Blbá nálada

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Re: Blbá nálada

Příspěvek od AlieN »

Sadako: A co sourozenec? Ještě žije?

Ale s tím zálohováním to taky může být veselé - harddisk mi nikdy nezemřel, ale nedávno jsem zjistil že pár mých starších CD a DVD už nejspíš přečíst nepůjde
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

AlieN: Žije, já neměla ani sílu ho uškrtit. Ani jeden už nemáme nic a zresuscitované zbytky kompu jedou na dobré slovo.

Nečitelná CD/DVD - občas se mi to stane taky, buď je problém v tom samotném médiu (nějak poškozeno), nebo je nekvalitní či to někdo vypálil moc rychle, s médii, které jsem si vypalovala sama, se mi to nikdy nestalo a to tu patří k nejstarším. Nebo prostě chcíplo, ono to zase tak velkou výdrž nemá.
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Podívám-li se na věc nezaujatě, vcelku začínám rozumět něčí touze střílet kočky. V posledních dnech se v okolí našeho domu objevilo několik mrouskajících stvoření, takže se fakticky stalo nemožné mít - ve dne i v noci - otevřené okno, tj. teplota v mém pokoji jde vysoce přes 30 stupňů.
Vždyť jsou ty kočky skoro tak nesnesitelné jako děti. :shock:
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Re: Blbá nálada

Příspěvek od Cesare »

...jednu esej už jsem měla mít odevzdanou, jednu mám odevzdávat dneska - a ani mě nenapadá nějaký trochu nosný, aspoň na šesti stránkách zpracovatelný téma. Ani jedno. Vůbec. Nic. Vymeteno. Wrrr. :-x
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Re: Blbá nálada

Příspěvek od Morty »

To tu nikto okrem mňa nemá blbú náladu? Nielenže cez prázdniny kopem kanály, ako posledný morgoš, ale ešte aj mladá ma zdrbe, že jej nezavolám, že chcem ísť vonku(samozrejme presne vtedy, keď ja makám). :-x Najprv v tridsiatkach horúčavach, na další deň zasa prší ako z krhly, dve dvanástky za sebou, zajtra asi osmička, a v piatok opäť. Moji rovesníci teraz určite chlastajú za peniaze svojich rodičov a ja musím makať :-(

Aspoň viem aké to je zarábať peniaze a jeden si začne vážiť prácu a peniaze...

Len keby som sa kvôli tomu s mladou nepohádal, ešte by sa to dalo... Kľudne som sa mohol cez všetko preniesť, cez milión prasknutých pľuzgierov, cez dolámaný chrbát, cez všetko, ale ona je taká... Taká... A aj tak ju milujem, hrozné niečo :mrgreen:

Ešte k tomu musím v auguste robiť reparát z technickej grafiky, lebo som lenivý na donesenie výkresov načas :roll:

A ani neviem čo robím na nete o jedenástej v noci, keď mám radšej spať a oddychovať :-o

Ja som ale kus kreténa...
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
Tho0or
Sigilan
Příspěvky: 105
Registrován: 9.3.2008 15:57
Bydliště: Moria
Kontaktovat uživatele:

Re: Blbá nálada

Příspěvek od Tho0or »

Morty: Já mam zrovna dneska taky pěkně blbou náladu, kter začala už včera... V sobotu sem potkal hezkoul milou slečnu, vypadalo to, že z toho bude něco víc... Když sem za ní včera přijel, tak měla sebou kamarádku a kamaráda -oki, oba znam, takže v poho, i když sem si to představoval jinak... Ani pusu ani ruku ani nic, přišlo mi, že sem tam jenom abych jim pomoch odnést a odvézd nějaký stupidní akvárko od její tety... teď sem naštvanej, minimálně do doby než zavolá, abych se s ní sešel :oops: (doufam, že zavolá brzo, jinak budu v pytli....)
Mrtvej elf, dobrej elf :D
Rangers and hampsters everywhere :D
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Re: Blbá nálada

Příspěvek od Neferit Sr. »

Co se čílíš. Společná práce lidi sbližuje. Jsi na dobré cestě. :mrgreen:
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
Sirine
Sigilan
Příspěvky: 1283
Registrován: 3.10.2005 16:44
Bydliště: Ust Natha - Modrá Sféra
Kontaktovat uživatele:

Re: Blbá nálada

Příspěvek od Sirine »

-blbá nálada - co to je? :think:
- nejdřív mi zrušili dovolenou, že bude audit a teď pro změnu zrušili audit... :-? 8-)
- a ostatní změny taky nejsou k lepšímu (v práci) :-?
- v podstatě mě už ani neba si stěžovat :-? :-(
...Je přirozené, že když spojíme naši temnou minulost se světlým zítřkem, dostaneme naši šedivou současnost...
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Dnes jsem zažil opravdu hrůzyplnou cestu z knihovny. :anxious:
Z pohodlnosti jsem do ní vyrazil automobilem a už cestou na parkoviště zmoknul. Auto před knihovnou ovšem odmítlo nastartovat a já musel vyrazit na téměř 3 kilometry dlouhou cestu pěšky - slunce svítilo jako o život a já neměl sluneční brýle (při odchodu z domu bylo pod mrakem), takže mé citlivé oči zažívaly peklo. Nejhorší však bylo prozření, jak "přírodním" městem je Kroměříž např. oproti Praze. Na mou zářivě oranžovou košili se okamžitě začaly chytat desítky mušek a podobného hmyzu. Pro ujasnění podotýkám, že NENÁVIDÍM hmyz a mám z něj hrůzu. Zpočátku jsem je odfoukával, ale po minutě mi bylo jasné, že tudy cesta nevede a začal jsem vážně uvažovat o upadnutí do bezvědomí. Oslepen sluncem jsem vrávoral městem a do tváře mi narážely desítky hmyzáků fascinovaných mou oranžovou košili; při pohledu na ni se mi ze záplavy nohou a křídel dělalo špatně... Nechápu, jak jsem se vlastně dostal domů. :pray:
Naposledy upravil(a) Ajantis dne 8.7.2008 23:40, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

Ajantis: Nečetls sérii knížek ,Mládí v hajzlu' od C. D. Paynea? Tvůj styl psaní mi trochu připomíná ty knížky (akorát ty nepíšeš každou druhou větu o sexu a sprostě).
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Carlos: Nečetl. :-) Ale doufám, že se to neprojevuje i u mých herních recenzí, to by zřejmě nebyla ta pravá cesta. :-)
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

Ajantis: Myslel jsem hlavně tenhle konkrétní příspěvek mi připomněl jednu konkrétní část (až budu mít pár hodin času, zkusím ty knížky najít a hodit sem citaci). Zase by to byla originální cesta, jak recenzovat :-)
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Ajantis: Jawohl, je neuvěřitelné, jak se ty mrchy hmyzí chytají na světlé oblečení. Před pár týdny jsem poprvé navštívila kamaráda domestikovaného v Krkonoších, na jednu výpravu si vzal žluté tričko a byl soustavně pod ataky hmyzáků...nicméně mělo to pro mne své výhody, potvory šly na jeho žluté tričko a už ne na moji tmavočervenou mikinu. :)


A proč jsem sem vlastně lezla...jsem si nucena zhnuseně přiznat, že s největší pravděpodobností mi nevyjdou ani ty pouhopouhé dvě akce, na které jsem měla v plánu v létě zamířit a vůbec mě nečeká v následujících dvou měsících mnoho dobrého. Ne že bych se proto šla věšet, leč radost z toho taky nemám.
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Re: Blbá nálada

Příspěvek od Vanda »

To jsem se dneska tak vytočila, jak už dlouho ne. Nelze říct jinak, že na takového debila se nenarazí každý den, naštěstí. Akorát to už nějakou chvíli rozdejchávám. Co byste řekli člověku, který místo pozdravu řekne ostatním "to je ta kundička?". Kdybych aspoň byla. Nebo ten výraz nějak nechápu, asi jsem stará škola nebo co.
My ochotní, vedeni nevědomými, děláme nemožné pro nevděčné.
(anonym?)
Uživatelský avatar
Lerek
Sigilan
Příspěvky: 1676
Registrován: 27.11.2005 19:37
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: Blbá nálada

Příspěvek od Lerek »

Vanda: Ber to spíš jako ocenění nebo titul či tak něco. ;-)
"Vycházelo se přitom ze zcela pravdivé zásady, že určitým faktorem uvěření lži je její velikost..." Adolf Hitler
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“