Zodiak

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Odpovědět

V jakém znamení zvěrokruhu jste se narodili?

Beran (21.3. až 20.4.)
4
6%
Býk (21.4. až 21.5.)
7
10%
Blíženci (22.5. až 21.6.)
12
17%
Rak (22.6. až 22.7.)
6
8%
Lev (23.7. až 22.8.)
4
6%
Panna (23.8. až 22.9.)
3
4%
Váhy (23.9. až 23.10.)
10
14%
Štír (24.10. až 22.11.)
4
6%
Střelec (23.11. až 21.12.)
5
7%
Kozoroh (22.12. až 20.1.)
3
4%
Vodnář (21.1. až 20.2.)
6
8%
Ryby (21.2. až 20.3.)
8
11%
 
Celkem hlasů: 72

Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Příspěvek od Vallun »

drake127 - no, teoreticky yb se to říct mohlo, ovšem není to tak, i v ČR je podíl narození na den prakticky identický:) Sice, prý..., máš nejvíce početí na Silvestra, ovšem to se Ti v klidu roztáhne do dvou/třech znaemní, takže... Nicméně samozřejmě, měl li by to být hodnověrný průzkum, musela by se zohlednit řada faktorů...:)

Umění a abstraktní myšlení nemusí mít nutně mnoho společného:) Já třeba jako Váha bych měl mít taky umělecké sklony (btw. cítění ještě umělecké sklony neznamená:) a nenakreslím, krom dmeočku jedním tahem, nic, natož zpívat, to mi zakazuje i ženevská konvence;) Ale..máme tu ještě literaturu, že:)
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Vallun píše:Umění a abstraktní myšlení nemusí mít nutně mnoho společného:) Já třeba jako Váha bych měl mít taky umělecké sklony (btw. cítění ještě umělecké sklony neznamená:) a nenakreslím, krom dmeočku jedním tahem, nic, natož zpívat, to mi zakazuje i ženevská konvence;) Ale..máme tu ještě literaturu, že:)
Tak to já jsem ještě aspoň schopná něco překreslit :lol: No, vzhledem k tomu, že pravidelně vypomáhám ve sboru svědčí o tom, že až tak můj zpěv uši nerve a literaturou asi taky díru do světa neudělám :lol: Sakra, jsem já vůbec ve znamení Vah? :think: :mrgreen:
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
SneZhulak
Sigilan
Příspěvky: 344
Registrován: 8.10.2005 8:13
Bydliště: vlastní hlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SneZhulak »

Ryba. S tím uměním...něco na tom bude, už od dětství mám neodolatelné nutkání neco tvořit, což je ovšem většinou na úkor kvality :-)
težko pochopit, že chápu vše, protože mi nezbýva nic jiného než nechápát nic
Uživatelský avatar
Alnag
Sigilan
Příspěvky: 512
Registrován: 17.9.2006 9:33
Bydliště: dno Propasti
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alnag »

Ryba. (To aby tu řeč nestála jako ve zdechlém akvárku :lol: )
Obrázek
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

Vallun píše:drake127 - no, teoreticky yb se to říct mohlo, ovšem není to tak, i v ČR je podíl narození na den prakticky identický:)
Počkej - to je nesmysl, ne? Pokud máš podíl narození na den stejný, pak musí být stejný i poměr znamení, ne?

Možné vysvětlení je, že některá znamení tíhnou k RPG více než ostatní, ale 67 lidí nemůžeš brát jako statistický vzorek při dělení na tolik částí.
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Příspěvek od Vallun »

V celé populaci je poměr znamení prakticky totožný, odchylky budou minimální:) TEdy alespoň u lidí žijících v evropském kulturním prostředí středníe vropy, dke je závislost na přírodních cyklech už zcela minimální:)

Nicméně ano, rpgaming, jakožto věc závislá na určité úrovni fantazie jednotlivce se bude spíš vyskytovat u některých znamení více - právě u vzduchu, na druhém místě u ohně a nejméně bych to viděl u země. Stejěn tak na fildě budeš mít trochu víc vodních znamení (zvl. na těch typičtějších oborech:) na technikách bude dost ohnivých... Pokud platí obecné astrologické předpoklady...:)

Ale těžko soudit, o astrologii už se zajímám jen velmi minimálně, kdyby ses zeptal před 7-8 lety, byl bych schopen odpvoědět mnohem fundovaněji:)
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
Firkraag
Sigilan
Příspěvky: 1131
Registrován: 29.9.2005 19:31
Bydliště: Umar Hill's
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Firkraag »

panna 8-)
Uživatelský avatar
Dalcor
Sigilan
Příspěvky: 982
Registrován: 30.9.2005 8:53
Bydliště: Černá skála, Nightlund, Solamnie, Krynn, Mnohavesmír
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalcor »

já jsem takový mírný beránek...
Uživatelský avatar
PinHead
Sigilan
Příspěvky: 193
Registrován: 8.1.2007 19:51
Bydliště: pláž v Nikdyzimě
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PinHead »

střelec - myslím že to docela sedí, ve hrách mám nejraději odstřelovací pušky a luky a střílím závodně z pistole...rodiče to trefili :-D
Miluju ŠPENDLÍKY A HLAVY!!!!!!!!!!!
Adun Toridas!
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cesare »

To já - jakožto relativně typický blíženec - zas ve hrách úplně nejradši všechno okecám (nejen ve hrách, teda)...
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Hm, já taky nejradši všechno okecám a blíženec nejsem. Blíženec je bratr a ten radši ve hrách střílí, než by mluvil. :mrgreen:
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Příspěvek od Vallun »

Vampiria píše:Hm, já taky nejradši všechno okecám a blíženec nejsem. Blíženec je bratr a ten radši ve hrách střílí, než by mluvil. :mrgreen:
taky v tom hraje trochu roli pohlaví, že...:)
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Vallun: Ani bych neřekla. :roll: Bratr je jinak užvaněný dost, jenom má ze všech her nejradši střílečky. Než začneš vytahovat něco ohledně pohlaví a typu her - já hraju FPS taky. Ale bližší je mi poněkud jiný typ her. A vzhledem k tomu, že většinu lidí, co znám, jsou pohlaví mužského (aspoň to tedy tvrdí) a taky radši RPG či adventury než FPS, tak mi snad nechceš tvrdit, že to jsou převlečené ženy. :twisted:
Jinými slovy - jakákoliv generalizace něčích preferencí, ať už podle znamení či podle pohlaví, mi přijde hloupá a krátkozraká.
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Příspěvek od Vallun »

Aha - já pochopil trochu jinak výchozí podmínky...

generalizace je statistický model, což určuje její klady i zápory, pokdu se užívá při vědomý těchto omezení je to nástroj bez vlastní kvality typu "hloupá" či "krátkozraká" ... Naopak za takové yb šlo považovat jeho apriorní odmítání:)
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Budeme se držet tématu threadu ;-) - vzhledem k tomu, že astrologii považuji za pseudovědu a horoskopy atd. za hlouposti, tak mi jakákoliv generalizace dle dle ní skutečně přijde hloupá a krátkozraká. ;-)
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“