Konec -Varování! - Spoilery!

Cesty Bezejmenného po sférách s jednou moc ukecanou levitující lebkou.
Stránky: Planescape: Torment

Moderátor: Sadako

Odpovědět

Jednoduse...

Dobry
50
88%
Spatny
7
12%
 
Celkem hlasů: 57

Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Mr.DAN píše:tak jsem to dokončil....docela hezkej konec, pochopil jsem to jako trest za všechno, co TNO i jeho inkarnace vyvedli. Možná se to tu už probíralo,ale nějak jsem nepochytil, co udělala ta první dobrá inkarnace tak špatného ( ten původní zločin ještě před nesmrtelností). Víte někdo???
Myslím, že není vůbec důležité, *co* to bylo, ale to, jaké pohnutky to vyvolalo... V zásadě tam možná jde o to, aby si tam každý našel sebe - svůj potenciální (anebo skutečný ;-)) přečin, který by kdy chtěl odčinit...
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
Spider
Sigilan
Příspěvky: 3
Registrován: 31.8.2006 1:04
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Spider »

Chtělo by to konečný video delší o pořádnou bitku!
Co dokáže změnit charakter člověka???

PLANESCAPE:TORMENT !!4EVER!!
Uživatelský avatar
Adieu
Sigilan
Příspěvky: 1409
Registrován: 30.1.2006 11:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adieu »

Spider píše:Chtělo by to konečný video delší o pořádnou bitku!
Při té představě jsem se jen utvrdil v tom, že Planescape nejde vylepšit, ale jen zkurvit. :lol:
"Za život si nic nekoupíš, ty čůzo! Haahahahahahahaahahaa…"
Pompo
Sigilan
Příspěvky: 1
Registrován: 3.12.2006 22:37
Kontaktovat uživatele:

Konec

Příspěvek od Pompo »

Zajimalo by me, kolik ma hra moznych koncu a jak jich dosahnout... Ja sem nasel jen ty dva nejjednodussi-zabit sebe nebo TO.

Este mensi poddotaz-ktery mob je ve hre nejtezsi a kde se nachazi? :)

Dik
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Pompo: No IMO jsou to v podstatě jen tyhle dva konce (pak ještě záleží na tom, jak to s TO vyřešíš, ale to je v podstatě detail). PT si IMO na nějak velkém počtu konců nezakládá.

Mob? Eh? Myslíš tím jako skupinu nepřátel s bossem? Nic těžkého v PT není.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Pompo: buď můžeš zabít sebe, nebo zabít TO a nebo TO ukecat
Uživatelský avatar
Fiskantes
Sigilan
Příspěvky: 78
Registrován: 4.1.2007 13:14

Příspěvek od Fiskantes »

Anthrax píše:
Silverbow píše:Ahem, demoni = Tanar'ri. Baatezu su diabli...
Aha, to potom jo, ale stejně by NO padl. A já si myslím, že docela rychle.
ale ked padne tak o5 ozivne a bude bojovat zas...ako vseci smrtelnici ktori za svoj zly zivot pykaju v blood ware..

ts ts na Ghysisovej prednaske asi niekto nedaval pozor 8-)
sevencreature píše:Pompo: No IMO jsou to v podstatě jen tyhle dva konce (pak ještě záleží na tom, jak to s TO vyřešíš, ale to je v podstatě detail). PT si IMO na nějak velkém počtu konců nezakládá.

Mob? Eh? Myslíš tím jako skupinu nepřátel s bossem? Nic těžkého v PT není.
mob je jeden nepriatel..obycajny...pre man osobne to bol glabrezu ktory s ktorym som bojoval v ruinach curstu
raider píše:Akurat som dohral za bojovnika a na konci Bezmenny v pohode ozivil svojich spolubojovnikov aj ked som sa vyhol tomu aby sa naucil schopnost ,,ozivenie mrtveho,, .... volaco som prehliadol a naucil sa to dajme tomu pocas rozhovoru s transcendent one,alebo je to iba naskriptovane a on to proste urobi vzdy ked transcendent one odide prec?
nie vzdy ich ozivis..ked som hral PS druhykrat zabil som TO vierou, on zmizol v kratkom videu a to bol end...ziadne video z blood war
Uživatelský avatar
raider
Sigilan
Příspěvky: 498
Registrován: 1.12.2005 18:48

Příspěvek od raider »

Fiskantes píše: nie vzdy ich ozivis..ked som hral PS druhykrat zabil som TO vierou, on zmizol v kratkom videu a to bol end...ziadne video z blood war
Viem ze ich neoživím vždy, iba vravím, že keď som TO odlákal preč, tak Bezmený oživil parťákov aj napriek tomu, že som sa ,,oživenie mŕtvych,, naschvál nenaučil. /alebo sa to naučil niekde v fortres of regret a ja som si to ani nevsimol :-? ... napr. keď použil bronzovú guľu./
"Máš štestí,že mám deset kilo podváhu. Jinak už by z tebe byla mrtvá liška."
Myron
glomm
Sigilan
Příspěvky: 13
Registrován: 4.2.2007 14:38

Příspěvek od glomm »

tak jsem to taky doparil fakt mazec!
uplne mne ten konec dojal....
co se stane kdyz otevru tu bronzovou kouli? nejak jsem ji neotevrel.. a nemam uz savy :-/
jinak trosku mimo misu : kam se da dostat s laskou k annah? ja ji akorat libal.. (ne nejakej sex) myslim treba jako jestli si to doopravdy vyznaj...
Uživatelský avatar
Fiskantes
Sigilan
Příspěvky: 78
Registrován: 4.1.2007 13:14

Příspěvek od Fiskantes »

vidis o com su taketo RPG? skratka si daj 2 mesiace pauzu, potom to rozohraj odznova za ine povolanie a presvedcenie ;-)
>>>Tu raz bude nieco velmi vtipne<<<
Gurthfin
Sigilan
Příspěvky: 64
Registrován: 15.4.2008 15:02
Bydliště: Závod, Human Interface

Re: Konec -Varování! - Spoilery!

Příspěvek od Gurthfin »

Tak ten konec trochu nedotahli akoze dej sa skoncil dobre ale fakt posledna ukazka zaber na Valku krve. Sak s statistikama sem byl boh, 500HP a regeneracia rychlostou sveta a o atributoch ani nehovorim. Ten s z tej vojny urcite vyseka. Mohli dat radsej nieco trochu vystrednejsie na koniec - napr. posledne zabudnutie po ktorom by uz nemusel patrat dalej. Lebo takto to ma otvoreny koniec a este sa z neho moze stat hrdina. V tomto sa mi napriklad Baldur pacil viac.
"Neprítomnosť originálu spôsobí vytváranie jeho kópií." - Stand Alone Complex
Uživatelský avatar
Dead Boss
Sigilan
Příspěvky: 64
Registrován: 3.8.2007 16:16
Bydliště: Košice

Re: Konec -Varování! - Spoilery!

Příspěvek od Dead Boss »

Ty zrejme nevieš kto všetko v Blood War bojuje, že nie? :-) Podľa mňa Nameless vo vojne zomrie. Trošku neskôr ako iný, ale zomrie.
The punishment is death for all who live

Torment v LEGU - http://www.mocpages.com/moc.php/4312
Odpovědět

Zpět na „Planescape: Torment“