Co očekávám od Sigilu?

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Ajantis píše:Dost mě také překvapilo, jak Yachiko odsuzuje jisté uživatele za zakládání neinteligentních threadů...
Chceš odo mňa, aby som si stále zachovával minimálne neutrálny postoj k ľuďom, ktorý sem napíšu najprv napr. 200 hlupych ( ako sám neskôr vo svojom poste uznávaš ) príspevkov a potom dajme tomu jeden ( a niekedy ani to nie ), ktorý môže položiť pôdu pre nejakú diskusiu a etc.? Myslím, že sám to tak tiež nerobíš... alebo zameťme si pred svojím vlastným prahom ... ;-)
Ajantis píše:Sigil bude vždycky takový, jací budou lidé na něm. Pokud mu chcete nějak kvalitativně pomoci, nechť inteligentní lidé (kterých tu nejni málo) zakládají inteligentní témata.
"Nech" zakladajú... medzi túto množinu "inteligentných" môžeme zahrnúť aj Teba... zakládaš nové témy?
Ajantis píše:Ovšem také jsem v úžasu pozoroval nedávné hloupé výplody mnohých místních uživatelů (Wajgl, Tinarr, Firkraag, Arthalion, Ithralsiel, „karlovaráci“, atd...)

BTW Konečne ich niekto okrem mňa nazval po mene... 8-)
Ajantis píše:...chápu, že to někomu může vadit, ale nejni to důvod označovat celé forum za úpadkové...
Však to ani nie je jediný dôvod, prečo je tak fórum nazývané...


;-)
Uživatelský avatar
Adieu
Sigilan
Příspěvky: 1409
Registrován: 30.1.2006 11:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adieu »

Arthalion píše:Toto dramatizovanie sa dramatizuje coraz viac pri vysloveni slova dramatizacia, takze odporucam, aby bolo toto dramaticke slovo docasne odstranene zo slovnika Sigilanov. :-D
Imho může tato debata jenom pomoct. Když cítím něco shnilého ve státě dánském, tak se o tom zmíním, ne? :-D
"Za život si nic nekoupíš, ty čůzo! Haahahahahahahaahahaa…"
Uživatelský avatar
Arthalion
Sigilan
Příspěvky: 981
Registrován: 29.9.2005 14:49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arthalion »

Adieu píše:
Arthalion píše:Toto dramatizovanie sa dramatizuje coraz viac pri vysloveni slova dramatizacia, takze odporucam, aby bolo toto dramaticke slovo docasne odstranene zo slovnika Sigilanov. :-D
Imho může tato debata jenom pomoct. Když cítím něco shnilého ve státě dánském, tak se o tom zmíním, ne? :-D
Ano, debata moze pomoct, narazal som ale na to, ze niektori uzivatelia vidia odpor napr. Yachika, ktory kritizuje zopar ludi a svojimi mozno az prilis vaznymi prispevkami prispievaju k celkovej hysterii. :lol: ;-)
Tento upadok nie je ziadnym upadkom, je to len uvolnenie. ;-)
Uživatelský avatar
Adieu
Sigilan
Příspěvky: 1409
Registrován: 30.1.2006 11:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adieu »

Arthalion: Aspoň se vysvětlí, jak to doopravdy je a v čem že tkví problém, že se debata strhnula tímto stylem, protože hysterie bez podnětu jaksi nevzniká.
Přece si to pěkně vyříkáme, místo toho, abysme radši přestali argumentovat. :-D ;-)
"Za život si nic nekoupíš, ty čůzo! Haahahahahahahaahahaa…"
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Ajantis: A ešte posledná vec... aby som nezabudol ... odvolávať sa v debate ohľadne "skvalitnenia diskusií na annun? Teraz som si to tam prečitoval a amen... to snáď nemyslíš vážne??? :shock: :-?
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

Yachiko: Na příkladu annunu Ajantis demonstruje, že mnohá témata na Sigilu ještě nejsou vyčerpána, anžto se zde dosud nevyskytují.
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

yenn: No lenže ja som tam žiadnu zaujímavú tému/taká ktorá by tu nebola nevidel... ale možno som slepý... ;-)
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

yenn píše:Yachiko: Na příkladu annunu Ajantis demonstruje, že mnohá témata na Sigilu ještě nejsou vyčerpána, anžto se zde dosud nevyskytují.
Přesně tak. A kvalita annun.sk rozhodně není špatná. Naopak je to velmi dobré fórum. Svým zaměřením je v Česko-Slovensku Sigilu asi nejpodobnější. 8-)
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Jab: To som čítal iné fórum alebo čo? Však väčšina príspevkov tam bola na hroznej úrovni... ;-) :roll:
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Yachiko: Přečti si znovu tu část Ajantisova příspěvku, kde hovoří o jiných fórech - já tam tedy viděla jen popis toho, že např. na annun.sk je větší záběr témat, než na Sigilu, o tamních příspěvcích nepíše ni slova.
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Já jsem se Sigilem vcelku spokojený - potlachat je možné prakticky o čemkoliv. Nedostatek témat IMO není problém. Když se vám to nelíbí, založte thread o něčem, co vás zajímá, určitě se pár zájemců najde (no dobře nebo nenajde :-x - mám pocit, že jsem se poslední dobou svými zájmy čím dál víc vyčleňuji z širší společnosti :lol:)

V nejhorším můžeme vyhlásit soutěž thread týdne a výherce odměnit třeba nožíkem :lol:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Jo, jen jsem si tak vzpoměl: http://forum.annun.sk/viewtopic.php?t=3 ... sc&start=0
Celkem vtipné, ne? :-D Co kdybychom založili "Ligu za kvalitu témat a příspěvků?" Proženeme se fóry celého světa a vyženeme vnitřního nepřítele! :lol:
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Yachiko:

1)
Yachiko píše:...Chceš odo mňa, aby som si stále zachovával... zameťme si pred svojím vlastným prahom
V citaci vytrhls pouze polovinu věty. Hoď si na porozumení psanému textu - já měl na mysli něco zcela jiného. A to, jak tady v několika postech pořád dokola zmiňuješ svůj thread o Nicku Caveovi a chováš se dle mého tak, že když založils JEDEN inteligentní thread, můžeš všechny ostatní, kteří to neudělali, kritizovat. To, jaký máš na někoho názor, je mi úplně ukradené.

2)
Yachiko píše:"Nech" zakladajú... medzi túto množinu "inteligentných" môžeme zahrnúť aj Teba... zakládaš nové témy?
TY jsi ten, kdo si stěžuje na nedostatek inteligentních diskusí, TY jsi nespokojen, TY si žádáš nápravu. TI, kteří kritizují a jsou nespokojení se statem quo, ať TI s něčím přijdou. Já na současném stavu nic úpadkového neshledávám, jsem spokojený, inteligentních témat a diskusí je tu dostatek. Takže to, co píšeš, je naprosto absurdní. TY jsi tady nespokojen, ne já.

3)
Yachiko píše:Ajantis: A ešte posledná vec... aby som nezabudol ... odvolávať sa v debate ohľadne "skvalitnenia diskusií na annun? Teraz som si to tam prečitoval a amen... to snáď nemyslíš vážne??? :shock: :-? …To som čítal iné fórum alebo čo? Však väčšina príspevkov tam bola na hroznej úrovni...
Zcela překroutils to, co jsem napsal.. Já se ani slovem nezmínil o kvalitě diskusí a příspěvků na Annunu nebo RPG foru. Já mluvil o tématech, která se tam probírají. Že se tam diskutuje o tématech, která tady na Sigilu vůbec ani nejsou a já je považuji za velmi zajímavá a přínosná. Proč si tam nevzít inspiraci.

Je mi z tebe opravdu upřímně blivno. To, že na mě reaguješ stylem, kdy mi vytrháváš věty z kontextu, překrucuješ, popř. zcela ignoruješ to, co jsem napsal, považuji za ostudné. Pokud to bylo úmyslně, je to velmi špatná vizitka pro tebe. Pokud reaguješ na něco, cos ani nečetl, je to velmi špatná vizitka pro tebe. To, co tady poslední dny předvádíš, je vskutku zvláštní.



EDIT, 0:30:
Ve flamewar na této úrovni tady pokračovat nebudu.
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

1: Ja som sa k ním tak choval vždy... odkedy sem prišli... nepáči sa mi to, čo robia a ani sa mi to nikdy, pokiaľ svoje postoje nezmenia, páčiť nebude... ale dobre, povedal si, že môj názor na nich Ti je ukradnutý...
Neviem, kto z nás dvoch sa tu oháňa threadom o Nickovi Cave-ovi... ja alebo ty? Ja som ho spomenul asi 2x... myslím, že to nebol jediný thread, ktorý som založil... bol to síce za poslednú dobu jediný môj pokus o zkvalitnenie diskusie na Sigile ( áno jediný rozumný nápad na thread, ktorý som za poslednú dobu dostal, bohužiaľ nie každý je taký kreatívny ako ty ;-) ) . Bola to aspoň nejaká snaha... niektorí neprejavili vôbec nič... netvrdím, žesom spravil veľa, jedna téma nie je nič, ale aspoň som niečo skúsil... fajn pokiaľ Ti ten thread vadí, kľudne ho môžem zamknúž, zmazať alebo čokoľvek iné, aby som mal holé ruky a 0 "argumentov" ako si ten thread ty nazval...

2: Neviem, prečo mi píšeš trošku iné veci ako v súkromnej debate ( ICQ a podobne ), ale tým sa tu zaoberať nehodlám... najjednoduchšue je všetko zakopať "pod stôl, zahrabať pod koberec a pozametať..." ok...

3: Nemám nič proti "inšpirovaniu sa" na iných fórach, len nemyslím, že práve Annun je vhodným miestom... no ale môžem sa tiež tak rovnako mýliť...

Mal som snáď citovať celý Tvoj príspevok, aby si mi nepovedal, že trhám vety z kontextu? Vytrhával som len tie najpodstatnejšie časti resp. nejaké orientačné jadro, aby si vedel na čo reagujem... chytať sa za takéto blbosti je imho veľmi divný prístup...
...považuji za ostudné...
čo považuješ za ostudné je mi *takto* jedno...
Pokud reaguješ na něco, cos ani nečetl...
hmm... bez komentára... :roll:
Je mi z tebe opravdu upřímně blivno...
Výborné... :-D
Uživatelský avatar
Calis
Sigilan
Příspěvky: 27
Registrován: 1.8.2006 18:43
Bydliště: Márnice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Calis »

Koukám tu je veselo :roll: Žiji tu v SIGILU jen chvilku ale zatím se mě to zamlouvá,celkem to tu žije debatovat tu jde celkem o všem, lidicky jsem ještě moc nepoznal ale já vyjdu s každým(jen nevím jestli každý vyjde semnou:) no libí se mi jak to tu je vedeno tak jen tak dal ;-) Ještě si tu najdu nějakou Annah a můžu se usadit :-P
Hledět příliš do minulosti znamená nehnout se z místa, zabývat se budoucností znamená žít v nejistotě.Přítomnost je to oč tu kráčí a je třeba si vychutnat každý okamžik.
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“