Průšvihy a zážitky ze školy

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Vanda píše: Ještě teď když si na to vzpomenu, tak se mi derou do úst slova o blbém domácím skotu. :evil:
A tohle je přitom tak strašně nefér - takhle ten skot urážet :lol:
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Příspěvek od Vallun »

Jab - vím,že teď trochu zasmrdím, ale musíš prokázat určitou enmalou kvalitu, aby Ti prošly překlepy a pravopisné chyby... ;) Navíc, kdo má mít stále čas se zabývat takovějhlema prkotinama:D

Vanda - tohle já moc nezažil, ze základky si pamatuju jen soužku učitzelku Pifflovou, ale to byl případ sám pro sebe... A na gymplu když si nějaká učitelka/profesorka na někoho zasedla, tak to vyřešila elegantně ředitelka a když to dotyčná/dotyčný nepochopil, tak prostě letěl.
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

Souhlasím s Neferit- kravička, či jiný druh skotu jsou velmi užtečné. Navíc kráva je i sympatické zvíže. Ne ale ten zvláštní skot co mají v Alpách a je fialový.

Bohužel jsem tak daleko od školy, že si svlastně ani nepamatuji jestli na mě taky někdo seděl. Možná v páté třídě jistá češtinářka-to bylo peklo.Dostal jsem 48 pětek jen za první pololetí. celý rok se mi posmívala před celou třídou, že mě nechá propadnout a klidně i dvakrát.

A za poznámky a pětky jsem byl doma tak od věčně opilého otce mlácen, že jsem už z osmé třídy odešel na vojenskou školu-věděl jsem, že budu doma tak 5x za rok.

No a výsledek - já dosáhl to co jsem dosáhl a děti této perli učitelského sboru skončily podle přísloví o božích mlýnech. Dcera dělala exkluzívní šlapku a kdesi v německu se předávkovala a synáček se dopracoval k vysoce kvalifikované práci nočního hlídače. Tím neznevažuji práci nočního hlídače. Tím chci ukázat , že mě deptala jak posledního šmejda ale vlastní děcka si srovnat neuměla.

Pokud na vás kantor sedí, je každá rada drahá.

U mě to bylo dáno tím, že jsem si dovolil toho jejího fracka zbít v regulérní rvačce mezi dvěma čtvrťákama.
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
KEBULE
Sigilan
Příspěvky: 919
Registrován: 20.10.2006 11:00
Bydliště: Já jsem doma tam, kde mám svůj hrnek... Tak a tohle není pravda hrnek jsem si rozbil...

Příspěvek od KEBULE »

Vallun píše:A na gymplu když si nějaká učitelka/profesorka na někoho zasedla, tak to vyřešila elegantně ředitelka a když to dotyčná/dotyčný nepochopil, tak prostě letěl.
Tak to by mě zajímalo kde si studoval. U nás na střední to bylo tak, že jsme došli za třídní s tím, že jistý pan učitel Třeštík chodí do hodiny neustále narvanej jak regál v Tescu a že jeho dech je jak procházka kolem palírny, že bysme docela ocenili kdyby se něco stalo aby nás z daného předmětu aspoň někdo vzdělával. (ano my jsme chtěli být vzděláváni protože v jiných předmětřech po nás tyto vědomosti byly nekompromisně požadovány) Tak nám oznámila, že ví že chlastá jak duha a že to vědí všichni, ale že máme smůlu protože vedení rozhodlo, že se nechá dožít do důchodu a šmitec...

Tímto si stěžuju na ten náš ústav zvaný VOŠ a SPŠE Božetěchova (tuším) 19 v Olomouci.

A toto byla jenom malá špička ledovce...
SneZhulak píše:Stežuju si na to že propadám ze čtyř předmětů a že po mě učitelé z nepochopitelných důvodů šlapou
To znám, ale rekord u nás držel maník kerej propadal ze 7i a nakonec to dal. Buď v poho :-)
---------------------------------------------------------------------------------------------
A taky si chci stěžovat na dnešní pěkně a už od rána ... (nic slušnýho jsem nevymyslel) den...
...vždyť zaznívá,
zrána i k večeru.
Ten do srdce nůž zarývá,
do hrudi sekeru...
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Příspěvek od Vanda »

Neferit píše:
Vanda píše: Ještě teď když si na to vzpomenu, tak se mi derou do úst slova o blbém domácím skotu. :evil:
A tohle je přitom tak strašně nefér - takhle ten skot urážet :lol:
Máš pravdu, krávy jsou docela fajn, až na tu matikářku. :twisted:
Můj dojem z matikářek se mi zlepšil až na dálkovém studiu, kde jsme měli moc hodnou a příjemnou paní matikářku.
My ochotní, vedeni nevědomými, děláme nemožné pro nevděčné.
(anonym?)
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Příspěvek od Vallun »

KEBULE - Gymnasium Jižní Město, Tererova 17, pod ředitelkou dr. Růženou Preissovou, užásnou dámou, která zvládla nejdříve i přes překážky duělat vejšku, podepsala Chartu a angažovala se proti komunistům a hned po revoluci vybojovala jak boj s rakovinou a nějakou nemocí páteře, tak doslova ze země vydupala jednoz nejlepších českých soukromých gymnásií....

Ale na současného ředitele Hřebeckého si stěžuji a stěžovat budu vždy a všude.
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

Já si stěžuji na staré senilní osoby, jež mají zvláštní potřebu naprosto nesmyslně - navíc i mimo téma - rozkládat o tom, jak to bylo před 350 lety (proč to tak není dnes, kde že jsou ty časy atd. atd.) a prodlužovat tak jinak hladký průběh valných hromad :-x
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Příspěvek od Vanda »

stěžuji si na lidi, co nedrží slovo a taky na lidi, kteří mě nějakým způsobem omezují nebo otravují. Ano, dnes byli lidi protivnější než obvykle. Dokonce jsem se dneska 2x rozčílila a to jsem si už myslela, že mám poslední dobou nervy z ocele a jen tak mě nic nerozhází.
I když dneska jsem měla i hodně veselý zážitek s tím, že jsou rozbité zámky u našeho auta u obou předních dveří, tak jsem musela nastupovat přes kufr. ;-)
My ochotní, vedeni nevědomými, děláme nemožné pro nevděčné.
(anonym?)
Uživatelský avatar
PinHead
Sigilan
Příspěvky: 193
Registrován: 8.1.2007 19:51
Bydliště: pláž v Nikdyzimě
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PinHead »

když je člověk učitelův "oblíbenec" nemá to lehké. třeba já...teď se na mě chystá důtka za to, že jsem ze zdi vytáhl automat (myslím ze zásuvky z elektřiny).......nebo na školním výletě.....všichni kromě mě tam chlastají a kouří (je jim kolem 15.) ale to nikomu nevadí. hlavní je to, že jsem rušil při velice zajímavém výkladu o reverzních turbínach...
Miluju ŠPENDLÍKY A HLAVY!!!!!!!!!!!
Adun Toridas!
Uživatelský avatar
SneZhulak
Sigilan
Příspěvky: 344
Registrován: 8.10.2005 8:13
Bydliště: vlastní hlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SneZhulak »

vamp: z češtiny za 1 8-)
a duvod pro zasednutí nejsou známky, ale takzvané ,,problémy s dodržováním autority" jinými slovy považuji učitele za stejné lidi jako já. Ne že bych dělal bordel nebo je neposlouchal, ale když se mi něco nezdá tak to řeknu(a logicky zargumentuju). A už propadám jenom ze třech(chemie, biologie, matika)
težko pochopit, že chápu vše, protože mi nezbýva nic jiného než nechápát nic
Uživatelský avatar
Hamster
Dabus
Příspěvky: 1815
Registrován: 29.10.2005 1:04

Příspěvek od Hamster »

SneZhulak píše:A už propadám jenom ze třech(chemie, biologie, matika)
jj, tohle byl i můj trojboj... ;-)
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

SneZhulak píše:vamp: z češtiny za 1 8-)
Hm, je-li tvůj projev ve škole podobný tomu na Sigilu, tak hádám, že buď máte slepého pedagoga, nebo navštěvuješ zvláštní či speciální školu. :mrgreen:
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
SneZhulak
Sigilan
Příspěvky: 344
Registrován: 8.10.2005 8:13
Bydliště: vlastní hlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SneZhulak »

Vampiria píše:
SneZhulak píše:vamp: z češtiny za 1 8-)
Hm, je-li tvůj projev ve škole podobný tomu na Sigilu, tak hádám, že buď máte slepého pedagoga, nebo navštěvuješ zvláštní či speciální školu. :mrgreen:
ehm... děkuju za ohodnocení, ne navštěvuji gymnazium :-) mé štěstí je, že máme učitelku jednoznačně zaměřenou na literaturu, a i v mluvnici už toho pravpisu moc není.
težko pochopit, že chápu vše, protože mi nezbýva nic jiného než nechápát nic
Uživatelský avatar
PinHead
Sigilan
Příspěvky: 193
Registrován: 8.1.2007 19:51
Bydliště: pláž v Nikdyzimě
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PinHead »

SneZhulak píše: a duvod pro zasednutí nejsou známky, ale takzvané ,,problémy s dodržováním autority" jinými slovy považuji učitele za stejné lidi jako já. Ne že bych dělal bordel nebo je neposlouchal, ale když se mi něco nezdá tak to řeknu(a logicky zargumentuju). A už propadám jenom ze třech(chemie, biologie, matika)
jj....když něco řeknu, jsem hned drzý a když jsem vyjímečně zticha, abych to ještě drzostí víc nepos*al, tak se mě ptá proč mlčím :-D :roll:
Miluju ŠPENDLÍKY A HLAVY!!!!!!!!!!!
Adun Toridas!
Uživatelský avatar
Elessar
Sigilan
Příspěvky: 1785
Registrován: 1.10.2005 19:39
Bydliště: Desolation Row
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elessar »

Snezhulak- pockat, ty prepadas z troch predmetov len za to, ze si (dajme tomu) drzy? Ale no tak... :)
If every time we tell a lie a little fairy dies they must be building death camps in the garden.
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“