Elektronika

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Uživatelský avatar
Koveras
Sigilan
Příspěvky: 1824
Registrován: 2.10.2005 19:03
Bydliště: Somewhere in Vault
Kontaktovat uživatele:

Elektronika

Příspěvek od Koveras »

Docela by mě zajímalo, co všechno doma máte. Ať už je to mobil, domácí kino, nebo hodinky.
Zároveň se zde můžete poradit s ostatními o výhodné koupi třeba dig. foťáku, televize, prostě co Vás napadne.

Já mám například zrovna zálusk na digitální kameru Panasonic NV-GS75EP-S.
Kdyby někoho zajímal popis, tak tady je:

3CCD videokamera, nový SIS stabilizátor obrazu, 10x optický zoom, rozlišení pro statický snímek 1.7 MegaPixel (1520x1152), technologie CRYSTAL ENGINE pro kvalitnější obraz, SOFT SKIN DETAIL pro jemné podání pleťové barvy, TELE MAKRO, možnost současného záznamu videa a fotografií, funkce Webové kamery, 2.5" inteligentní polykrystalický POWER LCD (113 000 pixelů), USB 2.0 Video Class s možností nelineárního střihu videa, manuální ostření, otočný volič programů, Joystick - snadné ovládání všech funkcí jedním prstem, 1.7s quick start, barevné noční snímání s LCD přisvětlením, zoom mikrofon, sáňky pro připojení příslušenství, plné manuální funkce, přiloženo Free-Style dálkové ovládání, Free-Style odnímatelné poutko, přiložena softwarová sada a kabel pro USB a DV studio 5.3 pro nelineární střih videa přes USB 2.0

Jediná věc, s kterou se potřebuji poradit, jelikož s tím ještě nemám mnoho zkušeností je právě ten 10x násobný optický zoom. Je to u kamery postačující, když budu pravděpodobně i docela často fotit? Díky.
Vím, že třeba Canon umožňuje prakticky za stejnou cenu 20x násobný opt. zoom, ale u Panasonicu se mi víc líbí design a taky více funkcí. Ještě se stále rozhoduju.
Naposledy upravil(a) Koveras dne 15.2.2006 18:34, celkem upraveno 1 x.
[img:02a03da0e2]http://koveras19.wz.cz/Neverwinter/NWN.jpg[/img:02a03da0e2]
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

Koveras: Nehodil by se radši název Elektronika? ;-) Tohle mi připomíná ten děsný taneční styl.

Mno jinak já mám svého miláška(kompík), dvě televize (z toho jedna 100hz, 79cm, plochý obraz), domácí kino, mobil Motorola (V300 či tak nějak), nějakou starší kameru, video...mno to bude asi vše
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Uživatelský avatar
vypité_oko
Sigilan
Příspěvky: 216
Registrován: 16.11.2005 15:58
Bydliště: Sunagakure no Sato

Příspěvek od vypité_oko »

já cosi mám, ale nejsem fanda ani znalec, takže Ti nepowim co to je za udělátka, na to je moja odborník :oops: :lol: :twisted:
2x pc, 1 laptop, 3x tv(starý rubín v kuchyni :twisted: :twisted: ), mno dom. kino vím že je pioneer(nic jiného prej nestojí za řeč :?: ), věž technics taková jako moc velká, no a tak, siemensa a60, c65, mt50, nokii 2600, 3210 :twisted: ,moto razr, různé polověže v kuchyni a ložnici a pokojíku... no a tak, jo a moja koupila ten, ehm...saqua, no to na ty digitální tv, že prej ta naša to nepodporuje (mně bylo loni divný, že byla nějak za levno :oops: :-( :roll: ) a discmany dva a walkmana :lol: a digifoťák,ten vím že je olympus cosi, a na svátek mám slíbenou kameru...(huááá,už ať je 25.3. :twisted: :lol: :!: )
Sonduji duše - diskrétně a tiše...
Pokud si člověk nepřeje nic jiného než klid a mír,touží po smrti...
Dattebayo!!!

Obrázek
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Tohle je nějaká nová finta berňáku? :lol:
Nebo thread pro uspokojení ega Sigilanů? :lol:
;-)
Uživatelský avatar
nuke
Sigilan
Příspěvky: 1783
Registrován: 2.10.2005 14:24
Bydliště: Arulco
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nuke »

Ajantis_CG_thief : :lol:

K téme : mám PC, PC a PC a ...... 5 kg kariet, MB, processorov a iného mišungu k počítačom 8-). Nesmiem zabudnúť na kávovar a mobil a hodinky :-)
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

něco málo doma máme, snad si vzpomenu na všechno :think:
takže,PC, dvě televize. jedna celkem nová - Thompson s plochou obrazovkou, druhá stará jak metuzalém ale pořad ještě fungující Tesla, minivěž (myslím že taky Thompson), nějaké kazeťáky(ty už víceméně nefungují :-) ), nějakého discmana (teď zrovna lehce rozebraný, pokouším se ho spravit :-P), několik mobilů: Siemens M35i, nějaký Alcatel, nějaká stará nokia, Nokia3310, Philips DIGA (zn. cihla :lol: ) a Motorola Mpx220, pak ještě MP3 přehrávač, a hromadu nepotřebného hardwaru (modem, nějaký monitor, disk, atd.)
ale některé věci teď mám v Brně na privátě
Uživatelský avatar
raider
Sigilan
Příspěvky: 498
Registrován: 1.12.2005 18:48

Příspěvek od raider »

Mam svoj PC a digitalky ..a este obcas pouzivam mikrovlnku :-D .Ostatne elektro sa snazim nevyuzivat -pokial je to mozne.
"Máš štestí,že mám deset kilo podváhu. Jinak už by z tebe byla mrtvá liška."
Myron
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

LordArian: Ty jsi ten chudý student, který si "musí" pořizovat pirátské kopie her? :-P (to mi připomnělo týpka, který hledal někoho, kdo mu uploadne film v DVD kvalitě (4,5 GB), protože na své 150 cm plazmě má vše ostatní kostičkaté)
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Uživatelský avatar
nuke
Sigilan
Příspěvky: 1783
Registrován: 2.10.2005 14:24
Bydliště: Arulco
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nuke »

raider píše:Mam svoj PC a digitalky ..a este obcas pouzivam mikrovlnku :-D .Ostatne elektro sa snazim nevyuzivat -pokial je to mozne.
Asi tak ako ja. Akurát tvoja je mikrovlnka a môj kávovar... z čoho ma napadá, že som ešte od príchodu z práce nepil kávu :roll:
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Asi to samé co nuke a raider. Mobil a digitální budík starý tisíc let a slepovaný izolepou ani nepočítám. Varná konvice a mikrovlná trouba jsou jediné věci, které člověka odlišují od zvířat (jo a možná ještě od lidí, co se zdravě stravují :lol:).
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

Pocitac, pocitac, pocitac, pocitac fungujici jako router, dalsi 4 nepouzite/nepouzitelne monitory, nepouzivana cernobila televize Tesla, pouzivana barevna televize Thompson, Hi-fi vez JVC, DVD prehravac AKAI, mikrovlnka Hyundai (?, ted nevim), bratruv budik, ktery budi i me, Siemens A50, Siemens A50, Siemens C35i, Siemens CX-75 (nebo tak nejak), gramofon (novy, kvalitni), gramofon (stary, nekvalitni), nekolik zesilovacu, radio by se asi taky naslo, digitalni teplomer, elektricky kartacek na zuby, zvonek u dveri, baterka, svitici klicenka na klice, ... :mrgreen: :lol: .
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Ehm, mobil alcatel, číslo sériové či typ netuším. Jinak monitor a komp a klávesnici a myš a sluchátka a tím jsme skončili. TV je akorát u rodičů a ani tam se na ni nekoukám, bo je tam komp.
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

yenn píše:LordArian: Ty jsi ten chudý student, který si "musí" pořizovat pirátské kopie her? :-P (to mi připomnělo týpka, který hledal někoho, kdo mu uploadne film v DVD kvalitě (4,5 GB), protože na své 150 cm plazmě má vše ostatní kostičkaté)
:lol: :lol: Mno ono většinu toho koupila máti, takže bohužel. Ale jinak mi křivdíš. Nedáno jsem si koupil originálku IWD, a teď plánuju nákup Baldura
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Uživatelský avatar
Koveras
Sigilan
Příspěvky: 1824
Registrován: 2.10.2005 19:03
Bydliště: Somewhere in Vault
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Koveras »

Nadpis Elektronika jsem chtěl dát původně, takže změna je život. :-)
No a co ohledně té kamery a optického zoomu? Nějak se to v prvním příspěvku ztratilo.
Popravdě jsem ani nedoufal v úspěšnosti tohoto thredu a ne maskovaný berňák to není. :lol:
[img:02a03da0e2]http://koveras19.wz.cz/Neverwinter/NWN.jpg[/img:02a03da0e2]
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

PC, mobily, televize s uhlopříčkou 80, zesilovač, CD player, repro bedny, dvd přehrávače, no prostě víceméně klasika.

Koveras: na co se budeš ptát příště? Na adresy? :-D
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“