověk dělá autoškolu v Praze, tak se buď naučí skvělě řídit, nebo tam chcípne ;-)
Hm, proč v Kroměříži nemáme trenažéř? :-(
KOFi-chan
Sigilan
Příspěvky: 1417
Registrován: 2.10.2005 9:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KOFi-chan »

Ajantis píše:Hm, proč v Kroměříži nemáme trenažéř? :-(
Hm.. - proč v Prostějově nemáme blázinec :?: :-( :-D ;-)
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

A babičko, proč máš tak velké zuby :twisted:
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Sirine
Sigilan
Příspěvky: 1283
Registrován: 3.10.2005 16:44
Bydliště: Ust Natha - Modrá Sféra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sirine »

autoškola....první hodina na cvičišti (hurá, to auto jede....jakž takž...ano, já jako naprostý analfabet v řízení, co se vždy jen nechal odvézt) a na druhou přijeli pro mně a prý pojedeme do Jičína...ha, ha, ha po oblíbené silnici smrti...a mé námitky, že to neumím nebyly vyslyšeny (můj pokus vyhnout se sedadlu řidiče mi nevyšel...)ani nevím, jak jsem do toho jičína tehdy dojela :roll: ale papíry mám :lol: (jen ten tank ještě ne 8-) ) 8-)
...Je přirozené, že když spojíme naši temnou minulost se světlým zítřkem, dostaneme naši šedivou současnost...
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Frosty píše:
drake127 píše:{ dvůr zabarikádovaný auty autoškoly a cesta z něj vedla přes tunel o dva centimetry širší než to auto. }
Tak mám takový pocit, že přesně do téhle autoškoly, tím samým tunelem jsem o jednu svou jízdu osobákem vjížděl
Tys taky navštěvoval Jihlavskou autoškolu? :shock: :-)
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

drake127 píše:Trenažér byla naprostá úchylárna, já jsem to auto nebyl schopen udržet na silnici a po hodině už jsem se tak nudil, že jsem zkoušel, kolik to nejvíc jede, co se stane, když narazím támhle do toho auta, nebo jsem kličkoval protisměrem etc. No, v reálu se to auto určitě ovládá líp.
:-P Dělal jsem něco podobnýho... Nicméně nemyslim, že trenažer je na jízdu, ale na to osahat si pedály za nějaké akce ;-)
Jab píše:Vůbec nic neumím a oni mě klidně hned pustí na ulici. Radši ať si pan instruktor zkontroluje brzdy, bude je potřebovat. :roll:
Jak říká drake - oni už vědí, na co si dávat bacha ;-) A ježdění po Praze je spíš věc zvyku na tu přeplněnost kolem sebe 8-)
drake127 píše:Horší budou zkoušky, protože odjet půl hodiny po Praze bez jediného přestupku (i vyhnutí se překážce bez blinkru) je dle mě věc zcela nemožná.
Ale jo, jde to... jen je třeba problém, když člověka vytáhnout na václavák nebo na Revoluční, kde je x přechodů, předností zprava, vejzdů do pěších zón etc. Tam chce šmrdlat méně než předpisově ;-)
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Čtvrtek 27.4. v Butovicích. Šance na smrt jsou tak 50 na 50. Ty Butovice jsou fajn, dostat hned Smíchov či tak něco, tak už se se všemi loučím.
Nu stejně si do té doby asi uspořádám své věci, dnes to půjdu zapít s kamarády atd. :-D
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

sevencreature píše:
Frosty píše:
drake127 píše:{ dvůr zabarikádovaný auty autoškoly a cesta z něj vedla přes tunel o dva centimetry širší než to auto. }
Tak mám takový pocit, že přesně do téhle autoškoly, tím samým tunelem jsem o jednu svou jízdu osobákem vjížděl
Tys taky navštěvoval Jihlavskou autoškolu? :shock: :-)
No jistě, u Musila - vždyť já měl řidičák rok před maturitou :-)

Edit: aha, to bylo na Frostyho, nu což :-P
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Jab: nic osobního, ale úplně mi připomínáš spolužačky ze střední, které měly úplně stejné komentáře ke svému autoškolování ;-) K žádné smrti ani přejetí, ale nikdy nedošlo ;-)
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

sevencreature píše:Tys taky navštěvoval Jihlavskou autoškolu? :shock: :-)
:anxious: heh - nevím proč jsem si drakea v tu chvíli spojil s Prahou :-D V každém případě, ale ten jeho popis přesně sedí i na tu autoškolu v Praze 8-)
Jinak samozř. ne e - autoškolu jsem dělal převážně v RCI a okolí. Měli jsme ji jakožto součást výuky a tedy i nutnost pro postup do 4 ročníku 8-)

Když jel spolužák dvouhodinovku z té Prahy zpět, tak jsme po cestě viděli skutečně spoustu kvalitních příkladů bezpečné jízdy. Kupř. z kolony ve které jsme stáli - ob dvě auta před námi najednou vyjelo auto bokem, najelo na chodník a vesele si to šinulo dále :shock: :think: :lol:
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Vlasák píše:Jab: nic osobního, ale úplně mi připomínáš spolužačky ze střední, které měly úplně stejné komentáře ke svému autoškolování ;-) K žádné smrti ani přejetí, ale nikdy nedošlo ;-)
Když by někoho přejely, tak by to určitě nikomu nevykládaly. :-D
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Mám dost zajímavý zážitek - v rozespalosti jsem přikývla na to, že půjdu dělat organisační pomoc na akci Bílé hole sdružení Světluška - hudební soutěž slepých dětí z uměleckých škol, jelikož za tuto pomoc nabízeli teplý oběd, kterýžto jsem stejně jako tričko Světluška, posléze opravdu obdržela :lol: . Bylať jsem unavena po noční brigádě a též mé tělo choré jest. Organisace slečen ze Světlušky byla kongeniálně chaotická (a všechny byly docela hezké, tak co 8-) ), většina ostatních dobrovolníků mi připomínala živé suvenýry z Bohnic, slepýši byli OK, speciálně jedna cca 10tiletá holčička - za 3 roky z ní bude imho opravdu rozkošná lolitka :angel: a naprosto nejhustší byl cca 60tiletý dobrovolník - co slovo, to neskutečně trapná a hloupá explicitní sexuální narážka, navíc se tam prý obnažoval (tedy, jen břišní část trupu, ale i tak..), naštěstí ne přede mnou. Do takové společnosti se hned tak nedostanu :-D opravdu maximální masakr 8-)
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“