Nepříjemní nepřátelé

Akce, strategie, adventury, plošinovky, závodní, sportovní a logické hry ... prostě žádné RPG.

Moderátor: sevencreature

Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

CrowX píše:teraz sa ešte musím "modliť" aby to fungovalo aj pod XP :pray:
Jak jsem psal - řešení na všechny problémy je na tamních fórech (link je i v sekci Jiné hry - v tom prvním threadu - který máš jakožto moderátor za úkol rozšiřovat :-D ).

P.S. Pokud ještě nepoužíváš žádný Glide Wrapper - tak nějaký vyzkoušej - Incubation vypadá akcelerovaná docela dobře :wink: - navíc můžeš hrát i s vyšším rozlišením :twisted:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Koveras
Sigilan
Příspěvky: 1824
Registrován: 2.10.2005 19:03
Bydliště: Somewhere in Vault
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Koveras »

Zrovna včera v noci Golem v Bance v hlavním trezoru.
[img:02a03da0e2]http://koveras19.wz.cz/Neverwinter/NWN.jpg[/img:02a03da0e2]
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

Koveras: na toho golema si dobře pamatuju, sice nepříjemné překvápko, ale mě nepřišel nijak obtížný.
Uživatelský avatar
Koveras
Sigilan
Příspěvky: 1824
Registrován: 2.10.2005 19:03
Bydliště: Somewhere in Vault
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Koveras »

MCZ píše:Koveras: na toho golema si dobře pamatuju, sice nepříjemné překvápko, ale mě nepřišel nijak obtížný.
Právě že nepříjemné překvápko! Měl jsem polozdecimovanou družinu bez nakouzlených ochran a manu víš kde, čili ani léčení během boje nepřipadalo v úvahu. Naštěstí jsem měl save nedaleko. A to vše proto, že bych ho tam prostě nečekal. :-D
[img:02a03da0e2]http://koveras19.wz.cz/Neverwinter/NWN.jpg[/img:02a03da0e2]
Uživatelský avatar
Jamal
Sigilan
Příspěvky: 50
Registrován: 1.10.2005 10:22
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jamal »

sevencreature píše:Doom 2: Arch Vile
Albion: Animal (když jsem hrál poprvé)
Resident Evil: Hunter (headshot a je to v háji), Tyrant
Incubation: Ti pavouci, kteří mají sebevražedný kyselinový útok (nejhorší potvora co znám)
Diablo 2: 1.09 PI MSLEB Conviction Boss :twisted: - peklo na zemi
Die by the Sword: kostlivci v množství větším než malém
Wizardry 7: Gorrors :twisted:
ad Animal: mě nejvic dostal animal typu 3 v dungeonu pod Universitou v Arjanu. Byly tam tri ( nastesti ne najednou ) a moje parta na ne zrovna vysoke urovni byla rozprasena behem par chvil. U toho jsem zasekl na hodne hodne dlouho
I hold the key, I open the door,
and I decide who goes in and who doesn't
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

Diablo v D2. Holt když člověka nenapadne, že je imunní na oheň a likviduje ho meteory, tak je to potom docela obtížný...
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
Slayer
Sigilan
Příspěvky: 105
Registrován: 26.10.2005 23:37
Bydliště: Metropole Slezska
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slayer »

Tak v D2 to byl určitě Uber Diablo,neboli klon Diabla,který je tak 5x silnější než obyčejný Diablo a 1 samotná postava ho nemá šanci zabít!Zjevuje se vždy pouze na netu a pořádají se na něj monstrozní hony v osmi hráčích.No ale po zabití n zěj vypadne charm annihilus,který stojí za to.
W3:Archimonde,Cenarius
SoF:Dekker
BG:Kangaxx
Quake 3:Xaero

No,momentálně si na víc potvor nevzpomenu,ale všeobecně to jsou převážně koncoví bossové.
Ten, kdo ví, nemluví,
kdo mluví, neví.
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

Slayer píše:Quake 3:Xaero
Tak tohle je skutečně tuhý boss - tedy na Nightmare. Snad jediná úspěšná strategie spočívá v tom, že jej hráč za žádnou cenu nesmí nechat sebrat railgun, jinak často šmitec až do konce hry :twisted: .
Uživatelský avatar
Slayer
Sigilan
Příspěvky: 105
Registrován: 26.10.2005 23:37
Bydliště: Metropole Slezska
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slayer »

MCZ píše:
Slayer píše:Quake 3:Xaero
Tak tohle je skutečně tuhý boss - tedy na Nightmare. Snad jediná úspěšná strategie spočívá v tom, že jej hráč za žádnou cenu nesmí nechat sebrat railgun, jinak často šmitec až do konce hry :twisted: .
Je to tak!Na nejtěžší obtížnost jsem ho dělal hodně dlouho!Než jsem ho zaměřil,už jsem byl tuhej.A k tomu railgunu bych přidal ještě nepokoušet se vyskočit nahorů pro BM40(nebo jak se ta zbraň jmenuje),jinak je na 99,99% po vás! :-)
Ten, kdo ví, nemluví,
kdo mluví, neví.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Slayer píše: Uber Diablo, který je tak 5x silnější než obyčejný Diablo a 1 samotná postava ho nemá šanci zabít!
Ale má 8-)

Jinak Dekker v SoF byl pěknej SOB - tenhle boss mě vážně na**al. Celá hra byla víceméně realistická (no alespoň v rámci možností), ale Dekker potřeboval pár zásobníků z těžkýho kulometu do hlavy, než lehl :roll:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

Dekkera jsem dal napoprve :P :). A vubec, SoF mi prislo, jako velice jednoducha hra... Hral jsem na obtiznost normal a za celou hru jsem jen asi 5krat pouzil quicksave.
Uživatelský avatar
Slayer
Sigilan
Příspěvky: 105
Registrován: 26.10.2005 23:37
Bydliště: Metropole Slezska
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slayer »

sevencreature píše:
Slayer píše: Uber Diablo, který je tak 5x silnější než obyčejný Diablo a 1 samotná postava ho nemá šanci zabít!
Ale má 8-)

Jinak Dekker v SoF byl pěknej SOB - tenhle boss mě vážně na**al. Celá hra byla víceméně realistická (no alespoň v rámci možností), ale Dekker potřeboval pár zásobníků z těžkýho kulometu do hlavy, než lehl :roll:
7c:tak má,ale musí být pořádně vymaxovaná! :-)
S tim dekkerem máš pravdu-taky jsem to do něj šil pořádnou dobu než lehnul,ale sranda je v tom,že když ho dodělávám,držím v ruce třeba těžák nebo mikrovlnku no a jak naskočí koncová ukázka,mullins ho oddělá pistolkou,ale je pravda,že celkem mazaně! :-D
Ten, kdo ví, nemluví,
kdo mluví, neví.
Uživatelský avatar
Slayer
Sigilan
Příspěvky: 105
Registrován: 26.10.2005 23:37
Bydliště: Metropole Slezska
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slayer »

necrotising_ píše:Dekkera jsem dal napoprve :P :). A vubec, SoF mi prislo, jako velice jednoducha hra... Hral jsem na obtiznost normal a za celou hru jsem jen asi 5krat pouzil quicksave.
Já ho dal napodruhé,ale to jen proto,že jsem při uhýbání nějákým střelám spadl do vody vedle ponorky!Jinak SoF byla velmi lehká hra a dekker byl taky celkem v klidu,ale určitě byl z té hry nejtěžší.A quicksave jsem nepoužil ani jednou,i když je pravda,že jsem na to párkrát doplatil! :lol:
Ten, kdo ví, nemluví,
kdo mluví, neví.
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

Slayer píše:pro BM40(nebo jak se ta zbraň jmenuje),jinak je na 99,99% po vás! :-)
je to BFG xK (snad 9, teď nevím přesně ;-) ) - legendární zbraň (ale v MP celkem o ničem ;-) ).
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

necrotising_ píše:Dekkera jsem dal napoprve :P :). A vubec, SoF mi prislo, jako velice jednoducha hra... Hral jsem na obtiznost normal a za celou hru jsem jen asi 5krat pouzil quicksave.
Já neříkám, že by byl nějak težkej, ale je nelogické, že normální nepřátele prostě zabiješ několika zásahy a Dekker vydrží jak Terminátor - prostě mě to na**alo z hlediska atmosféry.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Odpovědět

Zpět na „Jiné hry“