Prince of Persia: The Sands of Time

Akce, strategie, adventury, plošinovky, závodní, sportovní a logické hry ... prostě žádné RPG.

Moderátor: sevencreature

Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Prince of Persia: The Sands of Time

Příspěvek od Sadako »

Hráli jste to někdo? Já právě začínám a může mě trefit z toho běhání po zdech :-D
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Bhaall
Sigilan
Příspěvky: 547
Registrován: 29.9.2005 1:19
Bydliště: Šedozem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bhaall »

Já sem dostal originálku a zrovna to nepodporuje moji grafárnu :-x to mě nasralo...
...There is no path too perilous, or hazard too great.
The specter of death does not daunt me...for I am already dead...
Giving birth to this nightmare is my most coveted dream.
I will see them all burn!
As my pain ends...theirs begins.
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

No já mám taky originálku - bratr v práci instaloval na PC novou grafárnu a tohle k ní bylo přiloženo, tak to zabavil :-D . Naistalovalo se to v pohodě, ale štve mě, že hra vyžaduje CD v mechanice :-?
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Bhaall
Sigilan
Příspěvky: 547
Registrován: 29.9.2005 1:19
Bydliště: Šedozem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bhaall »

Udělej virtuálku,bo NO-CD crack ne...mě sere ten non-compatibil with GF4
...There is no path too perilous, or hazard too great.
The specter of death does not daunt me...for I am already dead...
Giving birth to this nightmare is my most coveted dream.
I will see them all burn!
As my pain ends...theirs begins.
Uživatelský avatar
SiNuHeT
Sigilan
Příspěvky: 544
Registrován: 30.9.2005 22:28
Bydliště: Lihový doom

Příspěvek od SiNuHeT »

Parádní hra, hodně se mi líbila písnička na konci (Stuart Chatwood - Time Only Knows).
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Skvělá hra - jediné, co mi na ní vadilo je to, že je hodně krátká a hodně jednoduchá (hlavně posledních pár levelů je extrémně snadných), škoda.

Jinak hudba i atmosféra byly super, a příběh se mi taky moc líbil (nejsou tam takové ty rádobydrsňácké hlášky ani trapně hollywoodské dialogy - vážně mě bavilo, jak si princ vždycky stěžuje (hlavně ta část, jak napodobuje to "sejdem se v lázních" :lol:)) - a konec je jeden z nejlepších, co jsem v počítačových hrách zažil (líbil se mi).

P.S. Taky mám originálku ke grafice :-D
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
josh
Sigilan
Příspěvky: 38
Registrován: 29.9.2005 17:00
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od josh »

Nevim jak The Sands of time ale ja mam Warrior within a to je narez ;-) . Skvely kamery, atmosfera, hudba proste tak jak by mela vypadat akce..... ale pak sem mel problemy s jednou lokaci na zacatku - nemoh sem najit cestu a tam byl muj konec=(
http://www.baldursgate.ic.cz - web o Baldur´s Gate 1, 2
Uživatelský avatar
Cammaris
Sigilan
Příspěvky: 433
Registrován: 30.9.2005 12:57
Bydliště: Brdská vrchovina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cammaris »

Skvělá hra, skvělá atmosféra, skvělá muzika
Je to sice trochu pohádkový,ale když sem k tomu díky instalaci nový GC na jenden doma dělanej comp sednul tak sem se od toho nehnul.(chvilku byli problemy se zvyknutim si na kameru,ale pak uz to byl v poho)
Dokonce sem i ve spánku běhal po zdech ,...ale kdo ví
určitě si to někdy zkusim znova
Ps: zkoušel jsete někdo ten cheat s ůrovní ze starého prince předělaného do novýho enginu(na webu jsou na to návody...,mě se to nepovedlo rozjet)
Hm...a víte někdo kde se dá sehnat muzika ze hry?
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Neexistuje na to nějaký save patch? Proč si nemůžu normálně uložit :evil: :?: A není nějaký cheat na procházení zdmi? Já to debilní běhání a skoky prostě NEDÁVÁM :evil: :evil: :evil: motám se pořád v tom druhém tentononc, nejsem schopná dohopkat přes tu vysokou zeď a když už jsem v sálu, kde je vidět dýka, tak většinou nějak blbě skočím a zhebnu :evil: :evil: . Kurwa drát, ta hra vypadá tak hezky, proč to musí podělat tady tímhle :evil: :evil: :?:
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Vampiria: O žádném save-cheatu nevím :-) Savuje se jedině na těch save pointech (už si nepamatuju, jak se těm pískům, kde vidíš budoucnost říká 8-) ).

A zas tak těžké to přece není ;-)
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

sevencreature: JE to tak těžké :evil: :evil: zase jsem se rozplácla v tom pojebaném sále s dýkou času. Ta kamera mě taky štve, proč si nemůžu přepnout do first person pohledu, nebo to nějak zamknout, z toho jejího poletování kolkolem dokola vůkol se mi dělají mžitky před očima :evil: kdyby to CD nebylo bratrovo, tak už je asi po něm :evil: . Jestli se mi tvůrci dostanou do rukou, tak jejich anální otvor pozná středověk :twisted: . Takhle mě naposledy vytáčelo Diablo 2 :-?
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Vampiria: Do fp pohledu je mám dojem možné se přepnout (celkově tam jsou tři pohledy, ne?). Hej, a je to vážně jednoduchý :wink:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Elessar
Sigilan
Příspěvky: 1785
Registrován: 1.10.2005 19:39
Bydliště: Desolation Row
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elessar »

Vampiria píše:sevencreature: JE to tak těžké :evil: :evil: zase jsem se rozplácla v tom pojebaném sále s dýkou času. Ta kamera mě taky štve, proč si nemůžu přepnout do first person pohledu, nebo to nějak zamknout, z toho jejího poletování kolkolem dokola vůkol se mi dělají mžitky před očima :evil: kdyby to CD nebylo bratrovo, tak už je asi po něm :evil: . Jestli se mi tvůrci dostanou do rukou, tak jejich anální otvor pozná středověk :twisted: . Takhle mě naposledy vytáčelo Diablo 2 :-?
holt je to konzolofka...
If every time we tell a lie a little fairy dies they must be building death camps in the garden.
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

sevencreature: Do FP se přepnout dá, ale jen na rozhlížení, nedá se tak procházet hrou.

Elessar: To není tím, že je to konzolovka...hry přetažené z konzolí jsem hrála a problém mi nedělali, anžto tam nebylo třeba skákat po zdech jako idiot.
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Cammaris
Sigilan
Příspěvky: 433
Registrován: 30.9.2005 12:57
Bydliště: Brdská vrchovina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cammaris »

4V: Ale jde to, zvykneš si.
nahoru se dostaneš tak ,že vyběhneš po zdi nahoru a odrazíš se dozadu na protější,znovu odraz ,..atd.
měl jsem mnohem horší zákysy než tenhle
např. než sem se naučil bojovat(odraz od zdi,přeskok,protiútok),tak sem např.sand kinga absolutně nedával...
patch na sejvy možná existuje myslim že sem o tom něco četl
hledej a bude ti dáno(ovšem ani neni potřeba...no skoro :-) ...-jde to i bez něj)
kamera se mi nakonec začala i líbit
(hrál sem potom něco jako LoTr-rok a tam byla pěkně odfláklá,většinu času ani nebyl vydět hero)
kamera-přepnout se dá na pohled očima prince(kterej se vrátí když se pohneš),na normální pohleda na pohled z výšky kterej se taky občas hodí
Odpovědět

Zpět na „Jiné hry“