1. ISS - organizace, aktivity a servis pro účastníky

Známý též jako PISS.

Moderátor: yenn

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Vlasák píše:Jab: helemese, jaké jsou tu novinky ;-) :mrgreen: Super - určitě se poptej ;-)
Poptal jsem se, snad to vyjde (dám vědět). Teoreticky může vyjít i to plátno. Počítám s tím, že mi ho ostatní pražští spolusrázeči pomohou ubránit. ;-)
Uživatelský avatar
Tokkar
Dabus
Příspěvky: 1737
Registrován: 26.9.2005 11:28
Bydliště: cerna O.....a cerna

Příspěvek od Tokkar »

Jak uz jsem tu psal, tak pokud se podari sehnat promitadla v Praze, klidne pro to dojedu, nalozim, dovezu tam i zpet.
The Oldest King's Knight At Realm is like a shadow on Sigil's street at moonless night.
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Tokkar: super.

Tak teoreticky bych to měl taky za prachy. Skaut asi svoje ceny částečně standartizoval. :-D
http://www.hiawatha.cz/dataprojektor.php
Výhodou je, že je to jednak levnější a druhak pro mě platí ta první cena (tzn. jen 15 Kč/hodina), anžto jsem členem střediska. 8-)
O tom, zda to vyjde by se rozhodlo 28.3. (viz ony podmínky).
Za 30Kč/den je pak i to plátno.
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Dojednáno. 8-)
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

Co se týče mé stravy - beru si jídlo s sebou. Ať je jasno
8-)
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Uživatelský avatar
Hamster
Dabus
Příspěvky: 1815
Registrován: 29.10.2005 1:04

Příspěvek od Hamster »

V tom, aby se Klaus vyznal... Chtěl sem spíš pokoj, ale nějak sem vpad do chatek a když o tom tak přemejšlim, tak je mi to vlastně úplně putna. Takže vlasáku - tu mojí reakci v PM ber s rezervou a jestli budou kydy ze strany toho střediska, či čeho, tak mě šoupni i do tý chatky. Stejně nemám páru co je levnější, protože ani po chvilce hysterickýho klikání sem nezjistil, kam vlastně jedeme... :-D Ne, že by mě to nějak zajímalo. Jinak jídlo si vyřešim sám a to bude tak všechno...

(Někdo to ignorantský pako zájezdu dělat musí... ;-) )
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Hamster píše:V tom, aby se Klaus vyznal... Chtěl sem spíš pokoj, ale nějak sem vpad do chatek a když o tom tak přemejšlim, tak je mi to vlastně úplně putna. Takže vlasáku - tu mojí reakci v PM ber s rezervou a jestli budou kydy ze strany toho střediska, či čeho, tak mě šoupni i do tý chatky. Stejně nemám páru co je levnější, protože ani po chvilce hysterickýho klikání sem nezjistil, kam vlastně jedeme... :-D Ne, že by mě to nějak zajímalo. Jinak jídlo si vyřešim sám a to bude tak všechno...

(Někdo to ignorantský pako zájezdu dělat musí... ;-) )
8-) Ano, pověst extraordinérního účastníka potvrzuješ prakticky v každé hlasovací kolonce... ;-) :lol:

Arian: ok...
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Ad bydlení - jednoznačně nejlepší by rozhodně byla ta unifikace - buď všichni v chatkách nebo všichni na pokojích!
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Ajantis_CG_thief píše:Ad bydlení - jednoznačně nejlepší by rozhodně byla ta unifikace - buď všichni v chatkách nebo všichni na pokojích!
to asi nepůjde, protože někteří jasně řekli že chtějí být na pokojích a někteří v chatkách (mě osobně je to celkem jedno, spát se tam stejně asi moc nebude)
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Paintbal jsem hrála na táboře - jsou mnohem lepší způsoby, jak se člověk může nechat týrat :lol: 400 Kč je na mě moc, i tak mě sponzorují rodiče a tohle by mi určitě nezaplatili, i kdybych chtěla hrát, takže se připojuji ke klubu ne-hráčů ;-)
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
Tokkar
Dabus
Příspěvky: 1737
Registrován: 26.9.2005 11:28
Bydliště: cerna O.....a cerna

Příspěvek od Tokkar »

Mam pro vas navrh na dalsi pripadnou cinnost, kterou bychom mohli na PISSu provozovat.

Coz takhle si udelat LAN party? Dodal bych potrebnou sitovou infrastrukturu. Pocitace byste si musely privezt sve.

A dotaz. Kdo z vas pocita s ucasti na DnD hrani? Ja se hlasim.
The Oldest King's Knight At Realm is like a shadow on Sigil's street at moonless night.
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Tokkar: myslím že ISS bude trochu o něčem jiném, na LAN party nebude čas a ani s dopravou tam by to nebylo zrovna jednoduché, navíc když jsme si vybrali tak pěknou lokaci v přírodě ;-)

jestli by byl zájem o LAN party tak by jsme ji mohli udělat někdy jindy (a potom bych byl rozhodně pro :-D )

ad DnD: s mojí účastí určitě počítejte :-)
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

LAN party je sice moc hezký nápad, ale už se vidím, jak nacpu do batohu monitor a bednu a řídím se vstříc PISSu :lol: a DnD - záleží na tom, co by se hrálo, ale proti této aktivitě nic nemám 8-)
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

LAN party je nuda, ale DnD se rád zůčastním (:lol:)
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Sdílím názor většiny - LAN party ne, DnD ano ;-)
Hm, bude nás tolik, že bysme mohli zahrát takový DnD deadmatch :think:
Zamčeno

Zpět na „Pravidelný internacionální sigilský sraz“