Militaristický koutek

A prach na ně usedá, brouci je prožírají.
Zamčeno
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Dalcor píše:Vážení Sigilští přátelé,

zde: http://files.sigil.cz/misc/MK_Full_2006.pdf je ten proklamovaný dárek který jsem slíbil, a který mě stál 18 hodin života.
Paráda :-P

Technické tipy: zmenšil bych řádkování a jednotlivé odstavce oddělil mezerami - ještě lépe se to pak čte ;-)
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Dalcor
Sigilan
Příspěvky: 982
Registrován: 30.9.2005 8:53
Bydliště: Černá skála, Nightlund, Solamnie, Krynn, Mnohavesmír
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalcor »

Doufám že jsem družstvo-četu-rotu neopoměl. Zrovna tohle je všechno tahané z tohoto.

Děkuji za děkuji ;)

7c - všechny připomínky beru. Vzhledem k tisku dávám přednost řádkování 1,5, odstavce oddělím, překlepy už mám vypsané. Ale dostanu se k tomu až po novém roce. (Doufám)
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

Dalcor - napíšu to jako kdysi Ty - CO na to říci: :applause: :applause: :applause: :applause: :applause: :applause: :applause: :applause:

Ani jsem netušil, že jsem toho napsal do MK tolik. Je to z Tvé strany excelentní a obdivuji práci kterou jsi si s tím dal.

Pro Tebe i zbytek světa. Zbytek ČSLA bude, a už brzoi. Nebojte. Jen je to pracné a já ke konci roku mám práce jak na kostele. Musím dotáhnout firmu do nějakho formátu a připravit příští rok. Navíc se teď MK hýbe a nechtěl jsem ho plevelit dalším tématem.

Takže Dalcore - ještě jednou - excelentní krásná práce.
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Geralt
Šifrovač
Příspěvky: 810
Registrován: 9.2.2006 20:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Geralt »

Ad PDF - z neznámého důvodu fakultní počítač trvá na tom, že soubor je poškozený a nelze jej otevřít. Je to možné? Hodně jsem se těšil a teď takováto zrada...

Jinak příznivci izraelské tankové techniky (Neferite ;-) ) možná ocení následující zprávu:
Merkava v Čechách
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

Geralt - právě jsem utrpěl těžký úder. Vypadá to, že poprvé v životě cítim nepřekonatelné puzení k návštěvě Lešanského muzea. Tuhle mašinu bych fakt moc chtěl vidět. Děkuji za informaci,

"Vidím cestu dalekou, která naplněním mnohaleté touhy vidět neviděné skončí."
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Příspěvek od Vallun »

Neferit Sr., Geralt - díky za infoérmaci, řekl bych, že se uvidíme nejpozději 26/5, ať už jsou Lešany kdekoliv:)
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

Vallun - to byla paráda :!: :-D Něco s tím uděláme a domluvíme se. Já tu Merkavu vidět chci. Takže naložím kocoura, Neferit a přijedem hodit čumedu. Pokud bys dorazil též tak by to bylo dokonalé vylepšení celé akce. :-D
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Příspěvek od Vallun »

Neferit Sr. píše:Vallun - to byla paráda :!: :-D Něco s tím uděláme a domluvíme se. Já tu Merkavu vidět chci. Takže naložím kocoura, Neferit a přijedem hodit čumedu. Pokud bys dorazil též tak by to bylo dokonalé vylepšení celé akce. :-D
No, pokud se nestane ěnco hodně nepředloženého, tak dorazím určitě:) Zjsitil jsem, že to mám za humny...:) Jde tedy jen o koordinaci data, což bude složitější, ale ne nemožné:)
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

Pro mě to bude drobet dál ale ta mašina mi za to stojí. Koneckonců je to renomované muzeum, není to jen o merkavě. To zas bude fotek, ja nakonec přijdu na buben.

Datum domluvíme a ještě k tomu ukecáme Geralta a další militaristy. Koneckonců je potřeba oživit myšlenku militaristického sletu. Pořád to mám v hlavě jako dluh.
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Příspěvek od Vallun »

To men taky napadlo, ale já bych to moc nerozmazával, čím víc se to bude formalizovat, tím menší je šance na realizaci:( No, mají tam 350 kusů techniky, když ůpočtíám průměr 3 fotky na kus, to máš cca 1100 fotek, každá stojí celkem 3 koruny a za 3300,- máš už solidní digitál (Nikon Coolpix 5600 - mohu doporučit;)
Uživatelský avatar
Dalcor
Sigilan
Příspěvky: 982
Registrován: 30.9.2005 8:53
Bydliště: Černá skála, Nightlund, Solamnie, Krynn, Mnohavesmír
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalcor »

Geralt - já mám Adobe 7 02 a to bude onen problém proč ti to nejede...
Pokud je ve škole 5, nebo 6 tak to asi nepůjde

Asi pojedu do Lešan

BTW navrhuji sraz v Lešanech, co vy na to??
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Příspěvek od Vallun »

Dalcor píše:BTW navrhuji sraz v Lešanech, co vy na to??
Dalcore, Dalcore, nečetls náhodou, co píšu jen o patro nad Tebou??:)
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Geralt
Šifrovač
Příspěvky: 810
Registrován: 9.2.2006 20:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Geralt »

Dalcor píše:Geralt - já mám Adobe 7 02 a to bude onen problém proč ti to nejede...
Pokud je ve škole 5, nebo 6 tak to asi nepůjde

BTW navrhuji sraz v Lešanech, co vy na to??
Opravdu máme v 6.0 CE, takže to zřejmě bylo ono.
Nicméně problém vyřešil Vlasák, který mi PDF přeposlal. Tímto mu moc děkuji.

Nejvíce chci ovšem poděkovat Dalcorovi za nesmírnou práci, kterou si dal a zkompiloval vše, co se mihlo Militaristickým koutkem za dobu jeho vzniku. Výběr témat je povedený a myslím, že Dalcor dokázal vystihnout vše podstatné. Klobouk dolů! Mimochodem: nápad je skvělý a doufám, že je to první krok k hezké tradici, byť trochu zavazující.
Uznání si ovšem zaslouží všichni, co se podíleli na diskuzích. Je fajn přečíst si debaty takto s odstupem a v pohodlí.

Ad Setkání Lešany 2007 - excelentní! Přidejte zářez i za mě. Tank musím vidět stůj co stůj a bude mi ctí, pokud to bude ve vaší společnosti.
Co vím, dopravní dostupnost je slušná. Více informací o samotném muzeu.
Uživatelský avatar
Dalcor
Sigilan
Příspěvky: 982
Registrován: 30.9.2005 8:53
Bydliště: Černá skála, Nightlund, Solamnie, Krynn, Mnohavesmír
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalcor »

Vallun - mam pocit že jsem odesílali příspěvek ve stejnou dobu, tudíž jsem ho reálně neviděl...

Z Prahy doporučuji jet Posázavským pacifikem, nádherná cesta. Je to trať tuším 210 Praha - Čerčany via Jílové nad Prahou,

Měl jsem v Kamnném přívoze babičku, nyní v Jílové ;)
Uživatelský avatar
Tokkar
Dabus
Příspěvky: 1737
Registrován: 26.9.2005 11:28
Bydliště: cerna O.....a cerna

Příspěvek od Tokkar »

Takže se taky musím přidat. Dalcore, dal jsi si s tím hromadu práce. Díky za to. :applause:

Apropo já si to v klidu a v pohodě přečetl i doma na svém ojetém AReaderu 5.0, takže tímto asi nebude Geralte.
The Oldest King's Knight At Realm is like a shadow on Sigil's street at moonless night.
Zamčeno

Zpět na „Archivy“