Odkazy

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Re: Odkazy

Příspěvek od Neferit Sr. »

KAŽDÁ PEVNOST SE DÁ DOBÝT - KDY ZAČNEME? :-D
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Jab píše:Spíš mi jen celé to opatření přijde hloupé. Přes den se tam může a v noci tě, když tam chceš krást, nějakej automat nezastaví.
Mně to zase přijde zcela zbytečné. V době, kdy se teď do školy dostane každý, se tam dostane i po zavedení tohoto opatření. A v době, kdy se tam nedostane po jeho zavedení, se tam nedostane ani teď - v noci i o prázdninách je škola zamčená. Smysluplnost nepřístupnosti počítačové učebny (jedné z několika, nadto ve 4. patře) mi pak uniká úplně. Takže nevidím žádný rozdíl oproti dnešku kromě toho, že bude škola vést (neúplnou) databázi o pohybu studentů...
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Laugh Track 1 a Laugh track 2 - úvodní 2 díly statistického zpravodaje o počtu výbuchů smíchu, které vyvolali v sále při veřejných zasedáních jednotliví soudci Nejvyššího soudu US.
Uživatelský avatar
DerAdler
Sigilan
Příspěvky: 409
Registrován: 16.6.2006 2:21
Bydliště: Auschwitz-Birkenau

Re: Odkazy

Příspěvek od DerAdler »

"Das einzige Mittel gegen den Verstand zusiegen ist Stärke und Angst." Adolf Hitler, Mein Kampf
Obrázek
Uživatelský avatar
Hamster
Dabus
Příspěvky: 1815
Registrován: 29.10.2005 1:04

Re: Odkazy

Příspěvek od Hamster »

Zero Punctuation

Naprosto výborné videorecenze. Jen asi ale vyžadují trochu naposlouchanosti angličtiny.
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Re: Odkazy

Příspěvek od MCZ »

Tohle není úplná novinka, ale třeba to někoho ještě překvapí: Blog pro přípravu návratu Excalibru.

Byl to jistý legendární herní magazín, jehož pár čísel jsem (žel) viděl. Někdy v roce 2000 skončil s tím, že vydavatel (autor blogu) se jej pokusil i několikrát vzkřísit (a ještě vícekrát o tom psal).

Dneska se tam ale objevil fakt parádní článek (mimo jiné slibuje i částečný návrat Anastasova :-D), jen citace:
Poznámka k ceně: Z ankety vyplývá, že pokud by stál Excalibur více než 100 Kč, koupilo by si ho jen 11 % z Vás, pokud by stál 51 - 100 Kč, stouplo by procento na 62 % (to je překvapivě hodně, většina chce cenu mezi 51 - 100 Kč). Nojo, ale mně se nechce nechat těch 37 procent čtenářů, co chtějí Excalibur do 50 Kč, na holičkách! Raději bych byl, kdyby si Excalibur mohli koupit všichni, co si ho koupit chtějí. Tak proto ta cena do 50 Kč!
... slova pana vydavatele :lol: . Přijde to drsně ulítlé jenom mně?
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

MCZ píše:... Přijde to drsně ulítlé jenom mně?
CELÝ ten web je drsně ulítlý (lepší způsob financování už by bylo jen "rozhodněte se sami, kolik (jestli vůbec něco) za váš Excalibur zaplatíte"). Ještě mnohem víc, než bych čekal i od někoho jako je Ludvík. Řada těch nápadů by mohla být dobrá, ale právě kvůli té ulítlosti nemá smysl dělat závěry, dokud se něco skutečně nebude dít.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Odkazy

Příspěvek od sevencreature »

Hamster píše:Zero Punctuation
Skvělé :-P Tedy až na RPG videorecenze - za ty by Yahzee zasloužil zastřelit, pověsit, vykuchat, nechat týden viset, hodit šakalům, zastřelit šakaly, spálit šakaly a popelem posypat zamrzlé zimní chodníky. Nebo prostě žádné RPG nekomentovat.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Hamster
Dabus
Příspěvky: 1815
Registrován: 29.10.2005 1:04

Re: Odkazy

Příspěvek od Hamster »

7c: Haha, jsem rád, že se líbí. :mrgreen: Ten týpek je geniální. (a rozhodně doporučuji jeho trilbyho hororovou adventurní sérii počínající 5 day a stranger [link])

K těm RPG recenzím - Mám rád recenzenty, kteří si nehrají na nějakou širokou objektivitu. U recenze na Witchera jsem se chechtal jako málokdy. :-D
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

Váhal jsem, kam s tím, ale je to odkaz, tak sem:
Pokud má nějaký Sigilan rád hip hop nebo by to třeba rád zkusil, pak tady: http://www.mixtapemonster.com/ výměnou za registraci najde nepřeberné množství mixtapeů (překvapivě) a to jak od známých jmen (The Game, Busta Rhymes, Young Buck) nebo pro mě zajímavějších méně známých až neznámých, pouze USA/UK.
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
Firkraag
Sigilan
Příspěvky: 1131
Registrován: 29.9.2005 19:31
Bydliště: Umar Hill's
Kontaktovat uživatele:

Re: Odkazy

Příspěvek od Firkraag »

Když jsem byl malý, byl jsem namyšlený…. ale teď už nemám chybu.
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Pro ty, co to ještě čirou náhodou neviděli, reportáž TV NOVA s momentálně veleslavným soudcem Pavlem Nagyem. Nic tak vtipného už jsem dlouho neviděl.
A navrch rozhodnutí kárného senátu NS, který zrušil rozhodnutí o jeho zbavení funkce soudce. Je tam moc hezky popsaný skutkový stav. :think:
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Odkazy

Příspěvek od sevencreature »

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/sites/entre ... ds=8772014

Hmm, zajímavé. Doufám, že je to možné použít jako argument v internetových diskusích, protože vidím potenciál pro docela zábavné situace :mrgreen:
Teď ještě najít nějaké homofóbní jedince :twisted:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Geralt
Šifrovač
Příspěvky: 810
Registrován: 9.2.2006 20:55
Kontaktovat uživatele:

Re: Odkazy

Příspěvek od Geralt »

Je lepší lehká nebo těžká zbroj?
Jedna z četných parodických epizod na úkor postav nejen z Player's Handbooku 3.5e DnD.
Mimochodem, jako by ten Regdar (fighter) někomu zdejšímu z oka vypadl. :-D
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Socha citlivá na emoce byla umístěna na Právnickou fakultu UK, protože "je tam plno negativních emocí a falešných lidí". :-)
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“