Hra na kterou jste se těšili, ale nikdy ji nenainstalovali?

Akce, strategie, adventury, plošinovky, závodní, sportovní a logické hry ... prostě žádné RPG.

Moderátor: sevencreature

Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

sevencreature: Pokud vím, není to zrovna nejkratší hra a do takové se během semestru pouštět nechci.
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Jo a ještě další dvě hry z Levelu skončily nenávratně na dně šuplíku - Kingpin, jelikož hraju jako ponocný a přestalo mě bavit se nechat neustále zabíjet a totální zvěrstvo zvané MDK. Docela by mě zajímalo, která akademie praštěných ji vyhlásila akční hrou roku 1997. Jsem to nainstalovala, nevěřícně se asi dvě hodiny motala na začátku hry a tak tak, že placka neskončila pod podrážkami mých tradičně těžkých bot. To není hra ale zákeřný atentát na mé křehké psychické zdraví :twisted:
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Arkanis

Příspěvek od Arkanis »

Ja som sa zatial nedostal ku Blitzkering, Hidden&Dangerous,S.T.A.L.K.E.R, a seriam NBA
Uživatelský avatar
Sir Petr
Sigilan
Příspěvky: 60
Registrován: 24.10.2005 22:02
Bydliště: Za devatero horami ...

Příspěvek od Sir Petr »

Tak a ja mam dilema dnes jsem si koupil doupe s Arcanum a zaroven mi dorazil IWD2 od Tokara.

Takze nez dohraju Posla smrti tak mam o cem premejslet co nainstalovat prvni.
Takže mám co? Smůlu.
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Neuvěřitelně jsem se těšila na Morrovind a KotOR. Vezu si CDčka až já nevím odkud od kámoše, dojedu domů, nainstaluju - a ten krempl, co si tak hrdě říká počítač mi to (údajně kvůli nedostatečné grafice, ale podle mě to udělal jenom proto, že jsem si to chtěla zahrát právě já) mi to odmítl rozjet :evil: :evil: :evil: Chvíli jsem na komp vztekle vřískala a nakonec jsem CDčka rozpůjčovala kámošům a v dnešní době mi už nevadí, že to nerozjedu - no, možná mě trochu mrzí ten Morrovind ;-)
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

To te mrzet nemusi... :) :mrgreen:.
Uživatelský avatar
Elessar
Sigilan
Příspěvky: 1785
Registrován: 1.10.2005 19:39
Bydliště: Desolation Row
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elessar »

Ale Kotor by mrziet mohol ;
If every time we tell a lie a little fairy dies they must be building death camps in the garden.
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

já mám takových "ležáků" doma docela dost: KOTOR 2, Morrowind, Vampire: the Masqerade, Act of War, Thief3, Full Spectrum Warrior a možná bych si vzpomněl ještě na pár dalších
Geralt
Šifrovač
Příspěvky: 810
Registrován: 9.2.2006 20:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Geralt »

Arkanis: Blitzkriegu moc litovat nemusíš, sice je to slušná hra, ale nic zlomového.

Morrowind: neboť mi je jasný, že jak bych ho jednou naiinstaloval tak proseminární práci těžko napíšu :-D

Dungeon Siege II: sice nainstaloval, ale nikdy pořádně nezahrál. Zřejmě totiž patřím mezi to malé procento, které podle tvůrců hry (jak uvádí při nahrávací obrazovce) trpí při hraní DS II. bolestí hlavy. Po půl hodině mě bolela hlava jak po pořádném tahu, což se mi za celých 8 let hraní nikdy nestalo. Škoda, Dungeon Siege I. mě dost bavilo.
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

Arkanis píše:Ja som sa zatial nedostal ku ... S.T.A.L.K.E.R
A kdo už se k němu dostal? ;-)
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

yenn píše:
Arkanis píše:Ja som sa zatial nedostal ku ... S.T.A.L.K.E.R
A kdo už se k němu dostal? ;-)
na ten jsem se svého času těšil víc než na HalfLife2, ale vzhledem k tomu co se s ním děje už snad ani nechci aby vyšel :-(

tohle téma mi ještě připomnělo že mám na disku nikdy nespuštěného SeriousSama... hmm... možná bych ho mohl aspoň jednou pustit :-)
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Těšila jsem se na hru Battle Mages. A co se stalo? Nainstaluju to a když to chci rozehrát, tak se to tak šíleně sekalo, že jsem to odinstalovala a dokonce propadla touze rozlámat to proklaté CDčko na kusy :evil:
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
Wazikasi
Sigilan
Příspěvky: 65
Registrován: 2.3.2006 7:47

Příspěvek od Wazikasi »

Neverwinter nights - dlouho jsem na to neměl výkon a teď mi to už půl roku leží v šuplíku i s datadisky..pravda, nainstaoval jsem ot, ale nechtělo se mi to spustit, tak jsem to zase smazal a už nějak nemám chuť..
Uživatelský avatar
Pitipitipa
Sigilan
Příspěvky: 16
Registrován: 18.3.2006 10:02
Bydliště: v Brušperku na štěrku
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pitipitipa »

tak u mě to je složité.. Já se těším na každou hru, mám ji většinou ještě než výjde v obchodech a taky ty moje 3 hadry tak vypadají!
všechny jsou FULL!
já mám problém že něco nainstalím a za chvíli to vypnu a jdu na jinou a pak třeba není místo tak uninstall a zase tak dokola.
Ale asi nejvíce jsem se těšil na ....... sakra já už ani nevim!
asi jsem magor přemlsaný... kde jsou ty časy kdy jsem snil u DIDAKTIKU ZX o UFU 1 a pak jak ho kámoš dones tak mě to ze začátku moc sice nebavilo ale pak jak jsem se do toho dostal tak to byl záhul..nebo třeba Diabo 1
Nezdá se vám že ty hry měly kdysy lepší atmosféru??
Ale to sem nepatří tak radši KONEC

Sorry a čao :oops:
Uživatelský avatar
durana
Sigilan
Příspěvky: 281
Registrován: 28.4.2006 20:08
Bydliště: Earth:/Europe/ Slovakia/Martin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od durana »

Ja som asi rozohral(aj keď nedohral) asi každú hru ktorú som dostal do ruky a nesekala mi. Ak som sa na niečo tešil a nehral tak len preto že som to nezohnal. Napriklad teraz zháňam Gothic 1 a nikdo v okolí ju nemá. Už som ju chel aj stiahnuť aj som už mal linky na download ale ten blbý rapidshare mi nechce ísť. Tak ak niekto vie kde sa dá zohnať tak mi mailnite pls
And if that Mocking Bird don’t sing and that ring don’t shine
I’ma break that birdie’s neck, I’ll go back to the Jeweler
Who sold it to ya
And make him eat every carat
Don’t fuck with dad.
Odpovědět

Zpět na „Jiné hry“