Zajímavé zprávy

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
SiNuHeT
Sigilan
Příspěvky: 544
Registrován: 30.9.2005 22:28
Bydliště: Lihový doom

Příspěvek od SiNuHeT »

EU nám nedovolila zakázat dovoz odpadu z cizích zemí na naše území, ministr Němec se chabě snaží zdůvodnit, proč v Kataru neprobíhá trestní řízení proti As-Sánímu s poukazem na nepřeložený soudní spis (!), zdravotnictví se snaží rozvrátit muž, který si vládní funkci plete s TV pořadem Kotel, a mně už to je všechno jedno, protože je mi jasné, že horší už to být nemůže...
Jsi-li něčím nesmírně roztrpčen nebo zkrušen, pak se rozpomeň, že lidský život je mžik a že všichni co nevidět odejdeme.
-Marcus Aurelius
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

SiNuHeT píše:a mně už to je všechno jedno, protože je mi jasné, že horší už to být nemůže...
jen aby ses neplet, třeba ve volbách vyhrajou komanči a pak bude veselo :-(
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

Již to sice není nejnovější článek ale i tak stále velmi zajímavý a co se týče probíraného problému aktuální (už jen vzhledem k vzestupu těch nechutných Zelených...):
Obnovitelným zdrojem je i jaderná energie
Ajantis_CG_thief píše:MCZ: Nejsem si jist, nema-li to nejaky duvod. Vice mi vadi ta praxe, tj. jake za tyrani zvirat padaji tresty.
Jinak to nejni vubec davno, kdy byli za predmet z hlediska zakona povazovani i nekteri lide. Takze pokroky tu jsou,
Asi se v právech vyznáš více než já ;-) , takže se s tebou nehodlám přít. Ale ten důvod si stejně nedokážu moc dobře představit...
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

MCZ píše:Ale ten důvod si stejně nedokážu moc dobře představit...
Já taky ne.
Ale kdyby to týrání zvířat pořádně trestali, ani by mi moc nevadilo, kdyby byla zvířata označena jako "věci".
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

Ajantis: no mě v tomhle případě zas taky moc ne, ale mám pocit, že právě tohle zařazení zvířat mezi věci jde ruku v ruce s přístupem zákona k nim.

Viděl jsem kdysi jeden dokument o psech ve válce ve Vietnamu, které používali amíci. Ti psi tam američanům nemálo pomohli, ale když se pak musela USArmy po kapitulaci pakovat, psy tam coby vojenský materiál museli nechat...
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

http://zpravy.idnes.cz/zahranicni.asp?r ... anicni_miz
http://www.cnn.com/2006/POLITICS/03/02/ ... index.html
... je mi Američanů líto :-( A na nás taky dojde, svoboda se do dnešního světa nehodí...
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Na stránke, z ktorej linkoval Firkraag ma však skôr viac zaujalo toto. :shock: :snooty:
Uživatelský avatar
Saruman
Dabus
Příspěvky: 397
Registrován: 28.9.2005 17:19
Bydliště: Orthank

Příspěvek od Saruman »

Skláním se před vaším "citlivým" pohledem na věc...

Dvanáctiletý chlapec, ve svém věku muzeem jistě krajně znuděn, akorát projeví trochu pošetilého vandalismu a vy už zde nejen že odsuzujute jeho, ale rovnou s ním i většinu obyvatel USA. Nepřijde vám to poněkud ubohé?
If king at noon says it's night,
Exclaim: Behold! the moon, the stars!

Persian saying
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

No uznávam, že mohol byť znudený, ale toto tým rozhodne nie je ospravedlniteľné... a väčšina obyvateľov USA? Ono často počuť o podobných úkazoch práve odtiaľ... ;-)
Uživatelský avatar
Sirine
Sigilan
Příspěvky: 1283
Registrován: 3.10.2005 16:44
Bydliště: Ust Natha - Modrá Sféra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sirine »

vyloučen? :-? pro pána :roll: a co asi dělal dozor?... :shock:
hm, no aspoň se páni restaurátoři nebudou nudit 8-)
...Je přirozené, že když spojíme naši temnou minulost se světlým zítřkem, dostaneme naši šedivou současnost...
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

Vůbec bych se nedivil, kdyby si ten chlapec jen spletl špínu na zdi s obrazem 8-)

Obrázek

odkaz
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Uživatelský avatar
Arthalion
Sigilan
Příspěvky: 981
Registrován: 29.9.2005 14:49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arthalion »

Obavam sa, ze obrazu skoda nebola. :lol: Nech stoji aj 100 miliard dolarov, medzi "price" a "value" je trochu rozdiel. ;-)
Ceny su urcene pre kruhy, ktore umeniu nerozumia, len pre tie ktore maju peniaze. A co ti ktori maju peniaze a aj vkus ci vytvarne citenie? Takych je malo, ti si obraz za 20 milionov dolarov nekupia, aj keby to bol kvalitny autor, jednoducho preto, ze ten obraz tu cenu pochopitelne nema.
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Jab:
Natalita v ČR byla v roce 2000 1,1 dítěte ( http://www.hcjb.cz/Zapas_o_dusi/83/zodc8306.phtml ).
V roce 2002 to bylo 1,2 dítěte.
V roce 2005 1,23 dítěte.
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

Pro všechny, kdo si ještě stále nezvykli na sněhovou nadílku a opakovaně na sníh jen nadávají...... inu - máte se ještě co učit :lol:
http://www.novinky.cz/koktejl/80082-nem ... 0-eur.html

EDIT: a ještě něco z naší/vaší zájmové oblasti - http://www.novinky.cz/internet/80000-se ... iratu.html :whistle:

Jen tedy to předvolávání zákazníků poč. pirátů k výslechu - to už je celkem nemístná buzerace. Budu nakupovat v obchodě, kde používají nelegální sw a pak mě kvůli tomu budou tahat po výsleších...? ....Ale těch 41% mi přijde nějak málo :lol:
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“