Diablo, Hellfire

Kobky, města i pláně potřebují svého hrdinu (či padoucha). Aneb jeden človíček ve velkých příbězích.

Moderátor: sevencreature

Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

Hellfire je postaveny na Diablo 1.04 = jsou v nem bugy, ktere jsou v novejsich verzich Diabla davno opravene + pridava spoustu dalsich (napr. nektere unikatni predmety nemuzou nikdy padnout).
Uživatelský avatar
Sniper
Sigilan
Příspěvky: 85
Registrován: 9.2.2006 9:22

Příspěvek od Sniper »

ktery?
Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

Ty mi neveris nebo co? :roll: :lol:

Tak z hlavy si vzpomenu jen na Ring Of Engagement. Ktery by se vsak v HF VELMI hodil... protoze ma vlastnost 'penetrates armor', ktera v puvodnim D1 jen lehce zvysila to-hit (neukazoval se ve statech), zatimco tady ma tu vlastnost, ze vam staci jen 25% z potrebneho to-hitu na to, abyste priseru zasahli.
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Podle mě je hellfire též pitomost. 8-)
Uživatelský avatar
Sniper
Sigilan
Příspěvky: 85
Registrován: 9.2.2006 9:22

Příspěvek od Sniper »

To necrotising_: Verim, akorat me to zajima protoze jsem to nevedel.

Podle mne neni hellfire pitomost. Kdyby to blizzardi oficialne podporili mohlo by to byt hodne dobry... ty novy povolani jsou fakt dobry. lepsi nez zaakladni 3. nebo spis minimalne je to vetsi zabava
Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

Tohle je jediny dobry duvod, proc kupovat Hellfire.
Uživatelský avatar
Khamúl
Sigilan
Příspěvky: 51
Registrován: 31.10.2006 18:38
Bydliště: Dol Guldur

Příspěvek od Khamúl »

Jo diablo 1 je dobré , ale to množení věcí je opravdu a nechutný podvod a nejhorší na tom je že se mu nedá odolat!

Otázka pro chytráky:

1) Jak se jmenují dvě succubes , který jsou u Lazaruse?
Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

Nedá? Hm... :roll:

Volně po levelu se potuluje Bloodlust, červená u Lazara je Red Vex... šedá... :think: *5 minut se snaží si vzpomenout* :-x No, jde vidět, že už jsem to dlouho nehrál.
Uživatelský avatar
Khamúl
Sigilan
Příspěvky: 51
Registrován: 31.10.2006 18:38
Bydliště: Dol Guldur

Příspěvek od Khamúl »

Samozžejmě se odolat dá , ale když Griswold dobrou věcičku a ty nemáš peníze .. . .

red vex a black jade
majkom
Sigilan
Příspěvky: 48
Registrován: 2.1.2007 17:39

Diablo 1 a Hellfire

Příspěvek od majkom »

Zdravim, chystam sa hrat Diablo 1 od zaciatku. Mam nainstalovat len diablo 1, alebo rovno aj s datadiskom? Ide mi o to, ci je to tak ako v diablo 2, ze ked nainstalujem diablo 2 aj s LoD, tak mozem hrat povodne diablo a naviazat na datadisk, je to tak aj v diablo 1?

Posuva datadisk aj pribeh,alebo pridava iba nove postavy?

a posledna otazka, datadisk k diablo sa vola Hellfire???

Diki za odpovede
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo a datadisk

Příspěvek od Jab »

majkom píše:Zdravim, chystam sa hrat Diablo 1 od zaciatku. Mam nainstalovat len diablo 1, alebo rovno aj s datadiskom? Ide mi o to, ci je to tak ako v diablo 2, ze ked nainstalujem diablo 2 aj s LoD, tak mozem hrat povodne diablo a naviazat na datadisk, je to tak aj v diablo 1?
JJ, je to stejné jako u dvojky a LoD.
majkom píše:Posuva datadisk aj pribeh,alebo pridava iba nove postavy?
Příběhově je tuším trošku mimo, páč je od Sierry. Přidává snad jen mnicha, ale dají se odemknout i jiné postavy (barbar, tuším i bard). Ale osobně považuji datadisk (který se opravdu jmenuje Hellfire) za opravdu otřesný. Se spoustou hnusných barev a nulovou atmosférou. Hlavně ten první dungeon je opravdu nechutný. Celkově datadisk přidává 2 dungeony k původním 4.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Hellfire je podivnost. Spíš než datadisk k Diablu... Přidává nějaké divné věci a mění některé mechanismy (například naprosto znehodnocuje štít).

IMO Hellfire není Diablo a nepatří do Diablo ságy. Spíš bych to přirovnal k modu pro Diablo 2 než k datadisku.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
majkom
Sigilan
Příspěvky: 48
Registrován: 2.1.2007 17:39

svencreature,

Příspěvek od majkom »

takze odporucas nehrat diablo 1 s hellfire? mne o to hellfire nejak nejde, pokial nijak nerozvija pribeh, alebo ak diablo 2 navazuje na pribeh iba z d1 a hellfire ide bokom:)
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Re: svencreature,

Příspěvek od drake127 »

majkom píše:takze odporucas nehrat diablo 1 s hellfire? mne o to hellfire nejak nejde, pokial nijak nerozvija pribeh, alebo ak diablo 2 navazuje na pribeh iba z d1 a hellfire ide bokom:)
Příběh? Jaký příběh?
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

majkom: Jak jsem psal - Hellfire jde stranou - ber to spíš jako mod pro Diablo než datadisk. Prostě si v průběhu děje Diabla odskočíš stranou do pár dungeonů a pak se zase vrátíš a pokračuješ. Přidává to některé pochybné změny a potvory a předměty.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Odpovědět

Zpět na „Další RPG hry“