Systém vlastností

Kobky, města i pláně potřebují svého hrdinu (či padoucha). Aneb jeden človíček ve velkých příbězích.

Moderátor: sevencreature

Uživatelský avatar
Black
Sigilan
Příspěvky: 336
Registrován: 28.9.2005 17:04
Bydliště: Pragl... I kdyz uz by to chtelo mozna zmenu...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Black »

2MCZ: asi si me nepochopil - myslel jsem stejne pevne dane body na rozmisteni mezi charakteristiky ale moznost jit i pod tech v planescapu minimalnich 9.
2Alien: to by bylo na hraci - ale zrovna planescape se mi zda v tomhle ohledu velmi kvalitne proveden... muzes mit nabusenyho bijce kterej ale podela kazdej rozhovor... nebo naopak nahypovanyho maga (kteryho jsem mel... :P ) ale kdyz se pak dostanes do close combatu -coz se ti podari aniz bys to chtel - staci dve rany a jdes k zemi (coz se mi taky stavalo casto... :D ). sice to dane minimum dela z hlavni postavu do jiste miry univerzalni ale nekdo to tak proste nechce...
Ticha kocka brehy mele...
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Problém BG je taky v tom, že odraz "intelektuálních" vlastností ve hře je zcela minimální... a to jak v dialozích, tak i třeba v jiných prémiích, které za ně lze získat (kupř. tormentovské bonusové expy za moudrost).

Kdyby ve hře ta potřeba *všech* vlastností byla, situace by byla imho trochu jiná...

Jenže BG je ve svých těchto a dalších nedostatcích takové, jaké je, a buďme za to nakonec rádi 8-)
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

Black: tak to jsem tě asi opravdu nepochopil, sorry ;-)

Vlasák: tak, jak říkáš ;-) . Jsem rovněž rád, že BG je taková jaká je, přeci jen - Planescape je jen jeden 8-) .
Odpovědět

Zpět na „Další RPG hry“