Software

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

To by mali byť image files a jeden z nich spustiteľný v Daemnoe či inom podobnom porgrame...
The day is done
But I’m having fun
I think I’m dumb
Or maybe just happy...
Uživatelský avatar
Anthrax
Sigilan
Příspěvky: 476
Registrován: 29.9.2005 17:13
Bydliště: Trutnov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Anthrax »

Firkraag píše:Zdravim. Mam malej problém...
Stahnul sem si hru Tropico, V názvu psaly že je to v ISO. Teď na to koukám a ono je to zabalený a uvnitř jsou dva soubory: Tropico.ISO.mdf(770 000kb) a Tropico.ISO.mds(4kb)
Nevíte někdo co stím??
Je to úplně normální image tvořená nejspíš přes Alcohol, stačí připojet (Daemon zvládá) a už to jede.
Si senor ! la revolucion
Si senor !, si senor, somos la revolucion
Tu enemigo es el patron
Si senor !, si senor, somos la revolucion
Viva la revolucion
Uživatelský avatar
nuke
Sigilan
Příspěvky: 1783
Registrován: 2.10.2005 14:24
Bydliště: Arulco
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nuke »

Potrebujem radu ohladne prehliadača opera. Nefunguje mi tam automatické prihlasovanie, a to som začkrtol aj v prihlasovacej možnosti vo fóre aj potom, čo sa ma opera spýtala, či chcem aby si pamätala heslo som dal pre celý server a stále to nejde. Dokonca ma to aj stále vyhadzuje, ak dlho nič nepíšem/nečítam. Takže ak to niekto vie, poraďte. Dík.
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

nuke píše:Potrebujem radu ohladne prehliadača opera. Nefunguje mi tam automatické prihlasovanie, a to som začkrtol aj v prihlasovacej možnosti vo fóre aj potom, čo sa ma opera spýtala, či chcem aby si pamätala heslo som dal pre celý server a stále to nejde. Dokonca ma to aj stále vyhadzuje, ak dlho nič nepíšem/nečítam. Takže ak to niekto vie, poraďte. Dík.
Toto přihlašování funguje na bázi cookies, takže musíš zajistit, aby Opera toto nemazal při každém svém vypnutí. Na to je tam přepínátko v nastavení » cookies » Delete new cookies when exiting Opera (nebo ekvivalentní slovenský překlad). nemělo by být zaškrtnuté. Nejsem si jistý jestli to jde povolit jen pro tuto konkétní stránku.
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
nuke
Sigilan
Příspěvky: 1783
Registrován: 2.10.2005 14:24
Bydliště: Arulco
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nuke »

drake127 píše:Toto přihlašování funguje na bázi cookies, takže musíš zajistit, aby Opera toto nemazal při každém svém vypnutí. Na to je tam přepínátko v nastavení » cookies » Delete new cookies when exiting Opera (nebo ekvivalentní slovenský překlad). nemělo by být zaškrtnuté. Nejsem si jistý jestli to jde povolit jen pro tuto konkétní stránku.
Delete new cookies when exiting Opera som nemal zaškrtnuté a aj tak to nejde. Ono stačí keď sa odhlásim a vypnem tab, potom spustím cez favorites a nie som prihlásený. Zmazal som v nastaveniach cookies aj passwordy pre sigil ale aj tak mi to potom robilo to isté :-? Ach jo starý dobrý Netscape 8. :pray:
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

nuke píše:
drake127 píše:Toto přihlašování funguje na bázi cookies, takže musíš zajistit, aby Opera toto nemazal při každém svém vypnutí. Na to je tam přepínátko v nastavení » cookies » Delete new cookies when exiting Opera (nebo ekvivalentní slovenský překlad). nemělo by být zaškrtnuté. Nejsem si jistý jestli to jde povolit jen pro tuto konkétní stránku.
Delete new cookies when exiting Opera som nemal zaškrtnuté a aj tak to nejde. Ono stačí keď sa odhlásim a vypnem tab, potom spustím cez favorites a nie som prihlásený. Zmazal som v nastaveniach cookies aj passwordy pre sigil ale aj tak mi to potom robilo to isté :-? Ach jo starý dobrý Netscape 8. :pray:
A máš zaškrtnuté Accept Cookies with incorrect paths? S tím měl problémy Jab.
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
nuke
Sigilan
Příspěvky: 1783
Registrován: 2.10.2005 14:24
Bydliště: Arulco
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nuke »

Mám.
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

nuke píše:Mám.
Pak už jen ty selecty accept (all) cookies. Po restartu Opery se podívej, jestli tam ty cookies máš nebo ne.
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
nuke
Sigilan
Příspěvky: 1783
Registrován: 2.10.2005 14:24
Bydliště: Arulco
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nuke »

drake127 píše:Pak už jen ty selecty accept (all) cookies. Po restartu Opery se podívej, jestli tam ty cookies máš nebo ne.
Všetko mám tak ako zrejme má byť a nič. Už som videl a pracoval s väčšinou prehliadačov čo existujú, ale takéto dačo :-?

No nič zajtra preinštalujem Netscape a Opera pôjde smer :arrow: Obrázek

Dík za tvoj čas ;-)
Uživatelský avatar
Wiskas
Sigilan
Příspěvky: 123
Registrován: 29.9.2005 13:59
Bydliště: Sigil

Příspěvek od Wiskas »

Mám problém - potřebuju převést video ve formátu mkv do avi, aby šlo přehrát i na stolích DVD-playerech. Audio i titulky jsou bez problémů, ale video má variabliní framerate a výsledné avi má vždy 45 minut místo 56. Ví někdo co tím :?:
Obrázek
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Wiskas: A v jakém je to video formátu? Tj. jaký codec byl použitý na jeho zapakování? A s jakým programem pracuješ? Prostě víc informací :wink:

Protože pokud vím, tak např. ve VirtualDubModu by MKV mohlo jít přímo uložit jako AVI... A vbr u videa? Divný...
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Wiskas
Sigilan
Příspěvky: 123
Registrován: 29.9.2005 13:59
Bydliště: Sigil

Příspěvek od Wiskas »

Je to v DivX 5, a zkoušel jsem VirtualDubMod. Ten pracuje s normálním mkv, ale s vfr si neporadí. Někde jsem četl že by to mohl zvládnout AviSynth ale zase nemám ponětí jak s tím pracovat.
Obrázek
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Wiskas: Hmmm (aha, toho vfr jsem si nějak významně nevšiml :oops: ), no zkusit to můžeš, ale nevím - mrkni se sem:

http://forum.doom9.org/showthread.php?t ... +framerate

http://forum.doom9.org/showthread.php?t ... ht=vfr+mkv

A tady jsou tipy pro AviSynt (link z druhého odkazu):

http://www.avisynth.org/VariableFrameRa ... -non_mpeg2
Naposledy upravil(a) sevencreature dne 27.10.2005 10:38, celkem upraveno 1 x.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Wiskas
Sigilan
Příspěvky: 123
Registrován: 29.9.2005 13:59
Bydliště: Sigil

Příspěvek od Wiskas »

Tak, problém s videem mám částečně vyřešený (jen odstranit "Video Desync" na prvních třech vteřinách), ale je tu další věc. Zvuk v tom videu je ve formátu HE-AAC 5.1 . Na co bych to měl převést aby to bylo kompatibilní s DivX přehrávači a zůstalo to 5.1?
Obrázek
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Wiskas: Mrkni se na http://forum.doom9.org :-)
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“