Militaristický koutek

A prach na ně usedá, brouci je prožírají.
Zamčeno
Uživatelský avatar
raider
Sigilan
Příspěvky: 498
Registrován: 1.12.2005 18:48

Příspěvek od raider »

Mozem odporucit jedine uz spominanu FN five seven http://raider.wz.cz/five%20seven.jpg :-D
V skutocnom zivote ale preferujem nenasilne riesenia.
"Máš štestí,že mám deset kilo podváhu. Jinak už by z tebe byla mrtvá liška."
Myron
Uživatelský avatar
Cozzinnni
Sigilan
Příspěvky: 651
Registrován: 1.3.2006 9:39
Bydliště: Kontrolní stanoviště duálního 350 mm pulzního děla.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cozzinnni »

Dalcor píše:nějak tu vidíme nejvyužívanější pistoly CZ75 Family. Colt 1911 (.45 ACP) je takovej krásněj přežitek :)
Colt 911 je hodně dobrej. A ty blbci Amíci ho nahrazujou Berettou 92F. Nic proti Berettě ale co je lepší? Pistole, která se osvědčila za padesát let služby víc jak dobře a prodělala všechny cálky, ve kterejch Amerika byla nebo pistole, která ještě v žádný pořádný válce nebyla?
So now, we have easy choice: Our and Earth's death, or their and Praia Prime death.
Admirál Gilbert, těsně před bitvou o Proximu Centauri, kde Aliance zastavila praianský postup ke Sluneční soustavě
Uživatelský avatar
Cozzinnni
Sigilan
Příspěvky: 651
Registrován: 1.3.2006 9:39
Bydliště: Kontrolní stanoviště duálního 350 mm pulzního děla.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cozzinnni »

Lerek píše:já mám opravdu rád jen výrobky IMI, můj favorit je pistolka Jericho a hned po ní Desert Eagle
Jericho? Já znám teda jen Desert. Ten má dobrý střelivo. Buď .357 nebo .44 Magnum nebo (a s tim už je Desert fakt kanon) .50 Express. Nevýhoda že má malej zásobník. Něco jako Desert mezi revolverama je Colt Anaconda. Čtyřiačtyřicítka Magnum. Nádhera :lol: . Prej že dokáže prostřelit i blok motoru osobního auta. Proto jí používají v Texasu jako policejní pistoli.
So now, we have easy choice: Our and Earth's death, or their and Praia Prime death.
Admirál Gilbert, těsně před bitvou o Proximu Centauri, kde Aliance zastavila praianský postup ke Sluneční soustavě
Uživatelský avatar
Cozzinnni
Sigilan
Příspěvky: 651
Registrován: 1.3.2006 9:39
Bydliště: Kontrolní stanoviště duálního 350 mm pulzního děla.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cozzinnni »

Našel jsem pár dobrejch vtipů o válce a Němcích což sem docela sedí...A komu se to nelíbí ať mi klávesnici políbí

Povídají si dva dědečci:,,Hele, já ošetřoval raněné dostal jsem řád!" "To nic není, já nabíjel partyzánské dělo a strašně mě chválili!!" "A jak?" "Sehr gut Josef, sehr gut...
-------------
Povídají si děti ve škole. Radeček povídá: "To já našel na půdě dědovu špachtli, tak děda byl asi zedník. Anička povídá: "To já našla na půdě tesařskou sekeru tak děda byl asi tesař. Pepíček povídá:" To já na půdě našel dědovu helmu se dvěma blesky, tak děda byl asi elektrikář...
-------------
Bitva zuří v plném proudu. Dva vojáci stojí v zákopu a pálí jako o život. Náhle přiletí granát a jednomu vojákovi to roztrhne pusu od ucha k uchu. Druhý voják na to:"Se směješ ale mohlo nás to zabít!!!
-------------
Takhle pár hodin před bitvou přijde vojín Jones za svým velitelem, že ztratil svoji M16. Velitel se podrbe na hlavě a povídá:"Mno, tak si vemte násadu od koštěte a dělejte RATATATATA." Tak vojín zaleze do zákopu. Bitva zuří, proti Jonesovi běží Iráčan. Jones udělá RATATATATA a Iráčan padne. Jones se diví a tak udělá RATATATATA na dalšího Iráčana. Ten padne. Náhle proti Jonesovi běží další Iráčan. Jones udělá RATATATATA a ono nic. Tak udělá zase RATATATATA a ono nic. Iráčan doběhne, skočí do zákopu, Jonese ze všech sil nakopne a řekne: "Vrrrn! Vrrrrn! Tank, Tank!
-------------
Takhle doktor řve před polní nemocnicí: "KURVA CHLAPI, TO SNAD NEUMÍTE VÁLČIT?!!!!!! VŽDYŤ NENÍ DO ČEHO PÍCHNOUT!!!!!
-------------
Byla jednou jedna válka. Narukoval i Kohn. K tankistům. A furt¨přemýšlel, jak dostat dlouhý opušťák. Velitel mu říká: "Joo, to byste musel udělat něco mimořádnýho. Třeba ukořistit nepřátelskej tank." Nazítří přijede do kasáren nepřátelský tank. Vojáci chystají bazuky ale z tanku vyskakuje Kohn. Velitel mu napíše týdenní opušťák. Nazítří zase: Nepřátelský tank, z něhož zase skáče Kohn. Velitel si ho pozve do kanclu a říká: "Dostanete třeba měsíc Kohn, ale řekněte mi, jak to sakra děláte?" A Kohn na to:"No to já vždycky přijedu na frontu a zařvu: Chlapci, pojďte si měnit tanky, bude dovolená!!"
So now, we have easy choice: Our and Earth's death, or their and Praia Prime death.
Admirál Gilbert, těsně před bitvou o Proximu Centauri, kde Aliance zastavila praianský postup ke Sluneční soustavě
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

Obrázek
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Uživatelský avatar
Cozzinnni
Sigilan
Příspěvky: 651
Registrován: 1.3.2006 9:39
Bydliště: Kontrolní stanoviště duálního 350 mm pulzního děla.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cozzinnni »

S laskavým svolením admina vyhlašuji soutěž o nejlepší návrh válečného stroje, který by se DAL sestrojit a fungoval by. Vítěze může hřát dobrý pocit.
RULES:
-stroj musí být VYMYŠLEN (!) naprosto samostatně
-mohou se použít jen zbraně prokazatelně existující nebo kombinace zbraní možné sestrojit, tedy žádné pulzní kanony, lasery, fotonová torpéda prostě JEN zbraně, které existují a JEN verze těchto zbraní, které také existují
-totéž jako pro zbraně platí také pro vybavení
-a stroj musí mít jméno

A já už přikládám první návrh:
NADSWT(Nuclear Arsenal Disposed Strategic Walking Tank-Chodící strategický tank disponující nuklearním arzenálem
PARAMETRY:
Pohonná jednotka: nukleární reaktor, dosah 120000 km
Max. rychlost: silnice 56 km/h, terén 40 km/h
Výzbroj: 6x odpalovač raket Tomahawk s nukleárními hlavicemi, 4 raketnice se střelami AGM-65 Hellfire (celkem 72 střel), 4x M61 Vulcan pod kabinou (zásoba celkem 120000 nábojů), 10x FN Minimi dole na nohách, 12x FIM-92 Stinger na horním pancíři.
Pancíř: třívrstvý pancíř Cobham-Cobham-titan, mezery mazi vrstvami proti kumulativním náložím, tloušťka 15 cm, důležité soustavy (kabina, reaktor, hlavní počítač) chráněny přídavným pancířem z diamantu o síle 3 mm
Vybavení: Dopplerovský přehledový radar, meteorologický radar, GPS, rušička radarů v okruhu 25 km, stealth nátěr, tlumič IR záření, klamné cíle všude po trupu, laserové zaměřovače, systém IFF, komunikační terminál v kabině, zabudovaná nukleární nálož, autodestrukce se zpožděním 5 minut spolu s oddělitelnou kabinou (ta má samostatný motor, který jí udělí krátce rychlost až 1250 km/h), filtr vzduchu, klimatizace.
So now, we have easy choice: Our and Earth's death, or their and Praia Prime death.
Admirál Gilbert, těsně před bitvou o Proximu Centauri, kde Aliance zastavila praianský postup ke Sluneční soustavě
Uživatelský avatar
Hamster
Dabus
Příspěvky: 1815
Registrován: 29.10.2005 1:04

Příspěvek od Hamster »

kozyny: Zajímalo by mě, jaký sou tvý kritéria kvality designu, protože nechápu, proč cpát atomovky do něčeho, co je rychlý jako kolo a co se ti převrhne v příkopu... :-?
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Cozzinnni píše:A já už přikládám první návrh:
Přestaň vykrádat Metal Gear a vymysli něco reálného 8-)
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
KOFi-chan
Sigilan
Příspěvky: 1417
Registrován: 2.10.2005 9:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KOFi-chan »

Cozzinnni: A do tvých pravidel k návrhům by jsi možná měl ještě přidat, že daný stroj musí být v současnosti REÁLNĚ sestrojitelný (což tvůj návrh IMHO nesplňuje).. :roll:
Geralt
Šifrovač
Příspěvky: 810
Registrován: 9.2.2006 20:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Geralt »

Půlka světa stejně bojuje s akáčkem (kterýchžto mělo být vyrobeno okolo 100 milionů kusů a další stovky miliónů kopií...slušný výkon), takže nějaké sci-fi kombinace stealth technologií, tomahawků a vícenásobných jadrených hlavic bych neviděl nijak žhavě. 8-)

Nejlepší válečný stroj již stejně byl sestrojen tehdy, když ramapythecus sebral ze země šutr a mrsk jím po jemu podobných. :lol:

BTW: Cozzinni, chtěl bych vidět, kdo by financoval něco takového. Pro něj by nebyl problém dát mi pár šlupek na fabii :lol: Doplnil bych to zadání podmínku o ekonomické realizovatelnosti. Na papíře (monitoru) to může vypadat sebelépe, ale když je to finančně nerentabilní (výkon/náklady na výrobu), tak to nemá cenu vůbec pouštět do světa. Levná řešení bývají ve výsledku kolikrát lepší než superdrahé projekty.
Uživatelský avatar
Cozzinnni
Sigilan
Příspěvky: 651
Registrován: 1.3.2006 9:39
Bydliště: Kontrolní stanoviště duálního 350 mm pulzního děla.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cozzinnni »

sevencreature píše:
Cozzinnni píše:A já už přikládám první návrh:
Přestaň vykrádat Metal Gear a vymysli něco reálného 8-)
Kurňa! Vzpomněl si! Ale věcná: Metal Gear Rex neměl ani Vulcany, ani Hellfiry a těch atomovek taky moc neměl! Donald Anderson by měl radost, kdyby neumřel na infarkt (nebo co to bylo v tý cele)
Naposledy upravil(a) Cozzinnni dne 20.4.2006 14:15, celkem upraveno 1 x.
So now, we have easy choice: Our and Earth's death, or their and Praia Prime death.
Admirál Gilbert, těsně před bitvou o Proximu Centauri, kde Aliance zastavila praianský postup ke Sluneční soustavě
Uživatelský avatar
AlmSiVi
Sigilan
Příspěvky: 579
Registrován: 29.11.2005 8:20
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlmSiVi »

cozzinni: trochu mi tam nesedí jedna věc:Jak do toho chceš narvat nukleární reaktor, 10 odpalovačů raket, 120 000 nábojů, všechny ty radary a jiný blbosti?? Dyť by to bylo velký jak panelák(eště větší). A jak chceš dát na něco takhle velkýho dát diamantovej pancíř o tloušťce 3 mm??
Uživatelský avatar
Cozzinnni
Sigilan
Příspěvky: 651
Registrován: 1.3.2006 9:39
Bydliště: Kontrolní stanoviště duálního 350 mm pulzního děla.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cozzinnni »

Hamster píše:kozyny: Zajímalo by mě, jaký sou tvý kritéria kvality designu, protože nechápu, proč cpát atomovky do něčeho, co je rychlý jako kolo a co se ti převrhne v příkopu... :-?
NO, 56 km/h jezdí i M1A1 Abrams a chci vidět, kdoby to na kole takhle rozkalil. To leda s nitroboostem
AlmSiVi píše:cozzinni: trochu mi tam nesedí jedna věc:Jak do toho chceš narvat nukleární reaktor, 10 odpalovačů raket, 120 000 nábojů, všechny ty radary a jiný blbosti?? Dyť by to bylo velký jak panelák(eště větší). A jak chceš dát na něco takhle velkýho dát diamantovej pancíř o tloušťce 3 mm??
No normálně! A ten diamant jen na NEJDŮLEŽITĚJŠÍCH SOUSTAVÁCH!!! A 35 metrů výška snad stačí né?? Vždyť ty se v tom taky vyznáš jak koza v petrželi!!
So now, we have easy choice: Our and Earth's death, or their and Praia Prime death.
Admirál Gilbert, těsně před bitvou o Proximu Centauri, kde Aliance zastavila praianský postup ke Sluneční soustavě
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

Cozzinnni píše:
Hamster píše:kozyny: Zajímalo by mě, jaký sou tvý kritéria kvality designu, protože nechápu, proč cpát atomovky do něčeho, co je rychlý jako kolo a co se ti převrhne v příkopu... :-?
NO, 56 km/h jezdí i M1A1 Abrams a chci vidět, kdoby to na kole takhle rozkalil. To leda s nitroboostem
No tak na 60 to rozšlapu i já na svým horákovi z mírného kopečka, takže no problem.

Pokud chcete slyšet můj návrh, tak by to byl odhlučněný stealth vrtulník (nejlépe v obratném Cobra stylu). Nějaká ta výzbroj je podřadná, ale nějaké ty flares, řízené rakety a kobercovky (57 mm) by to mít mohlo.
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
Cozzinnni
Sigilan
Příspěvky: 651
Registrován: 1.3.2006 9:39
Bydliště: Kontrolní stanoviště duálního 350 mm pulzního děla.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cozzinnni »

drake127 píše:Pokud chcete slyšet můj návrh, tak by to byl odhlučněný stealth vrtulník (nejlépe v obratném Cobra stylu). Nějaká ta výzbroj je podřadná, ale nějaké ty flares, řízené rakety a kobercovky (57 mm) by to mít mohlo.
TO UŽ EXISTUJÉÉÉÉÉÉÉÉÉ
So now, we have easy choice: Our and Earth's death, or their and Praia Prime death.
Admirál Gilbert, těsně před bitvou o Proximu Centauri, kde Aliance zastavila praianský postup ke Sluneční soustavě
Zamčeno

Zpět na „Archivy“