Seriály

Centrum kultury města Sigilu, kulturní všehochuť ze všech sfér.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Cesare: Důvody pro rušení seriálů jsou prosté - nízké zisky (nízký zájem). Zapříčiněné růnými okolnostmi. Třeba Futurama byla údajně vysílaná na Fox ve špatnou dobu - často se křížila se sportovními přenosy, takže byla často překládaná či odkládaná. Navíc to bylo vysílané mám dojem v 6 nebo v 7 hodin večer - tj. čas spíš pro mladší publikum.

Po release na DVD se uchytila a stala dost populární a teď ji mám dojem pořád vysílá Adult Swim (kanál určený primárně pro publikum ve věku 18-25 let) a docela se pokud vím uchytila (a asi budou i další díly? ale to už hádám).

Hmm, očividně Fox není zrovna nejosvícenější TV :-? Vzhledem k tomu kvantu seriálů zmrzačených vysílací dobou a stylem... Fireflay podle ohlasů trpěla podobnými problémy jako Futurama - tj. nevhodná vysílací doba (navíc ji ještě podle všeho vysílali na přeskáčku - třeba jako pilotní byl zvolen 2. díl...) - jo a samozřejmě proklaté sportovní přenosy :-)
Naposledy upravil(a) sevencreature dne 8.6.2006 7:54, celkem upraveno 1 x.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cesare »

Ty pravděpodobný nízký zisky bylo přesně to, co jsem na tom moc nepochopovala...
Dík za objasnění...:-)
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
Arthalion
Sigilan
Příspěvky: 981
Registrován: 29.9.2005 14:49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arthalion »

Mozte mi prosim vysvetlit, preco je serial The Lost taky popularny? Videl som zopar dielov, ale nenadchlo ma to. Isteze ze je to nakrutene celkom slusne, rytmika sa celkom drzi, neda sa povedat, ze by som zaspaval, ale rozhodne mi to nepripada ako najlepsi serial na svete, skor by som to oznacil za nalestenu, na vysokej urovni spracovanu prazdnu flasu. Alebo mi uniklo nieco neuveritelne svetoborne a prekvapujuce? :mrgreen:
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Arthalion: Není to sice nejlepší seriál na světě, ale je jeden z nejlepších jaké jsem zatím viděl. Docela těžko to posoudíš po pár dílech protože opravdu zajímavé to začne být až tak v desátém díle kdy postavy začnou zjišťovat že ten ostrov není úplně v pořádku.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Arthalion: Netuším, neviděl jsem (a nějak neplánuju vidět) :twisted: Ale asi nejsem ten nejpovolanější kritik, vzhledem k faktu, že Stargate SG-1 byl jeden z mých nejoblíbenějších TV seriálů :-P :lol:

I když ty HDTV releases by měly mít kvalitní obraz (HDTV je návyková věc :mrgreen:) - takže z toho důvodu bych možná nějakou zčíhnul, mě tak napadá... :think:
Naposledy upravil(a) sevencreature dne 8.6.2006 8:10, celkem upraveno 1 x.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

The Lost... to sú v slovenskom voľnom preklade tí "Nezvestní?"... ak áno tak som na šťastie nemal tú česť - tomuto programu som sa zďaleka vyhýbal, pretože ma odradila už len reklama, ktorá vyzerala ako na Spielberghov film... ;-)
The day is done
But I’m having fun
I think I’m dumb
Or maybe just happy...
Uživatelský avatar
durana
Sigilan
Příspěvky: 281
Registrován: 28.4.2006 20:08
Bydliště: Earth:/Europe/ Slovakia/Martin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od durana »

Ja som vydržal sledovať asi tak 3 časti po 10 minút a bohato mi to stačilo aby som si uvedomil že toto nie je seriál pre mňa, ale ak to niekoho baví ja ho od jeho sledovania odrádzať nebudem.
And if that Mocking Bird don’t sing and that ring don’t shine
I’ma break that birdie’s neck, I’ll go back to the Jeweler
Who sold it to ya
And make him eat every carat
Don’t fuck with dad.
Uživatelský avatar
Drizzt
Sigilan
Příspěvky: 6
Registrován: 1.6.2006 13:45

Příspěvek od Drizzt »

Tak to já osobně jsem velkým fanouškem seriálu Lost... vynikající dílko u něhož se vyplatí čekat každý týden an nový díl... ale ještě lepší je kouknout se na celoou sérii po sobě...

Co se týče Firefly: Tak ta je prosě skvělá... věčná škoda, že seriál utli, ale prý se můžeme těšit na dlší film... Jestli bude mít úspěch, tak by i mohli navázat novým seriálem...
Celkově se mi tam líbí ty zápletky, humor je výborný... 100% ode mě...
"And they shall know no fear"
- Rogal Dorn, Primarch of the Imperial Fists
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cesare »

Drizzt píše: Co se týče Firefly: Tak ta je prosě skvělá... věčná škoda, že seriál utli, ale prý se můžeme těšit na dlší film... Jestli bude mít úspěch, tak by i mohli navázat novým seriálem...
.
Mám trochu problém představit si přpadný pokračování Firefly bez **** a ****...;-)
Hlavně v **** bylo IMHO hodně potenciálu - postava která rozhodně měla čím překvapit...;-) A navíc tak nějak nepravděpodobně dost sexy... :twisted:

I když i bez nich by to dozajista šlapalo dobře.
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
emo_freak
Sigilan
Příspěvky: 309
Registrován: 29.9.2005 21:39
Bydliště: Ohio
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od emo_freak »

Prison Break ste nikdo nevidel? Je to taky z HDTv... fakt super... ten, komu se libila Green Mile bo Shawshank Redemtition to musi videt :)
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

coby182: o Prison Break jsem toho slyšel docela dost, ale ještě jsem to neviděl (ale chystám se na to :-P )
Uživatelský avatar
emo_freak
Sigilan
Příspěvky: 309
Registrován: 29.9.2005 21:39
Bydliště: Ohio
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od emo_freak »

AlieN píše:coby182: o Prison Break jsem toho slyšel docela dost, ale ještě jsem to neviděl (ale chystám se na to :-P )
je to vazne super, ikdyz ke konci uz tam je az moc takovejch tech napinavejch scen :) ale vsech 22 dilu co to zatim ma sem zvlad za 3 dny... kazdej dil ma 40 minut :D
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

coby182 píše: ale vsech 22 dilu co to zatim ma sem zvlad za 3 dny... kazdej dil ma 40 minut :D
Asi takhle jsem se díval na Lost, 40 dílů za 4 dny :-D
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Odpovědět

Zpět na „Scéna mořského vánku“