Off-topic/spam

Chcete se potkat se svými idoly z fóra? Domluvte si schůzku.

Moderátor: yenn

Zamčeno
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Off-topic/spam

Příspěvek od Vlasák »

Protože se v poslední době objevily zkazky o nemístném spamu a off-topicu v této sigilské čtvrti, jsem tu jako dabus, abych to rozklepnul.

Po examinaci threadu "hradecký strázek" jsem došel k následujícím závěrům... Jediný off-topic (pokud to mezitím už autor sám, anebo nějaký břit /skláním se ;-)/, nesmazal/) je tam pouze Dalcorova vsuvka a cca čtyři reakce na ní.
Zbytek off-topicu je tam představován příspěvky typu "máte tu už 11 stran", "máte tu off-topic" a reakcí typu "ano, mají tu 11 stran" "ano, mají tu off-topic".
Párpříspěvkovou odbočku (off-topic), která má tendenci se sama ukončit (Dalcor v Hradci), netřeba promptně z tématu preparovat jinam.

Myslím, že je věcí každého srazu a jeho srazovníků, jak moc debatují o tom svém srazu a kolik toho prokecají kvůli organizaci srazu, náplni srazu a zpětným vzpomínkám na srazy předchozí. Je to jejich thread, jejich zóna a pakliže se od tématu srazu neodchýlí, není to mimo téma.

Chápu, že v hradeckém srazu domluva zní místy hodně rozvláčně, ale to není důvod k tomu nařknout dané pisatele a téma z off-topicu, nahánění příspěvků a já nevím, vytváření mohutnějšího threadu, který by měl nejvíc příspěvků ze všech.

Trochu konkrétna - věřím, že se nikoho nedotknu, vše myšleno v dobrém ;-) S hradeckým srazem původně přišla Ave a pár lidí kolem. Jak všichni víme a jak tam nakonec i ona sama řekla - na srazu nebyla, nemá s tím zkušenosti, druhak není z nejstarších. Myslím, že tohle chce trochu nadhledu a tolerance - když už, tak intervenci v podobě pomocné ruky, než přístup "grrr, máte tu xyz stránek příspěvků o ničem." Pravda, že ty příspěvky moc k domluvě nebyly, nicméně to byly pokusy o ní a na tom nevidím nic tak moc zlého.
Zde je třeba opět ocenit opakovaně (a ve srazech tuplem) se potvrzující přístup 'prásknutí do stolu' a podsunutí nějakého plánu - tentokrát Tokkar a jeho "převzetí" organizace a myšlenka spojení s OG.

Já chápu, že občas má člověk k leccčemu co říct, ale je-li to v kontextu daného tématu vata, je možná lepší to ani neříkat - a tuplem už vatou nereagovat na vatu někým už uveřejněnou...

Off-topic byl v Karlových Varech - fotky... Toť asi tak celé...

Má-li někdo další nějaké poznámky, sem s nimi, nebo do PM...

Konkluze psaní: jen proto, že se někde moc mluví, nemusí znamenat, že jde o off-topic...
Naposledy upravil(a) Vlasák dne 25.3.2006 12:19, celkem upraveno 1 x.
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
KOFi-chan
Sigilan
Příspěvky: 1417
Registrován: 2.10.2005 9:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KOFi-chan »

Ano - to zní rozumně a já si momentálně sypu popel na hlavu, že jsem se ve zmiňovaném hradeckém srázku nechal se svou reakcí trošku únést.. :oops:

EDIT: Jinak bych za tím rád udělal tlustou čáru.. :roll:
Naposledy upravil(a) KOFi-chan dne 10.3.2006 13:19, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
nuke
Sigilan
Příspěvky: 1783
Registrován: 2.10.2005 14:24
Bydliště: Arulco
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nuke »

Len malá poznámka pod čiarou : Ja by som asi dvakrát rozmýšlal, kým niekoho obviním zo spamovania a ten niekto má nejakých 50 príspevkov a nikde inde ako do tej témy nepíše ;-)
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

KOFi píše:EDIT: Jinak bych za tím rád udělal tlustou čáru.. :roll:
No, já bych to už taky dál nehrotil ;-)
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Zamčeno

Zpět na „Srazy a setkání“