Silvestr

Zde se sbírá odpad z celého Sigilu. Klidně si přidejte i svoji hromádku, ale počítejte s tím, že věci se zde ztrácejí...
Odpovědět
Uživatelský avatar
PostTrauma
Sigilan
Příspěvky: 1256
Registrován: 6.8.2009 16:02
Bydliště: Asteroid B-612

Re: Silvestr

Příspěvek od PostTrauma »

No, já jsem s efekty problém neměl : ) Na druhou stranu přehnané efekty mě dostávají do pláče : ) (nevím, jaký typ diváka jsem)
Marně se snažím přijít věcem na kloub, neboť většina věcí klouby vůbec nemá.
Tarreb
Sigilan
Příspěvky: 752
Registrován: 17.9.2008 16:14

Re: Silvestr

Příspěvek od Tarreb »

Nejspíše nějaký kterému jde o hloubku příběhu a morální poselství díla( to jsem asi objevil USA, že ;-) )

http://vitek.blatna.net/images/sapkowsk ... _hraje.jpg hahahaha :lol: , to je ten "sympatický chlápek"? TOHLE je Marigold? Tomu by v ruce slušely hrábě a ne loutna :lol:
Naposledy upravil(a) Tarreb dne 26.1.2010 18:06, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
PostTrauma
Sigilan
Příspěvky: 1256
Registrován: 6.8.2009 16:02
Bydliště: Asteroid B-612

Re: Silvestr

Příspěvek od PostTrauma »

Tarreb: Pěkný nový avatar : )

Marigold mi přišel jako skvělá postava (tzn. nešlo jen o vzhled herce). Osobní preference jsou různé : )
Marně se snažím přijít věcem na kloub, neboť většina věcí klouby vůbec nemá.
Tarreb
Sigilan
Příspěvky: 752
Registrován: 17.9.2008 16:14

Re: Silvestr

Příspěvek od Tarreb »

Díky :-) Ten Ajantis nebo kdo to byl mi už jako avatar lezl na nervy...

Osobní preference se moho časem změnit... dej mi ještě čas ;-)
Uživatelský avatar
PostTrauma
Sigilan
Příspěvky: 1256
Registrován: 6.8.2009 16:02
Bydliště: Asteroid B-612

Re: Silvestr

Příspěvek od PostTrauma »

Máš všechen čas, po který budeš živ, aby sis je tvořil, nehledě přitom na osobní preference ostatních : )

Jinak kamarádka se vyjádřila, že by se k nám možná i přidala v naší "městské hře", jak se to prý oficiálně nazývá, ale nemůže nic slíbit tak dlouho dopředu (což asi nikdo z nás).

Chtělo by to možná pomalu začít vymýšlet nějaký příběh, na základě kterého bude celá akce probíhat a některé další RP prvky:
- charaktery postav
- jména
- původ, minulost
- odkud se postavy znají, proč spolu cestují
- kam směřují, čeho chtějí dosáhnout

Počítám, že si to každý vymyslíme sám, ale pak jsou dvě možnosti - buď si to sdělíme předem a pak budem dělat překvapené (jistota), nebo se to budeme dozvídat postupně až při akci samotné (riziko, ale asi zajímavější verze). Souhlasíte (obecně)? Popřípadě kterou možnost byste preferovali?
Marně se snažím přijít věcem na kloub, neboť většina věcí klouby vůbec nemá.
Tarreb
Sigilan
Příspěvky: 752
Registrován: 17.9.2008 16:14

Re: Silvestr

Příspěvek od Tarreb »

"Městská hra"- hmm, zajímavé, na to bych nepřišel :lol: Jinak by bylo príma, kdyby s námi byla i nejaka holka, nebudeme tak IMO (alespoň :lol: ) vypadat jako parta násilníků.

Hmm, já bych byl pro to aby si svou postavu každý trochu rozmyslel a třeba o tom i trochu napisal tady na foru. Pak takove ty detailky vychytame, až se potkáme.
Nechceš začít psát ten příběh ty? Já jsem momentálně poněku zaneprázdněný dokončováním Zvířete a Krásky(povídky, možná ji budu publikovat i zde, na Sigilu.)

Btw:Bude někdo jiná rasa než člověk?
Uživatelský avatar
PostTrauma
Sigilan
Příspěvky: 1256
Registrován: 6.8.2009 16:02
Bydliště: Asteroid B-612

Re: Silvestr

Příspěvek od PostTrauma »

No, zrovna teď taky nemám čas na psaní příběhu - do konce měsíce musím napsat životopis na jeden inzerát a 1.2. mám poslední pokus na jednu zkoušku : ) Pokud se mi obojí podaří, tak se budu s radostí věnovat příběhu. Pokud se nepodaří zkouška, tak se mu asi budu věnovat bez radosti : )
Marně se snažím přijít věcem na kloub, neboť většina věcí klouby vůbec nemá.
Uživatelský avatar
PostTrauma
Sigilan
Příspěvky: 1256
Registrován: 6.8.2009 16:02
Bydliště: Asteroid B-612

Re: Silvestr

Příspěvek od PostTrauma »

Tak mě napadá, když už budeme jako pěst na oko, proč z toho neudělat naši výhodu? To se může snadno stát, pokud to bude součást příběhu. Napadlo mě tedy:

Skupina cestovatelů sférami z města Sigil otevřela portál, který je zavedl do neznámé země. Je to země, která neodpovídá žádným dosud známým sférám. Dobrodruzi jsou sice potěšeni svým úspěchem, ale přesto by rádi našli cestu domů. Zbývá však najít způsob, jak. Ke své hrůze však družina brzy zjistí, že magie v tomto světě nemá místo...

Uznávám, že je to klišé a má to jeden středně velký logický nedostatek, takže čekám, že přijdete s konstruktivní kritikou a dalšími nápady : )
Marně se snažím přijít věcem na kloub, neboť většina věcí klouby vůbec nemá.
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

Jo, proč ne? To je dobrý nápad. Když to navíc budeme dávat okatě najevo, bude o moc větší legrace pozorovat reakce 'normálních a slušných' občanů :mrgreen: To se mi moc líbí!

EDIT: Úplně vidím živě: ,,Zdravím?" ,,Co chceš?" ,,Hledáme portál pryč z tohoto Abyssem znásilněného světa. Chceme se opět shledat s našimi blízkými. Můžete nám poradit?" ,,Jsi sjetej? Odpal."

Rovněž klišoidní situace, tak trochu ve stylu Návštěvníků, ale když se to dobře podá :-)
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Re: Silvestr

Příspěvek od Carlos »

Tak jsem se rozhodl, že můj charakter bude klerik (i díky morningstaru, který mi bude, doufám, ;-) zapůjčen; jinak bude nahrazen palcátem). Byť kněz oblečený ve stylu P:T - nějaké kožené řemeny apod. Přesvědčení - CG, zvláštní znamení - vyznává prapodivné bohy a neustále z nich cituje.

Questy: - splynout s davem ('nákup' v Kenvelu)
- prozkoumat místní náboženství (navštívit kostel)
- získat výtisk svaté knihy (Probuďte se!)
- požehnat žebrákům na nádraží (doufám, že nevytáhnou kudlu)
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Tarreb
Sigilan
Příspěvky: 752
Registrován: 17.9.2008 16:14

Re: Silvestr

Příspěvek od Tarreb »

Hmmm, dobrý nápad, Návštěvníci se mi líbili :mrgreen: .

"Ke své hrůze však družina brzy zjistí, že magie v tomto světě nemá místo..." - to jako nebudou vůbec kouzla? Na ty jsem se právě těšil :cry: Mohlo by to mít svůj půvab, pohybovat se po městě třeba pod vlivem Zdokonaleného spěchu nebo Zpomalení ;-) Dal bych to tak, že by nefungovala jen sinější magie, nebo jen magie na přenos sférami, nebo by na tomto světě nebyla ona všudypřítomná mana( nebo co to je) a mág by kouzlil ze své vlastní energie( tj. z energie svého těla).

PsT: Držim ti palce na tu zkoušku :dancing: :dancing:
Uživatelský avatar
PostTrauma
Sigilan
Příspěvky: 1256
Registrován: 6.8.2009 16:02
Bydliště: Asteroid B-612

Re: Silvestr

Příspěvek od PostTrauma »

Takovou pozitivní reakci jsem nečekal : )

Tu magii jsem zakázal, aby se nešlo dostat domů, ale vznikl tím problém, že jsme se nemohli dostat ani sem (i když to se dá vždycky nějak okecat : )). Tak mě napadá, že by tu mohla existovat jen divoká magie - člověk nikdy neví, co kouzlení způsobí, takže je to velice nebezpečná záležitost : ) (místo magické střely vyvoláš fienda, co tě chce zabít a místo ochranného kouzla se znehybníš : D) A určitě se bude kouzlit na základě "many", která se doplňuje odpočinkem (tj. systém sorcerera v BG, bez úrovní kouzel). Ale klerik by teda neměl mít žádná kouzla v této bezbožné zemi : )

Trochu mě láká hrát mága podobného Edwinovi, ale něco mi říká, že by nám to mohlo způsobit hodně potíží : )

Tarreb: Díky, pokusím se to zvládnout : )
Marně se snažím přijít věcem na kloub, neboť většina věcí klouby vůbec nemá.
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

PT: Taky mému klekrikovi přijde bezúčelné mávat pařátkem, mým kouzlem bude šarm a štěstí, kteréžto netřeba vyvolávat ;-)
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Tarreb
Sigilan
Příspěvky: 752
Registrován: 17.9.2008 16:14

Re: Silvestr

Příspěvek od Tarreb »

Carlos: :lol: Vtipné.

PsT: Já jsem pro abys klidně hrál Arogantního Bastarda, alespoň zapadneš ;-) Já budu pravděpodobně budu mimo jiné schizofrenik. :)

Promiňte mi, moji moudřejší přátelé, bezbřehou naivitu mou, ale když budeme ze Sigilu, tak to automaticky znamená že jsme fiendi? :oops:
Uživatelský avatar
PostTrauma
Sigilan
Příspěvky: 1256
Registrován: 6.8.2009 16:02
Bydliště: Asteroid B-612

Re: Silvestr

Příspěvek od PostTrauma »

Tarreb: Nikoliv, po městě Sigilu se zdaleka nepohybují jenom démonická stvoření. Je tam také mnoho lidí nebo něčeho podobného (ale elfy, trpaslíky, hobity ani gnómy jsem v PS:T nepotkal). Samotný TNO býval nejspíš člověkem.

Právěže poznámky jako "chtít po tomto hlupákovi, aby to pochopil, je jako trhat si nehty kladivem" by nemusely být přijaty pozitivně širokou veřejností, takže zůstanu u něčeho méně útočného : )

Carlos: Takže kněz Tymory? : )
Marně se snažím přijít věcem na kloub, neboť většina věcí klouby vůbec nemá.
Odpovědět

Zpět na „Hadrníkovo náměstí“