Co v poslední době hrajete + screenshot

Akce, strategie, adventury, plošinovky, závodní, sportovní a logické hry ... prostě žádné RPG.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
nuke
Sigilan
Příspěvky: 1783
Registrován: 2.10.2005 14:24
Bydliště: Arulco
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nuke »

sevencreature píše:nuke: To se jako pobíjeli ti Galové i navzájem? :think:
Ale čoby. Treba len vedieť, kedy je dobré použiť akú taktiku. + Ak si hral nejaký TW, tak si všimni, že hlavnú armádu viedol kapitán. To jest obyčajná jednotka ktorá je povýšená na velitela armády. Môj velitel bol "korunný princ" ktorého som ja vybral, takže to bol po všetkých smeroch pravý Riman :). No a šesť hviezdičkový generál už celkom slušne vplýva na morálku svojich vojakov. Achjo, ako by sa mi teraz hodil pri obliehaní Pelly :cry:
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

nuke: Ale ne, já mluvím o těch počtech zabitých - oba dva Galové mají větší počet zabití, než máš ty padlých vojáků, ne? :think:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
nuke
Sigilan
Příspěvky: 1783
Registrován: 2.10.2005 14:24
Bydliště: Arulco
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nuke »

Jaj to. Ono je to vyriešené trochu nelogicky, ale pre programátorov prakticky. Príklad: stretne sa len 100 Rimanov proti 100 Galom. Po boji zostane 50 Rimanov víťazne stáť na bojisku a 15 Galov zdrhne. Takže Galovia v podstate zabili 50 Rimanov. Lenže víťazná strana ešte na bojisku ošetrí niektorích svojich "padlých" a hneď sa ti po boji ukáže, že ti prežilo 70 vojakov, kdežto nepriatel pobil 50. Ono by tam skôr malo byť dačo ako zabitých a zranených namiesto skráteného zabitých.
Btw ak si tam na screene pozreš kolko vojakov mi naozaj zostalo ešte priamo v bojovej obrazovke živých, tak sa k 446tim kusom nedorátaš ;-)
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

nuke: Aha, to smysl dává :-) Hmm, vážně je to tak dobrá hra? :think: Že bych se do ní někdy pustil... Příznávám, že Řím a Řecko nějak nemusím (jeden z důvodů, proč mi třeba Titan Quest k srdci nepřirostl)...

Ehm, pokračování když tak v TW threadu ;-)
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morty »

WoW :lol: a to doslova :lol: gnome warrior je silna kava uz aj na mna :-D

styria blbci s rovnakymi mecmi :-D
http://aycu24.webshots.com/image/29663/ ... 759_rs.jpg

undercity ma noveho krala! strasneho a krvilacneho mortyho, gnomskeho bojovnika!
http://aycu34.webshots.com/image/31993/ ... 741_rs.jpg

a dokonca aj orgrimmar ma noveho krala a kralovnu!
http://aycu31.webshots.com/image/30110/ ... 724_rs.jpg

inac s articgirl(inak je to ledik a inak je to chlapec) chystame svadbu a mienime si kupit domcek v nagrande :lol:
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

To je WoW? Na nejnižší detaily, nebo je tu v kavárně tak hnusný monitor? :think: Skoro si nejsem jistý, jestli to WoW opravdu je :shock:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morty »

hrajem to doma a na najvyssych! :lol:

to len kazdy screen co spravim vyzera nejak divne :-?
+AYCU(imagesrvr) znizuje kvalitu obrazkov
+moja x550 je nejak dochcana a niekedy mi vykresluje veci dost, ehm, ozrato... skratka obraz je dvojity a posunuty o milimeter do boku :-(

a asi je cas zapnut si nejaky ten AA :lol:
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
smajdalf
Sigilan
Příspěvky: 56
Registrován: 10.6.2007 19:39

Příspěvek od smajdalf »

moje zlatá Ultima Online
http://i191.photobucket.com/albums/z77/ ... ltima2.jpg

pak nemůžu zapomenout na Europu Universalis 2
Obrázek

no a samozřejme Pluto Strikes Back
Obrázek

to jsou v podstatě jediný tři hry co teď hraju :-P
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morty »

smajdalf: stale an endore? :-D

aspon si pametam hraca co sa volal smajdalf a hraval na endore... a aky nick som tam mal ja to ti uz nepoviem :-) su to predsalen nejake tie roky dozadu ;-)

a braen mi tiez nieco hovori

a ba! ty hrajes na morii! :shock: tam som aj ja chcel ale nevedel som najst monay's legacy ci jaksato... skusil som to s lord darkthorn's revenge a neslo :-(
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
smajdalf
Sigilan
Příspěvky: 56
Registrován: 10.6.2007 19:39

Příspěvek od smajdalf »

ani na endoru ani na morii, na andarii! dokonce je to tam nahore napsany (na tom obrazku) kdybys koukal :-)
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Příspěvek od Vallun »

smajdalf - ta Evropa Universalis vypadá dobře;) A v životě jsem o ní nic neslyšel:) Mohl bys o ní napsat pár řádek? (především z jakého je cca roku a jaké má požadavky? - ten název je dost obecný a nějak se to nevyhledává:(
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Vallun píše:smajdalf - ta Evropa Universalis vypadá dobře;) A v životě jsem o ní nic neslyšel:) Mohl bys o ní napsat pár řádek? (především z jakého je cca roku a jaké má požadavky? - ten název je dost obecný a nějak se to nevyhledává:(
Chmm, já měl za to že Europa Universalis je z historických tahovek snad úplně nejznámější :think:
Europa Universalis
Europa Universalis 2
Europa Universalis III
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

AlieN: Jsem stejného názoru. Ze středověkých tahovek ani jinou neznám...
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
nuke
Sigilan
Příspěvky: 1783
Registrován: 2.10.2005 14:24
Bydliště: Arulco
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nuke »

Vallun: Tuto máš recenziu, dole sú požiadavky. Malo by ti to ísť v poho. Akurát neviem, či sa ti to bude páčiť. Mne by viac vyhovovalo, ak by bola na ťahy.

Carlos: Skôr novoveká "ťahovka" ;-). Medieval Total War ti nič nevraví ( keď už teda stredovek ) ?
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Příspěvek od Vallun »

AlieN píše:
Vallun píše:smajdalf - ta Evropa Universalis vypadá dobře;) A v životě jsem o ní nic neslyšel:) Mohl bys o ní napsat pár řádek? (především z jakého je cca roku a jaké má požadavky? - ten název je dost obecný a nějak se to nevyhledává:(
Chmm, já měl za to že Europa Universalis je z historických tahovek snad úplně nejznámější :think:
Europa Universalis
Europa Universalis 2
Europa Universalis III
AlieN - je to klidně možné, já se k hrám dostával všelijak a dokud jsem nenarazil na toto forum, tak jsem si ani nemyslel, že by těch her bylo tolik:)
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Odpovědět

Zpět na „Jiné hry“