Reakce na "Ave a její básnická tvorba"

Zde se soustřeďují různí pouliční umělci města Sigilu a prezentují tu svá expresionistická, dekadentní a avantgardní veledílka.

Moderátor: Sadako

Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Yachiko píše:No možno som to trochu prehnal... ale ktovie...
To bude pravda, ale podstatné v mojeje rekcii na Ave-inu tvorbu je skôr toto:
Yachiko píše:Môj názor je, že táto tvorba akosi v sebe nenesie nič čo by nadchlo alebo pobavilo... ale nikde vlastne nie je definované aká tvorba tu môže resp. nemôže byť uverejnená. Teda aspoň po tejto stránke nie. Ale viac sa k tomu už vyjadrovať nehodlám... pokračujte s jej uverejňovaním podľa svojho "(s)vedomia"...
Pokiaľ sa Ave urazila kvôli môjmu výroku ohľadne zvracania, ospravedlňujem sa... ale svoj názor na jej tvorbu späť neberiem a nemením... ;-)
KOFi-chan
Sigilan
Příspěvky: 1417
Registrován: 2.10.2005 9:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KOFi-chan »

Neferit: Když se nad tím zamyslíš, tak obě definice asertivity vyjadřují vlastně totéž - sem by se imho spíše hodila empatie (umění se do někoho vcítit).. 8-)

Jak už jsem ale jednou napsal, tak je třeba Ave pochválit především za její snahu - těžko můžete od čtrnáctileté osoby čekat něco ve stylu Shakespearových sonetů (bez urážky Ave ;-) )..
Naposledy upravil(a) KOFi-chan dne 11.3.2006 17:45, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Yachiko: Nikdo tě taky k tomu, abys měnil svůj názor nebo bral to, co jsi řekl zpátky, přece nenutí - já jen, že to jde říct slušně ;-)

KOFi: Popravdě, někdy je něco takového nemožné chtít i třeba od 20-letého kluka :lol:
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
Elessar
Sigilan
Příspěvky: 1785
Registrován: 1.10.2005 19:39
Bydliště: Desolation Row
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elessar »

Ave- je len tvoja vec, ci v tom chces pokracovat alebo nie.... ;) Ide o to, aby to teba bavilo....
If every time we tell a lie a little fairy dies they must be building death camps in the garden.
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Elessar: Jedna vec je pokračovať a druhá zo zverejňovať...;-)
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Co kdybychom vyhlásili druhý Mortal Combat? Jeden už vedu já s crovaxem (a na celé čáře ho prohrávám :lol: :lol: :lol: ), takže druhý by vedl Yachiko a Ave. Schválně, kdo vyhraje.

Nebo snad mají strach? ( :lol: :lol: :lol: )
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Neferit: Myslíš súťaž v tvorbe?
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Jo, soutěž v tvorbě.
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Neferit: Nie ja netvorím. A už vôbc nie v tejto oblasti - a kvôli nejakému "Mortal Kombat" s tým ani nehodlám začať.
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Podle mě nás taháš za fusekli a někde skrytě sepisuješ nějaké veledílo ;-) :lol:
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
Ave
Sigilan
Příspěvky: 1073
Registrován: 30.11.2005 8:04
Bydliště: Chrám Vědění

Příspěvek od Ave »

Opravdu by jsem musela být z kamene aby se mě to nedotklo :-( .Já se snažím,pak mě jedna nejmenovaná osoba dotlačí k tomu abych to uveřejnila........a čeho se od toho dočkám?!Je mi jinými slovy řečeno abych již své básně neuveřejňovala ;-) .Jestli to tak chcete tak tedy budiž :!:
Plá plamen věrné lásky,
prýští slzy a nad hlavou hoří hvězdy
... a pak už nic... a pak už nic...
KOFi-chan
Sigilan
Příspěvky: 1417
Registrován: 2.10.2005 9:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KOFi-chan »

Ave: Já bych to zase tak černě neviděl - uveřejnit tady je přece klidně můžeš a ten, kdo je nebude chtít číst, si je jednoduše nepřečte.. ;-)
Kdo navíc tvrdí, že se časem nebudeš zlepšovat :?: 8-)
Uživatelský avatar
Ave
Sigilan
Příspěvky: 1073
Registrován: 30.11.2005 8:04
Bydliště: Chrám Vědění

Příspěvek od Ave »

KOFi píše:Ave: Já bych to zase tak černě neviděl - uveřejnit tady je přece klidně můžeš a ten, kdo je nebude chtít číst, si je jednoduše nepřečte.. ;-)
Kdo navíc tvrdí, že se časem nebudeš zlepšovat :?: 8-)
Díky za podporu,ale to že je zmých básniček někomu na zvracení a "veni,vidi,nudi" jsem ještě neztrávila.Možná časem....
Plá plamen věrné lásky,
prýští slzy a nad hlavou hoří hvězdy
... a pak už nic... a pak už nic...
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

ad ke zlepšování - když tak sleduju svůj vlastní postup, tak mám pocit, že čím dál tím víc začínám stagnovat :lol:

Ave: určitě to ale zkoušej dál, KOFi má pravdu - komu se to nelíbí, ať to nečte ;-)
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
Ave
Sigilan
Příspěvky: 1073
Registrován: 30.11.2005 8:04
Bydliště: Chrám Vědění

Příspěvek od Ave »

Neferit píše:ad ke zlepšování - když tak sleduju svůj vlastní postup, tak mám pocit, že čím dál tím víc začínám stagnovat :lol:

Ave: určitě to ale zkoušej dál, KOFi má pravdu - komu se to nelíbí, ať to nečte ;-)
Inspiraci!!!!Dejte mi inspiraci a budu moci psát hned!!!Bůůůhůů dejte mi někdo tu inspiraci 8-) :lol: :lol:
Plá plamen věrné lásky,
prýští slzy a nad hlavou hoří hvězdy
... a pak už nic... a pak už nic...
Odpovědět

Zpět na „Lazzova akademie bujné rozladěnosti“