Reakce na "Ave a její básnická tvorba"

Zde se soustřeďují různí pouliční umělci města Sigilu a prezentují tu svá expresionistická, dekadentní a avantgardní veledílka.

Moderátor: Sadako

Uživatelský avatar
Lerek
Sigilan
Příspěvky: 1676
Registrován: 27.11.2005 19:37
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lerek »

ave: rada od karla kryla "měl místo básní spisy a jako prózu mor"
"Vycházelo se přitom ze zcela pravdivé zásady, že určitým faktorem uvěření lži je její velikost..." Adolf Hitler
Uživatelský avatar
Ave
Sigilan
Příspěvky: 1073
Registrován: 30.11.2005 8:04
Bydliště: Chrám Vědění

Příspěvek od Ave »

Lerek píše:ave: rada od karla kryla "měl místo básní spisy a jako prózu mor"
:shock:
Plá plamen věrné lásky,
prýští slzy a nad hlavou hoří hvězdy
... a pak už nic... a pak už nic...
Uživatelský avatar
CeBrk
Lim-Lim
Příspěvky: 136
Registrován: 29.9.2005 15:39

Příspěvek od CeBrk »

Ave píše:
Neferit píše:ad ke zlepšování - když tak sleduju svůj vlastní postup, tak mám pocit, že čím dál tím víc začínám stagnovat :lol:

Ave: určitě to ale zkoušej dál, KOFi má pravdu - komu se to nelíbí, ať to nečte ;-)
Inspiraci!!!!Dejte mi inspiraci a budu moci psát hned!!!Bůůůhůů dejte mi někdo tu inspiraci 8-) :lol: :lol:
Inspiraci? A co se takhle například nechat inspirovat nynějšími pocity z kritiky tvé tvorby? Psychadelické rýmy a lá Pink Floyd jsou rozhodně umělecky cenější, než milostná poezie. Myslím že nejlepší básně se píší když se člověk snaží rýmy co nejlepe popsat nějaký vlastní pocit, či náladu.
KOFi-chan
Sigilan
Příspěvky: 1417
Registrován: 2.10.2005 9:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KOFi-chan »

Ave: CeBrk má pravdu.
Každá NPC přece má svůj vlastní pohnutý a mnohdy i smutný příběh.. - tak co kdybys užila svého zklamání a rozmrzelosti k napsání takových balad na jejich životopisy :?:
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

Ave píše:Díky za podporu,ale to že je zmých básniček někomu na zvracení a "veni,vidi,nudi" jsem ještě neztrávila.Možná časem....
Jen jedna taková malá rada do života - být tebou se naučím takovéhle věci trávit co nejrychleji, nebo ještě lépe je raději vůbec nekonzumovat...
Čím dříve se to naučíš - tím snáze se ti v životě povede.
Pokud se nenaučíš přijímat kritiku a brát některé věci s nadhledem, budeš myslím v dalším žití celkem nepříjemě překvapena kolik takových věcí ještě budeš muset 'trávit' ;-)
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
Tokkar
Dabus
Příspěvky: 1737
Registrován: 26.9.2005 11:28
Bydliště: cerna O.....a cerna

Příspěvek od Tokkar »

Musím teda říct, že jsem dost zklamám přístupem některých jedinců. :evil:

Jisté je spravné poctivě vyjadřit svůj názor na něčí práci.
Ale je také správné, trochu zapřemýšlet o tom co a komu říkám.
Nevidím ani jeden jediný rozumný důvod, PROČ jste řekli Ave ta nepříliš ohleduplná slova.
Jistě to šlo vyjádřit i jinak.

2 Ave: Byl bych rád, kdyby jsi se nenechala tímto odradit a dál zkoušela psát. Žadný učený z nebe nespadl. A kdyby to nezkoušel, nikdy by se nezlepšil. Chápu, že se ti teď do toho moc chtít nebude.
The Oldest King's Knight At Realm is like a shadow on Sigil's street at moonless night.
Uživatelský avatar
Ave
Sigilan
Příspěvky: 1073
Registrován: 30.11.2005 8:04
Bydliště: Chrám Vědění

Příspěvek od Ave »

Tokkar píše:Musím teda říct, že jsem dost zklamám přístupem některých jedinců. :evil:

Jisté je spravné poctivě vyjadřit svůj názor na něčí práci.
Ale je také správné, trochu zapřemýšlet o tom co a komu říkám.
Nevidím ani jeden jediný rozumný důvod, PROČ jste řekli Ave ta nepříliš ohleduplná slova.
Jistě to šlo vyjádřit i jinak.

2 Ave: Byl bych rád, kdyby jsi se nenechala tímto odradit a dál zkoušela psát. Žadný učený z nebe nespadl. A kdyby to nezkoušel, nikdy by se nezlepšil. Chápu, že se ti teď do toho moc chtít nebude.
Dobrá,budu dál psát.Jen teď nemám ten takzvaný polibek múzy :-? .Myslím že další básnička bude o Jaheiře...
Plá plamen věrné lásky,
prýští slzy a nad hlavou hoří hvězdy
... a pak už nic... a pak už nic...
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Imho to jsou opravdu pouze takové rýmovačky :roll: ale piš dál, třeba z toho něco bude...a co se týče snášení kritiky, tak má Frosty pravdu ;-)
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

Přesně tak. Psát dál a dál 8-) Kdo nechce, číst ho to nikdo nenutí a expy nejsou nikdy k zahození
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Uživatelský avatar
Lerek
Sigilan
Příspěvky: 1676
Registrován: 27.11.2005 19:37
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lerek »

LordArian píše:Přesně tak. Psát dál a dál 8-) Kdo nechce, číst ho to nikdo nenutí a expy nejsou nikdy k zahození
tohle většinou není podmíněno expy, ale věkem pissálka
"Vycházelo se přitom ze zcela pravdivé zásady, že určitým faktorem uvěření lži je její velikost..." Adolf Hitler
Uživatelský avatar
Ave
Sigilan
Příspěvky: 1073
Registrován: 30.11.2005 8:04
Bydliště: Chrám Vědění

Příspěvek od Ave »

Děkuji za podporu. ;-) .Sakra kdyby mě tak něco napadlo :-?
Plá plamen věrné lásky,
prýští slzy a nad hlavou hoří hvězdy
... a pak už nic... a pak už nic...
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Neříkej mi, že máš málo možností :shock: vem si jenom postavy :arrow: těch máš já nevím kolim; vem si události :arrow: třeba zachraňování Imneského údolí. To by byla elegie za Merellu, óda na hrdinu.... :lol:
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
Ave
Sigilan
Příspěvky: 1073
Registrován: 30.11.2005 8:04
Bydliště: Chrám Vědění

Příspěvek od Ave »

Neferit píše:Neříkej mi, že máš málo možností :shock: vem si jenom postavy :arrow: těch máš já nevím kolim; vem si události :arrow: třeba zachraňování Imneského údolí. To by byla elegie za Merellu, óda na hrdinu.... :lol:
Tak si to zrýmuj sama!!!Už máš i názvy tak hurá do toho! :twisted:
Plá plamen věrné lásky,
prýští slzy a nad hlavou hoří hvězdy
... a pak už nic... a pak už nic...
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Frosty píše:Jen jedna taková malá rada do života - být tebou se naučím takovéhle věci trávit co nejrychleji, nebo ještě lépe je raději vůbec nekonzumovat...
Čím dříve se to naučíš - tím snáze se ti v životě povede.
Pokud se nenaučíš přijímat kritiku a brát některé věci s nadhledem, budeš myslím v dalším žití celkem nepříjemě překvapena kolik takových věcí ještě budeš muset 'trávit' ;-)
Což o to, to je pravda a jistě Ave nic neztratí, vezme-li si to k srdci - aneb 'co tě nezabije, to tě posílí'. Ale oprávněnost a hlavně forma kritiky spolu s citlivostí vyjádření je už věc druhá (viz. Tokkar).

Když už kritika, tak nějaká konstruktivní nebo aspoň podložená popisem "proč" - prostě ze sebe ždímnout aspoň nějakou větu, proč se mi to nelíbí a co si myslím, že je na tom špatně.

Druhak nechápu, proč zatraceně nějaký problém zvěřejňování? Jsme tu nějaký noticeboard fildy? Jsme tu nějaký spolek zasloužilých kritiků? Ne, je to tady herní fórum a konkrétně sekce, kam každý může napsat to své, co k tomu meta-tématu fóra vytvoří. Přičemž se spoléhá na soudnost autora, že sem vloží to, o čem si aspoň trochu objektivně myslí, že to není propadák.
Ale nevím, proč by se tu ex ofo mělo řešit, co se patří, nebo ne... imho smysl sekce je ten, že sem patří *vše* a tak by to i mělo zůstat.

Ano, jsou to jednoduché říkanky, místy je vidět, že jsou tam slova navíc, ale to, aby se tu spekulovalo o tom, že číst je jenom s Kinedrylem, anebo o tom, co sem patří a co ne, to si rozhodně nezaslouží a vyloženě špatné nejsou. Když k tomu vezmu tu rovinu výše zmiňované "ohleduplnosti", tak si to nezaslouží tuplem...
Ave píše:Tak si to zrýmuj sama!!!Už máš i názvy tak hurá do toho! :twisted:
Ale no tak, holky... :lol: Ave, Neferit to myslí v dobrém...

ad inspirace - jak tu padlo. Inspiraci si nejde pořádně vydřít, ta musí přijít. A když chceš mervomocí něco psát, tak se zkrátka otevři nějaké jiné inspiraci než té, na kterou čekáš...
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
Ave
Sigilan
Příspěvky: 1073
Registrován: 30.11.2005 8:04
Bydliště: Chrám Vědění

Příspěvek od Ave »

Vlasák: Díky :-) .Hele však já to s Neferit taky myslím dobře ;-)

Tak tedy nezbývá než nějakou dobu ještě počkat...*hluboký povzdech*
Plá plamen věrné lásky,
prýští slzy a nad hlavou hoří hvězdy
... a pak už nic... a pak už nic...
Odpovědět

Zpět na „Lazzova akademie bujné rozladěnosti“