Společný příběh ....

Zde se soustřeďují různí pouliční umělci města Sigilu a prezentují tu svá expresionistická, dekadentní a avantgardní veledílka.

Moderátor: Sadako

Odpovědět
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

,,Já myslím, že vrazi jsou všichni," oznámil Cozzinnni výsledek svého třísekundového rozboru.
,,To ty taky Cozzinnni," podíval se Carlos s očividným nepochopením Cozzinnniho opileckého stavu.
Sadako znovu vytasila meč a bleskurychle ho přitiskla na Carlosův krk.
,,Kápni božskou nebo proleju pirátskou," oznámila mu se zlým a lstivým úsměvem.
,,No tak, drahá," prohlásil naléhavě Carlos. ,,Po tom všem, co jsme spolu prožili?"
,,Éééé...Nic jsem s nim neměla, čestně!" zapřísahávala se Sadako.
,,TO pro tebe nic neznamená?" zanaříkal Carlos jako milovník se zlomeným srdcem.
,,Nic jsem s tebou nikdy neměla, rozumíš?" ječela Sadako.
Carlos využil chvíle nepozornosti, kdy Sadako v prosebné póze uhnula mečem stranou od jeho krku. Ihned vytasil svou čepel a plynulým pohybem vyrazil Sadako její meč daleko do strany.
,,Tak předně," začal Carlos pro změnu vážným tónem. ,,Já sice jsem pirát, pobil jsem spoustu lidí, ale ty Sevencreature by po mě nešel, kdybych neměl něco jemu hodně drahé. Vzhledem k tomu, že mým současným majetkem je to, co mám na sobě, to má jeden z vás dvou."
Carlos se podíval do očí GM a potom i Sadako. Ta uhnula pohledem.
,,Samozřejmě," zasmál se Carlos, schoval meč do pochvy a naštvaně odkráčel do palmového háje. Cestou zapískal a k levici mu přiběhl vlk a k pravici Cozzinnni.
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
Artemis Entreri
Sigilan
Příspěvky: 368
Registrován: 7.9.2007 18:53
Bydliště: Kalimport
Kontaktovat uživatele:

Re: Společný příběh ....

Příspěvek od Artemis Entreri »

Sadako se porozhlédla aby se ještě optala Artemise, ale s trhnutím zjistila že Artemis a Charon Claw zmizeli. Upírka se tím pojistila v názoru že Artemis nebude jejich hlavní nepřítel a vztekle si dupla.
Obrázek

With each kill I grow wiser, and with added wisdom I grow stronger.

Artemis Entreri
Uživatelský avatar
Mamut
Sigilan
Příspěvky: 337
Registrován: 24.11.2007 22:06
Bydliště: Praha Bubeneč
Kontaktovat uživatele:

Re: Společný příběh ....

Příspěvek od Mamut »

"No to je super.Tak já jsem ta špatná. Artemis se urazil pro nic za nic a Carlos si myslí že ta sedmá creatura ho naháněla kvůli mě..Mooc bezva." "A ono to tak není ?" ozval se GM. " Kušuj dědku. Jasně že to tak není. Jediný způsob jak zjistit co Carlos zamýšlí a proč po něm commodor jde, je zeptat se Ajantise a to bez lodi jaksi nezvládneme." "No jo bez lodi" " A jo bez lodi. Carlos je taky bez lodi. Tak se zeptáme jeho. No to je nápad.Jsem já to ale hlavička šikovná".
Než se GM nadál, už ho Sadako držela za opasek a střemhlavým letem nad pobřežím stíhala trojici Carlos, Vlk a Cozzinnni.
Než se pirát nadál , stála upírka přímo před jeho nevěřícím zrakem. Zrovna se chystal vstoupit do tajné chodby která vedla do obsateného města.
"Tak panáčku, mě se jen tak nezbavíš.Kór po tom všem co jsme kdy spolu měli." "Ale,ale..."zakoktal se Carlos.
SAdako vytasila svou katanu a piráta koktání rychle přešlo.
"Ok děvče, potřeboval jsem tě jako výpomoc proti těm mariňákům.Comodor po mě jde z čiré nenávisti ke kanibalům.""Sežral mu babičku" hlesl Cozzinnni." Mlč troubo!"utrhl se Carlos na svého poddůstojníka, nyní plavčíka.
"A do města jsem šel za kartářkou starou cikánkou Vandou.Ta by měla vědět kdo mi ukradl mou hodobožovou karetní soupravu.A proč se do toho zamotal ten týpek Artemis, to fakt nevím. Možná že tě miluje. Urazil se dost okatě, když jsem naznačoval že jsme spolu měli techtle mechtle. Teď už víš všechno. Buď se ke mě s tlusťochem přidejte ( on Sevn creature mě jen tak nenechá a tvá pomoc se hodí) , nebo nech bejt a nezdržuj." S těmito slovy se vnořil do podzemí zanechávaje za sebou zkoprnělou upírku a zcela zmateného GM.
Vanitas vanitatum et omnia vanitas.
http://garden.mujblog.atlas.cz/
Uživatelský avatar
Cozzinnni
Sigilan
Příspěvky: 651
Registrován: 1.3.2006 9:39
Bydliště: Kontrolní stanoviště duálního 350 mm pulzního děla.
Kontaktovat uživatele:

Re: Společný příběh ....

Příspěvek od Cozzinnni »

Zcela zmatený GM pozoroval mizející postavy v tunelu a pak řekl: "Teď máme dvě varianty. Buď se přidat k tomu pirátovi nebo ho nabonzovat Sevencreaturovia tím pádem se u něj trošku revanšovat."
"Je ještě třetí." ucedila Sadako, "krouhnout jeho, vlka sežrat a Cozzinnniho?" Zamyslela se. "Ten mi sliboval nějakou návštěvu krevní banky, tak to by byla škoda nevyužít. A krouhnout ho potom."
GM se zamyslel: "Na tom něco bude." Pak se zamyslel: "A o co ti vlastně jde?"
Sadako se na něj podívala: "Chci konečně definitivně, s konečnou platností a navždy pohřbít toho hajzla Slipknota. To se mi ještě nestalo, aby někdo, koho jsem krouhla, vstal a ještě na mě posílal skeleťáky. To mě tak natankovalo, že ani ten hajzlík Dracula na to nemá!"
"Dracula?"
Sadako zlostně nakopla kámen u své nohy. Ten balistickou křivkou odplachtil pryč (a zasáhl mariňáčího snipera, který si chtěl z GM udělat další zářez).
"Dracula, ten hajzl, mi v dětství vypil cisternu tý nejjemnější krve. Plnotučná krev z dovozu z Ameriky! A on mi jí vychlastal! Mě, třísetletému dítku!"
GM nasucho polkl.
"A teď Slipknot..."
Sadako se napřímila: "Spolčím se třeba i s archandělem, jenom abych toho zombiáka poslala do pryč!" A vyrazila do tunelu.
GM si řekl: "Upírka blbá, taky neví, co chce." a vyrazil za ní.

Charon Claw se vrátil právě včas. Jabovci, byť za cenu těžkých ztrát, zpopelnili všechny Ha´taky a teď se eskadra bitevníků Administrátor řítila do útoku proti klonu Charon Clawu.
Pravý Charon Claw je napadl ze zálohy a než bys řekl Gene Rodenberry, svými plazmovými kanony rozstřílel dva Administrátory. Zbytek se otočil, aby útočníkovi čelil,ale proti Charonu s nasraným Artemisem v kapitánském křesle neměli šanci. Za pár desítek minut zbyly z jabovské eskadry trosky. Charon Claw za to zaplatil dírami v trupu a vyřazenými podsvětelnými motory.
So now, we have easy choice: Our and Earth's death, or their and Praia Prime death.
Admirál Gilbert, těsně před bitvou o Proximu Centauri, kde Aliance zastavila praianský postup ke Sluneční soustavě
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

,,Ta dvě minutky," tipoval vlk.
,,Já myslim, že se vrátí dřív," zamyslel se Carlos. ,,Tak za minutu."
,,Já myslim, že se vrací," oznámil Cozzinnni, který se nesázel a stál na stráži.
,,Jdeme s tebou!" oznámila Sadako, když stála deset metrů od skupiny pirátů.
,,No to je dost," zabručel Carlos a mrknul na vlka. Vlk se usmál, co vlčí rysy dovolily a vydal se napřed okouknout cestu. ,,Už mě to čekání vážně nebavilo."
,,Co tím chceš říct?" odpověděla naštvaně Sadako.
,,Věděl jsem, že se vrátíte," Carlos odhodil cigaretového špačka. ,,Vyrážíme!"
Zdálo se, že cesta tunely vůbec neubíhá. Hlavně od chvíle, kdy jim zhasla pochodeň a Cozzinnni suploval hmatové fousy. Spočívalo to v tom, že se všichni chytli za ruce, Cozzinnni šel vpředu a pokaždé, když zařval znamenalo to, že narazil na překážku.
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
Artemis Entreri
Sigilan
Příspěvky: 368
Registrován: 7.9.2007 18:53
Bydliště: Kalimport
Kontaktovat uživatele:

Re: Společný příběh ....

Příspěvek od Artemis Entreri »

V tom něco GM poklepalo na rameno a proneslo typické chladné "zdravím" a díky nasazeným čočkám zn. Entreri Optic se zabudovanou infravizí dokonale vidělo jak Cozziny narazil to krápníku. Taky viděl jak se před Cozzinho přenesl člen EEK a chtěl omráčeného piráta probodnou ani však nevytáhl meč z pochvy a z plic mu trčela drahokamy posázená dýka.


Sadako jaky vampýrka by měla mít infravizi ne?
Obrázek

With each kill I grow wiser, and with added wisdom I grow stronger.

Artemis Entreri
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Re: Společný příběh ....

Příspěvek od Morty »

takisto aj vlk, ale ten je asi sto metrov pred nimi, ciz tipujem ze ja som uz vysiel vonku :-P

Ked vysiel Vlk vonku, vsade bolo pocut vybuchy, udery, narazy, stonanie, kricanie a ine postapokalypticko-apokalypticke zvuky mesta.
Priblizili sa k nemu tri asi desat rocne deti so zbranami. No vlastne taka kopia(kopí), noz a kamen v rukach decka neiej bohvieakou zbranou, ale Vlk bol uz vyhladnuty, stale sa len pohyboval a nic nezral. Tak a nez by si stacil povedat "aorta", zasa striekala krv a trojica deti lezala v mlacke krvi na zemi. Trocha si odhryzol, ale nieco sa mu nezdalo.
"Jasne, domacacejriti, netrva im to nejak dlho? Letim sa pozriet za nimi."
Ako povedal, tak aj spravil. Nastastie v tme videl obstojne, takze mohol vidiet celu situaciu jasne a zretelne. Premyslal co spravi, zatial si ho nevsimli, takze...

"PCHHKT!" zaznel zvuk prechadzajucej cepele cez hrud.
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
Mamut
Sigilan
Příspěvky: 337
Registrován: 24.11.2007 22:06
Bydliště: Praha Bubeneč
Kontaktovat uživatele:

Re: Společný příběh ....

Příspěvek od Mamut »

Sadako samozřejmě viděla blížícího se elfíka, takže byť byla poměrně daleko rozhodla se Cozzinniho zachránit. Dýka vržená přes hlavy spoluhráčů, pardon spoludružiníků s milimetrovou přesností strefila vytyčený cíl.
"Tak to bychom měli". Pousmála se upírka.
V podstě v ten samý okamžik Carlos zašeptal : "Venku je peklo, došlo k takzavené War of Children. Děti z města se vzbouřili proti elfímu komandu a nastal totální masakr." "A to mi někdo bude tvrdit že mám mít rád děti " zavrčel GM.
Cozzinny opračuje si své sáčko jen zasténal: "Noc dlouhých nožů a to zrovna teď na svátek Prasečnic, teda Vánoc."
"Vánoce, nevánoce, kartářku musíme najít." Vykřikl odhodlaně Carlos. Sadako tento výkřik jedovatě okomentovala: "Zapomněl jsi dodat Follow me Samame."
"Follow me Same".Pronesl temně Carlos a vrhl se ven z tunelu...
Vanitas vanitatum et omnia vanitas.
http://garden.mujblog.atlas.cz/
Uživatelský avatar
Cozzinnni
Sigilan
Příspěvky: 651
Registrován: 1.3.2006 9:39
Bydliště: Kontrolní stanoviště duálního 350 mm pulzního děla.
Kontaktovat uživatele:

Re: Společný příběh ....

Příspěvek od Cozzinnni »

Ulice města vypadaly jako po kobercovém bombardování. Z budov zbyly doutnající ruiny a a ulice byly poseté dětskými mrtvolami.
Družina se němě koukala na hromady mrtvých dítek, když se z konce ulice za nimi ozval bojový pokřik "Uráááááááá!!" a vyřítila se masa dětí. Měli klacky, chrastítka vyztužená kovem, nabroušené dětské mečíky či aspoň do kovu oblečenou panenku. Některé třímaly jednoduché štíty z planěk plotu a další držely jednoduché Y-praky. A v čele se řítil chlapec s rudým praporem, na kterém byly zkříženy dva zlaté znaky. Dětské kladívko a dudlík.
Z druhé strany začaly svištět šípy a čelní řada dětí popadala. Někdo další popadl prapor z rukou umírajícího praporečníka a masa se sunula dál.
EEK na barikádě vystříleli šípy a tasili meče.
A družina váhala, komu pomoci.
So now, we have easy choice: Our and Earth's death, or their and Praia Prime death.
Admirál Gilbert, těsně před bitvou o Proximu Centauri, kde Aliance zastavila praianský postup ke Sluneční soustavě
Uživatelský avatar
Artemis Entreri
Sigilan
Příspěvky: 368
Registrován: 7.9.2007 18:53
Bydliště: Kalimport
Kontaktovat uživatele:

Re: Společný příběh ....

Příspěvek od Artemis Entreri »

Nakonec se po krvi lačnící Sadako a ostřílený chladný zabiják Artemis pustily do obou skupin zároveň za pár okamžiků bylo jak po dětech tak po elfech, Sadako se zhlluboka napila mladé krve a hodlala se Artemise zeptat proč jim pomáhá.
Obrázek

With each kill I grow wiser, and with added wisdom I grow stronger.

Artemis Entreri
Uživatelský avatar
Mamut
Sigilan
Příspěvky: 337
Registrován: 24.11.2007 22:06
Bydliště: Praha Bubeneč
Kontaktovat uživatele:

Re: Společný příběh ....

Příspěvek od Mamut »

Ovšem jako už asi po sté se Sadako zeptat nestačila. Důvod byl na snadě, neboť když se rozptýlil prach zvířený bojem zjevil se před skupinkou dobrodruhů přízrak.
Dívenka asi desetiletá s vlasy spletenýmy do dredů sahájících do půlky zad oblečená v režné kytlici s havraními pírky a kančími zuby v trojitém náhrdelníku obtočeném kolem útlého dívčího krčku.V pravé ruce držela dvoumetrovou zdobenou hůl na jejímž horním konci tkvěla lidská hlava.Levou rukou kynula dobrodruhům v jasném gestu."NÁSLEDUJTE MĚ !"
Carlos zbled jako stěna a tiše zasténal "Už dva roky se mi zjevuje ve snech."
"Mě také" jako jeden muž zašeptali GM i Artemis. Vlk jen táhle a zoufale zavil a Cozzinni se roztřásl němou hrůzou.
Jen upírka bledá jako smrt neřekla nic a vykročila za přízrakem dítěte...
Vanitas vanitatum et omnia vanitas.
http://garden.mujblog.atlas.cz/
Uživatelský avatar
Cozzinnni
Sigilan
Příspěvky: 651
Registrován: 1.3.2006 9:39
Bydliště: Kontrolní stanoviště duálního 350 mm pulzního děla.
Kontaktovat uživatele:

Re: Společný příběh ....

Příspěvek od Cozzinnni »

Pomalu přišla k přízraku: "Kdo, nebo spíše co, jsi?"
Přízrak odpověděl mystickým hlasem: "Vyslanec Nejvyšší věštkyně. Následujte mě."
Sadako jen jemně rukou projela skrz přízračné břicho. Ruka nenašla žádný odpor. Sadako podrážděně zabručela cosi ve smysli "to katanou nedám" a znechuceně se otočila na ostatní: "Tož abychom šli, ne?"
Družina chvíli váhala, ale ve chvíli, kdy se jim v zádech objevila další masa dětí se smrtí v očích, šli ještě rádi.
Běželi přes trosky města a okolo nich létaly kameny. Jeden zasáhl vlka do zátylku a mrštil s ním o zem. Než stačil vstát, byl obklopen dětmi. Carlos jen zařval: "On to dá! Stejně má hlad!" a skutečně, ani ne půl minuty poté je vlk doběhl, sice s pár škrábanci, ale s tesáky od krve a za ním ležela hromada mrtvol.
So now, we have easy choice: Our and Earth's death, or their and Praia Prime death.
Admirál Gilbert, těsně před bitvou o Proximu Centauri, kde Aliance zastavila praianský postup ke Sluneční soustavě
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Re: Společný příběh ....

Příspěvek od Carlos »

,,Já jim všem..." začal řvát GM, ale pak si uvědomil, kdo stojí proti nim. ,,Zmaluju zadky a dám na půl roku zaracha a to se poserou!"
,,Ted jsi mě fakt dostal," zamumlal Carlos.
Vlk, Sadako, Carlos a Artemis se vrhli na nepřátele. Děti skákaly kolem nich a vůbec nebylo snadné je zasáhnout. Prvního dostal Cozzinnni, který si vzal za úkol ochranu čarujícího GM. Sekl tak prudce, až dětské tělo rozetnul vejpůl.
Sadako se zuřivě oháněla mečem a díky skvělým reflexům vyvraždila půltucet dětských zabijáků. Okolo GM se zvedla namodralá poloprůhledná stěna, která se neustále roztahovala do prostoru.
,,Bacha, kurva!" ječel Carlos. ,,To jsou cílený dimenzionální dveře!" Jako na povel všichni kromě GM zalehli na zem a kryli si rukama oči. Děti zíraly na rostoucí stěnu.
Vypadalo to jako by se zhasl a rozsvítil vesmír. Najednou všechny děti zmizely a objevily se v tunelu, kudy přišla i skupina. GM z posledních sil začaroval plamenný nůž a poslal ho do soudků se střelným prachem. Strop chodby se zřítil a poslal na věčnost velké množství dětí.
GM spadl na zem a těžce oddychoval.
Na nebi se objevil černý prstenec po okrajích s planoucím plamenem.
,,Kdo mi to tu loupe perníček?" ležící skupina okamžitě vstala.
,,Kurva, to je Cheerlader!" zařval Carlos a Sadako synchronizovaně.
Cheerlader nemarnil čas a okamžitě se pustil do čarování. Sadako se na něj pokusil vyskočit, ale Cheerlader byl až příliš vysoko, než aby na něj mohla dosáhnout. Cheerlader dokončil zaříkání a písek pod jejich nohama se začal formovat do humanoidní podoby.
,,Vyvolal elementála!" upozornil Cozzinnni pro případ, že by si nikdo nevšiml.
,,Zkus sejmout kouzelníka," zařval Carlos na Sadako. ,,My se postaráme o elementála!"
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
Artemis Entreri
Sigilan
Příspěvky: 368
Registrován: 7.9.2007 18:53
Bydliště: Kalimport
Kontaktovat uživatele:

Re: Společný příběh ....

Příspěvek od Artemis Entreri »

Sadako na něj jen mrkla díky levitaci dané rase vampire se vznesla. A pak už to šlo ráz na ráz kouzlo proti kataně. Skupina na zemi tj. Artemis, Carlos a Vlkodlak který konečně načerpal sil a proměnil se do podoby Většího Lykana se vrhla na elementála země. Cozziny, stále držící v ruce lodičku chránil vyčerpaného bolševika.
Obrázek

With each kill I grow wiser, and with added wisdom I grow stronger.

Artemis Entreri
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Re: Společný příběh ....

Příspěvek od Morty »

btw, jeden a pol metra vysoky vlk, a este vacsi(vacsi lykan??)

Vlk sa rozbehol, letel vzduchom asi 5 metrov, no akosi sa mu podarilo toho 6, mozno 7 metroveho elementala preletiet. To vazne nikto necakal, a uz vobec nie, ze v elementalovi bude diera v priemere dva metre. Zo zeme sa zdvihli ciastocky piesku a hliny, akoby ich neviditelny vietor zdvihal vo vire smerom ku elementalovej diere. Carlos sa len zachichunal, zamrmlal nieco v zmysle "Emental" a vrhol sa proti nemu. Naco Cozzinnni zareval:"Stop!", Carlos zastal otocil sa na Cozzinnniho, ten povedal iba tri slova...
"Piesok, ohen, sklo" a zmurkol na GM.
Ten nevahal, sformoval fire arrow, ktory sa mu podarilo zakuzlit s najvacsim rollom, z ruky mu vyleteli dva velke ohnive sipy, jeden mieril elementalovi presne do hlavy a druhy niekde na Cheerleadera. V momente ked pristal sip v hlave elementalovi, cely sa zmenil na nejaku polotekutu masu, ktora ztvrdla za par sekund. Co Carlos vyuzil a jílcom(u nas rúčka, myslimz e tak sa to u vas povie) vo vyskoku trafil priblizne do brucha tejto sklenenej soche, ktora sa na to ihned rozpadla.
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Odpovědět

Zpět na „Lazzova akademie bujné rozladěnosti“