Hra na kterou jste se těšili, ale nikdy ji nenainstalovali?

Akce, strategie, adventury, plošinovky, závodní, sportovní a logické hry ... prostě žádné RPG.

Moderátor: sevencreature

Uživatelský avatar
Sir Petr
Sigilan
Příspěvky: 60
Registrován: 24.10.2005 22:02
Bydliště: Za devatero horami ...

Hra na kterou jste se těšili, ale nikdy ji nenainstalovali?

Příspěvek od Sir Petr »

Cca pred pul rokem jsem moc a moc chtel par her

PS:T
Dungeon Siege
Sacred

Ted uz je mam pul roku a jeste nikdy jsem je nenainstaloval.

Duvod?

Sam nevim, ale vzdy kdyz mam chut na RPG tak si radeji nainstaluju BG nebo IWD i presto ze je hraji porad dokola a i presto ze jsem je zatim nikdy nedohral.
Naposledy upravil(a) Sir Petr dne 10.3.2006 9:14, celkem upraveno 1 x.
Takže mám co? Smůlu.
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Actua Soccer a King's Quest 7 (nebo kolik): Mask of Eternity. Bylo to u Score a Levelu a jelikož nemám ráda sportovní hry a ten KQ mi také nikdy nebyl příliš sympatický, tak jsem ji neinstalovala.
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

No, je toho docela dost ;-) Když se tak koukám na ještě ve fólii zatavené obaly většiny z nich, tak...

Post Mortem
Football manager 2005
Football manager 2006
Empire Earth 2
Deus Ex
vpravdě jsem na své pc dosud nenainstaloval ani ani jeden z dílů Silent Hillu, které tu taky jsou...

K většině výše uvedených jsem se nedostal ani je ozkoušet, protože moje původní pc by je neutáhlo buď výkonem, anebo kapacitou hdd ;-) Nové pc už s tímhle problém nemá, ale... hmm... já stejně moc nehraju a když mám jednou za čas nutkání, tak dám Tropico nebo Need for Speed IV.
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
Sir Petr
Sigilan
Příspěvky: 60
Registrován: 24.10.2005 22:02
Bydliště: Za devatero horami ...

Příspěvek od Sir Petr »

Vampiria píše:Actua Soccer a King's Quest 7 (nebo kolik): Mask of Eternity. Bylo to u Score a Levelu a jelikož nemám ráda sportovní hry a ten KQ mi také nikdy nebyl příliš sympatický, tak jsem ji neinstalovala.
Ten KQ je 8. ;-)

A ten bych si zrovna i zahral.

Edit: Nezahral, to je ten osklivej 3D. :-x Ble
Takže mám co? Smůlu.
Uživatelský avatar
nuke
Sigilan
Příspěvky: 1783
Registrován: 2.10.2005 14:24
Bydliště: Arulco
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nuke »

Niekedy v októbri minulého roku som si dal poslať z Čiech Railroad Tycoon 2 Platinum, kôli tomu, že obsahuje aj datadisk Second Century ale ešte som ho ani nevidel :-?
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Jo, pár takových her taky mám :-?
- Především už se několik let hrozně těším na System Shock 1. Když už jsem ho konečně sehnal, tak se nějak nemlžu dokopat k tomu, abych ho zprovozuschopnil... Radi si zahraju něco, co mi bez problémů funguje... Ale jednou na něj dojde!
- Gothic 2. Další ležák, originál už tu mám přes rok, ale ne a ne. Jednou už jsem to rozehrál, ale moc se to sekalo, tak jsem to odložil po půlhodině k ledu.
- Outcast. Nj, nj... :-?
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

GTA San Andreas 8-) Tak dlouho jsem se těšil na nový komp, že si tuhle věc konečně zahraju, že když jsem ho konečně měl, SA jsem jenom nainstaloval a nechal ležet
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Uživatelský avatar
Koveras
Sigilan
Příspěvky: 1824
Registrován: 2.10.2005 19:03
Bydliště: Somewhere in Vault
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Koveras »

Enter the Matrix, Might & Magic 9, Global Operations, Necromania - Trap of Darkness, The Great Escape, The Sims 2 a spousty dalších, které nemá cenu vypisovat.
Na většinu z těchto her jsem se původně těšil, ale až jsem je měl doma, tak bylo pořád na hraní něco jiného a navíc jsem se dověděl, že nejsou tak dobré, jak jsem očekával a po mnoha rozmýšleních jsem je ještě ani neinstaloval.
Mohl bych ještě pokračovat: No One Lives Forever 2, Commandos 3 - Destination Berlin, Project IGI 2 - Covert Strike atd atd.
[img:02a03da0e2]http://koveras19.wz.cz/Neverwinter/NWN.jpg[/img:02a03da0e2]
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

No, sice jsem tuhle hru (hned několikrát) nainstaloval a moc jsem se těšil, ale je to Giants: Citizen Kabuto. Ačkoli jsem měl PC nad doporučenou konfiguraci, hra se nerozjela ani na WME, 98 či 2000...

No a ještě Fallout - podobný případ jako výše. Nainstaloval jsem a dokonce i rozehrál jenže ta hra neskutečně padala, a i když mě někteří vás budou proklínat, jednoduše jsem se rozhodl, že mi to za ty nervy nestojí :-? .
Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

Ja Giants na Win 2000 dohral :think: . (Tedy... abych se priznal, tak predposledni misi za Baze jsem hral s cheaty, protoze se to nehorazne sekalo a diky tomu jsem nemel nejmensi sanci.)

No... a at vzpoinam, jak vzpominam, nepamatuji se, ze bych se k nejake mnou ocekavane hre nakonec nedostal.
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

Do důchodu mám slušnou zásobu:

Arx Fatalis
Boiling Point
Commandos
Deus Ex
Evil Twin
Gothic
Shadowman
Syberia
The Longest Journey
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Uživatelský avatar
raider
Sigilan
Příspěvky: 498
Registrován: 1.12.2005 18:48

Příspěvek od raider »

V podstate mam len 2 take hry:
Deus ex 2 a Hitman 3 ... obidve koly slabemu HDW.A za chvilku k nim pribudne este Oblivion.
"Máš štestí,že mám deset kilo podváhu. Jinak už by z tebe byla mrtvá liška."
Myron
Uživatelský avatar
Elessar
Sigilan
Příspěvky: 1785
Registrován: 1.10.2005 19:39
Bydliště: Desolation Row
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elessar »

Warrior Kings.... Resp. nainstaloval, ale nejak to nefachalo
If every time we tell a lie a little fairy dies they must be building death camps in the garden.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

yenn píše:Shadowman
:shock: :naughty: No ale fuj, okamžitě ho dohraj! Takovouhle hru by si člověk neměl nechat ujít ;-)
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
KOFi-chan
Sigilan
Příspěvky: 1417
Registrován: 2.10.2005 9:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KOFi-chan »

Hm.. :think:
Napadá mě asi jenom Fable - docela jsem o to stál, a když jsem to potom měl docela dlouho půjčený doma, tak jsem se nějak ani nepřiměl k tomu, abych si to přepálil (natož tak instaloval) :roll:
Naposledy upravil(a) KOFi-chan dne 15.3.2006 1:38, celkem upraveno 1 x.
Odpovědět

Zpět na „Jiné hry“