České hry

Akce, strategie, adventury, plošinovky, závodní, sportovní a logické hry ... prostě žádné RPG.

Moderátor: sevencreature

Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

České hry

Příspěvek od sevencreature »

http://www.ceskehry.net/file.php?file=hry

No celkem zajímavý web IMO - doporučuji vyzkoušet alespoň tyhle hry:
Agent Mlíčňák :lol:
Boovie (na Masokombinát se prostě nedá zapomenout :lol:)
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
KOFi-chan
Sigilan
Příspěvky: 1417
Registrován: 2.10.2005 9:47
Kontaktovat uživatele:

Re: České hry

Příspěvek od KOFi-chan »

sevencreature píše:http://www.ceskehry.net/file.php?file=hry

No celkem zajímavý web IMO - doporučuji vyzkoušet alespoň tyhle hry:
Agent Mlíčňák :lol:
Boovie (na Masokombinát se prostě nedá zapomenout :lol:)
Já vřele doporučuji Tajemství Oslího ostrova a 7 dní a 7 nocí - to jsou skvělé hry mého dětství *zasněný pohled*.. 8-) ;-)
Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

Mlicnaka prekladal Anastasov, co? :)

Boovie jsem hral, docela sranda :). Akorat ten posledni level nemuseli delat tolik tezky :evil: (ne, ze bych se do nej dostal poctive...)

Z tech jmenovanych her jsem jeste hral: Mise Quadam (tam jsem vubec nepochopil, vo co go :) ale tak uz je to taky par let, co jsem to 'hral'), Swigridova Kletba (jsem dohral... s navodem :oops: :-) ), Prokleti Eridenu (na to, ze to myslim ve Score dostalo 3/10 me to docela bavilo :)), Fish Fillets (rozhodne se neradim mezi ty, co to dohrali :) ani jsem se o to nikdy nejak vyrazneji nesnazil), Brany Skeldalu (super hra :)).

No a dal jsem z ceskych hral Operaci Flashpoint (dohral), Hidden & Dangerous 1 (dohral), Mafiu (ztratil jsem savy - asi z 15. levelu) a ted hraju Posla Smrti.
Naposledy upravil(a) necrotising_ dne 11.4.2006 19:10, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

České hry...

Boovie - kdysi hodně dávno, jen mlhavé vzpomínky.

Posel smrti - hrál jsem, později mě to ale přestávalo bavit a pak kdosi v adventurním threadu vyspoiloval konec, takže papá.

Original War - skvělá rts s povedenou implantací rpg prvků, sice jsem ji neprošel celou (později jako spousta jiných rts docela repetetivní), měla ale skvělý příběh a dobře jsme se u ní bavil.

Flashpoint - z cz her má nejoblíbenější, k dokonalosti měla sice hodně daleko, ale ten chytlavý příběh, spousta možností, hratelnost.
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Boovie jsem hrál... kdysi dávno... ale jen pár úrovní (ale bavilo mě to)
Gooku jsem skoro dohrál, ale není to nic moc extra
z adventur pak ještě Mrazíka :-D

a z poslední doby pak Vietcong (super), Mafia (ta je hodně super :-) ) Operace Flashpoint (ta je hodně moc moc super :-P ) a Aftermath (to je hodně moc moc nuda :evil: )
Uživatelský avatar
Javor
Sigilan
Příspěvky: 420
Registrován: 29.9.2005 20:43
Bydliště: Ve skleněné vitríně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Javor »

7 dní a 7 nocí jsem zkoušel nesčetněkrát rozbalit na minimálně 3 počítačích a spoustě systému, avšak vždy neúspěšně, to nedávné pokračování jsem hrál a dokonce i dohrál, ale yntelektuálně to fakt zaostávalo.
Brány Skeldalu byly super, ale když jsem zjístil, že ty peníze, které jsem promrhal luxusním spaním v hospodě už nemám jak nahradit a že jen s jedním magickým mečem nemám šanci, řekl jsem si, že si dám na chvilku pozor. Škoda, že už nemám ten sace :-x :-D
Posel Smrti- super, škoda, že když jsem to hrál, tak venku nepršelo
A OW a Flashpoint- obojí jsou geniální, OW opakuji čas od času když se nemůžu rozhodnout, co hrát, a OFP jako by se mi instalovalo spolu s Windows, jinak si nedovedu vysvětlit, že ho tam furt mám :-D
Feed your head
Arkanis

Příspěvek od Arkanis »

7 dní a 7 noci - celkom v pohode hra, moc ma nebavila
Mafia - z českých hier moja najoblubenejsia, presiel som ju uz vela krat a stale ma bavi
Flashpoint celkom v pohode, vihral som sa na nej dost ;-)
Uživatelský avatar
Hamster
Dabus
Příspěvky: 1815
Registrován: 29.10.2005 1:04

Příspěvek od Hamster »

MCZ: OW repetetetivní?? :shock: To je z hlediska zajímavosti a obměny misí jedna z nejlepších her, co znám...
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

Hamster: je to můj jen subjektivní názor - mise byly samozřejmě docela různorodé, ale ta hra pro mě byla zajímavá především dokud bylo co objevovat (technologie), později už to přirozeně vyprchalo.
Uživatelský avatar
Ithralsiel
Sigilan
Příspěvky: 423
Registrován: 7.4.2006 16:42
Bydliště: www.hattrick.org
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ithralsiel »

VIetcong:Fist Alpha je asi nejlepší česká hra.Teda až po buláncích a kris-krosu.

Jinak slyšte vy z Jihlavy:Byl někdy někdo z vás v íčku??(myslím I club jihlava pod brňenským mostem)
Souřadnice 1476 na 4972. Podívejte se, pánové. Je tam meteor větší než King Kongova ranní stolice.
Tak to seš vážně ty? Nevkusnej trouba se zubama, co vypadaj jako druidská svatyně ?

A.J. Rimmer, D.Lister, Kryton, Kocour
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Ithrasiel: Já teda ne - a nejsem si jistý, o čem přesně mluvíš :think: Jestli je to jedna z těch síťových heren, tak asi znám pár lidí, co tam občas zajdou :think:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Ithralsiel
Sigilan
Příspěvky: 423
Registrován: 7.4.2006 16:42
Bydliště: www.hattrick.org
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ithralsiel »

Jo, je to jedna z nich.Je to ta úplně první v Jihlavě.Už jsem tam nebyl asi 2roky,ale řekli jsme si s kámošem, že se nic nestane,když se tam jednou zase podíváme.Tak nějak připomenout starý časy,když jsme tam hrávali turnaje ve Vietcongu a W3.

Pokusím se o přesnou definici, kde to je: Když sjedeš z dolního náměstí na tu křižovatku,směr rovně je Na Slunce,směr doprava je ta dlouhá trasa kolem manažerky,autobusáku,sídla ICOMU atd. a směr doleva je brněnskej most vedoucí směrem k Tescu.A na brněnským mostě je zastávka pro B1 a C,ihned na zastávce jsou schody dolů a po pravý straně je ošoupanej barák s reklamou I CLUB JIHLAVA a v tom baráku to je
Souřadnice 1476 na 4972. Podívejte se, pánové. Je tam meteor větší než King Kongova ranní stolice.
Tak to seš vážně ty? Nevkusnej trouba se zubama, co vypadaj jako druidská svatyně ?

A.J. Rimmer, D.Lister, Kryton, Kocour
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

Tajemství Oslího ostrova - možná první hra, kterou jsem dohrál (Looma, jehož jsem odklikal, zatímco bratranec dohrál, nepočítám). Doporučuji (avšak budu si muset ověřit, nakolik se na doporučení podílí nostalgie :-) ).

Boovie - vynikající logická hra, jedna z mála, kterou hrála i ségra (a občas u ní nadávala jako já jindy - ach, to zadostiučinění :mrgreen: ). Roztomilé se skvěle vypadajícími protivníky a masokombinátem.

Fish Fillets - ukrutně obtížná (a to nejsem příliš daleko) hra s ukecanými rybami. Vlastenecké povinnost? :-)

Agenta Mlíčňáka a 7 dní a 7 nocí jsem jen okusil (chudák trackball, ještě že nebyl můj).
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Uživatelský avatar
Sirine
Sigilan
Příspěvky: 1283
Registrován: 3.10.2005 16:44
Bydliště: Ust Natha - Modrá Sféra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sirine »

jediná česká hra, kterou jsem hrála (a dohrála) byly Fish Fillets...super hra, hodně jsem se nasmála... :roll: 8-)
...Je přirozené, že když spojíme naši temnou minulost se světlým zítřkem, dostaneme naši šedivou současnost...
Uživatelský avatar
Siki
Sigilan
Příspěvky: 97
Registrován: 5.1.2006 18:50
Bydliště: to neznate
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Siki »

Siki píše:z toho seznamu jse mi nejvíc líbil DR.Šílenec ;-)
Odpovědět

Zpět na „Jiné hry“