Seriály

Centrum kultury města Sigilu, kulturní všehochuť ze všech sfér.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

asi ne, to bylo jen tak pro představu ;-) (tohle složení jsem ani nevymyslel já, ale jeden známý se kterým jsem se o tom bavil)
Uživatelský avatar
Ithralsiel
Sigilan
Příspěvky: 423
Registrován: 7.4.2006 16:42
Bydliště: www.hattrick.org
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ithralsiel »

Nejlepší dabing co jsem kdy slyšel, je v Red Dwarfovi.Vladyka úplně dokonale nadaboval KOUCOURA.
Souřadnice 1476 na 4972. Podívejte se, pánové. Je tam meteor větší než King Kongova ranní stolice.
Tak to seš vážně ty? Nevkusnej trouba se zubama, co vypadaj jako druidská svatyně ?

A.J. Rimmer, D.Lister, Kryton, Kocour
Uživatelský avatar
SiNuHeT
Sigilan
Příspěvky: 544
Registrován: 30.9.2005 22:28
Bydliště: Lihový doom

Příspěvek od SiNuHeT »

Lost je fakt dobrý seriál, musím ho všem doporučit min. ke shlédnutí.
Jsi-li něčím nesmírně roztrpčen nebo zkrušen, pak se rozpomeň, že lidský život je mžik a že všichni co nevidět odejdeme.
-Marcus Aurelius
Uživatelský avatar
Sirine
Sigilan
Příspěvky: 1283
Registrován: 3.10.2005 16:44
Bydliště: Ust Natha - Modrá Sféra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sirine »

Ithralsiel píše:Nejlepší dabing co jsem kdy slyšel, je v Red Dwarfovi.Vladyka úplně dokonale nadaboval KOUCOURA.
tak to je přesný :lol: 8-)
...Je přirozené, že když spojíme naši temnou minulost se světlým zítřkem, dostaneme naši šedivou současnost...
Uživatelský avatar
Ithralsiel
Sigilan
Příspěvky: 423
Registrován: 7.4.2006 16:42
Bydliště: www.hattrick.org
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ithralsiel »

To teda je,ajk dokázal zvládnout všechny ty jeho skřeky a všelijaký zvuky.To je parádá.Musím před ním smeknout skalp :lol:
Souřadnice 1476 na 4972. Podívejte se, pánové. Je tam meteor větší než King Kongova ranní stolice.
Tak to seš vážně ty? Nevkusnej trouba se zubama, co vypadaj jako druidská svatyně ?

A.J. Rimmer, D.Lister, Kryton, Kocour
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Tak jsem se právě dočetl, že ve Volejte řediteli oznámili vysílání Ženatého se závazky od dubna letošního roku 5x týdně... Ale když koukám do programu, ticho po pěšině... :think:
A to jsem se těšil, že bych shlédl všechny díly, abych měl jistotu, že mi opravdu žádný neunikl ;-)
Nevíte o téhle kause něco?
Uživatelský avatar
Arthalion
Sigilan
Příspěvky: 981
Registrován: 29.9.2005 14:49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arthalion »

Videli ste uz serial "Komparz"? :-) Celkom ma prekvapili herecke vykony hlavnych hrdinov. Skoda ze podobnych serialov na rovnakej urovni nie je viac, malo by to byt imho uplne bezne...
Uživatelský avatar
Landor
Šifrovač
Příspěvky: 554
Registrován: 27.9.2005 10:38
Bydliště: Astral Plane

Příspěvek od Landor »

he? :shock: :shock: :shock: 8-) :applause:
(já nemám misto na disku :evil: )
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

necrotising_: Kvalita sice není úplně nejlepší, ale dostačuje do doby, než vyjde 2. sezóna na DVD 8-)

Edit: Ty jsi na http://www.titulky.com našel titulky ke druhé sezóně? Já tedy ne a ani nikde jinde...
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

yenn píše:Edit: Ty jsi na http://www.titulky.com našel titulky ke druhé sezóně? Já tedy ne a ani nikde jinde...
Sry, tohoto jsem si nevsiml. Ja to sleduju bez titulku, mluvi srozumitelne, ciste, takze neni problem.

Ted jsem se dodival na dil Arbitrary Law z druhe serie... neco tak silne emotivniho uz jsem DLOUHO nevidel... :applause: Dokonale.
Uživatelský avatar
Siki
Sigilan
Příspěvky: 97
Registrován: 5.1.2006 18:50
Bydliště: to neznate
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Siki »

ja osobne sledoval ted SG:Atlantis ale ve třídě mě doporučovali ty Losty prý je to dobrý tak si to možná pučím
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cesare »

Tak jsem aspoň v hrubým nástinu dorazila překlad do školy - a jdu se odměnit další porcí Firefly...:-)
(Podle pilotního dílu to vypadá ne velmi výživnou záležitost - mému srdci ne tak blízkou jako Lexx ;-) , ale pořád prvotřídní... Tož snad to bude i dál tak vydařený, jako ten začátek.)
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
Bodkin
Sigilan
Příspěvky: 474
Registrován: 5.12.2005 0:32
Bydliště: Soukromá krypta

Příspěvek od Bodkin »

Cesare píše:Tak jsem aspoň v hrubým nástinu dorazila překlad do školy - a jdu se odměnit další porcí Firefly...:-)
(Podle pilotního dílu to vypadá ne velmi výživnou záležitost - mému srdci ne tak blízkou jako Lexx ;-) , ale pořád prvotřídní... Tož snad to bude i dál tak vydařený, jako ten začátek.)
Přes čtvrtek a pátek jsem skouknul všechny díly... Velmi pěkná zkušenost... Scifi křížené westernem a kupodivu sledovatelné... škoda, že to má JEN 14(!!!!!!) dílů :-?
SKOČTE ŠIPKOU DO MUŠLE, JEZTE KAŠI S MRKVÍ.
JENOM JÁ JSEM NAŽIVU; VY JSTE VŠICHNI MRTVÍ.
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cesare »

Epizoda druhá - The Train Job - super...

Moc nepochopuju, proč to vlastně zrušili tak brzo...
Na americkou TV tvorbu příliš osobité...asi.
:-?
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Odpovědět

Zpět na „Scéna mořského vánku“