Hudba: Tokio Hotel

Centrum kultury města Sigilu, kulturní všehochuť ze všech sfér.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

Netusim, je to mozne.
Uživatelský avatar
Arthalion
Sigilan
Příspěvky: 981
Registrován: 29.9.2005 14:49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arthalion »

Co to je? Co to preboha je.... som ohromeny impotenciou tejto doby a degenerovanostou bielej rasy... Cim viac sa vzdalujeme prirode, tym viac je to komickejsie, neprirodzenejsie. Pozrite sa na ciernych, neda sa povedat, ze by spravanie vacsiny z nich hovorilo o nejakej spolocenskej, ehm, vyspelosti, ale pochybujem, ze by ste nasli nejakych ciernych chlapcov co sa sminkuju a nie su si isty svojim pohlavim. Mozno namietnut, ze to netreba brat vazne. Ja to ani vazne neberiem, netyka sa ma to, len ma to obcas prekvapi. Som zvedavy akych zvratkov spolocnosti sa este v buducnosti dockam.
Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

Nahodou ten zpevak je docela hezka holka :lol: .
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Arthalion píše:ale pochybujem, ze by ste nasli nejakych ciernych chlapcov co sa sminkuju a nie su si isty svojim pohlavim
:eh: Eh?

Teda zrovna tenhle aspekt Tokio Hotel mi přijde vcelku zajímavej :-)

Jen prostě nějak nečekám, že by jejich hudba byla nějak vyjímečná...
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

IMHO by si jich bez toho šminkování ani nikdo nevšiml :lol:
Uživatelský avatar
Arthalion
Sigilan
Příspěvky: 981
Registrován: 29.9.2005 14:49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arthalion »

Ale mno tak, part o ciernych chlapcoch je snad jasny. Mne by ich obojpohlavnost prisla zaujimava len v spojeni s kvalitnou hudbou a s vhodnym vekom, takto je to len impotentna komercia pre 13 rocne buduce dojne kravicky.
Naposledy upravil(a) Arthalion dne 17.5.2006 23:54, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Arthalion píše:Co to je? Co to preboha je.... som ohromeny impotenciou tejto doby a degenerovanostou bielej rasy... Cim viac sa vzdalujeme prirode, tym viac je to komickejsie, neprirodzenejsie. Pozrite sa na ciernych, neda sa povedat, ze by spravanie vacsiny z nich hovorilo o nejakej spolocenskej, ehm, vyspelosti, ale pochybujem, ze by ste nasli nejakych ciernych chlapcov co sa sminkuju a nie su si isty svojim pohlavim. Mozno namietnut, ze to netreba brat vazne. Ja to ani vazne neberiem, netyka sa ma to, len ma to obcas prekvapi. Som zvedavy akych zvratkov spolocnosti sa este v buducnosti dockam.
Hm takový krásný proud nenávisti, nejeden psycholog by byl nadšen ;-)

Btw tohle téma bylo na Hadrníkově náměstí jako doma. Nebo nám to zase Němci dovezli svůj odpad až do domu? ;-)
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Ajantis píše:Hm takový krásný proud nenávisti, nejeden psycholog by byl nadšen ;-)
Jj :-)
Ajantis píše:Btw tohle téma bylo na Hadrníkově náměstí jako doma. Nebo nám to zase Němci dovezli svůj odpad až do domu? ;-)
Znáš Němce :roll: :wink: :lol:

(i když myslím, že to na HN skončí tak jako tak :mrgreen:)
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Ajantis: debata o téhle "skupině" se ukázala až nečekaně trvanlivá ;-) :lol:

Arthalion: OMG ještě rasu do toho pleť :roll: (nezapomeň že inteligence je na rase nezávislá, dementů se najde plno jak mezi bílými tak i černými)
Uživatelský avatar
Firkraag
Sigilan
Příspěvky: 1131
Registrován: 29.9.2005 19:31
Bydliště: Umar Hill's
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Firkraag »

skupiňe :-D Dobrej preklep :lol:

A imho ste Arthaliona nepochopily.. Podle me to dava smysl co pise.

Edit: Skoda ze si to smazal ;-)
Když jsem byl malý, byl jsem namyšlený…. ale teď už nemám chybu.
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Firkraag píše:skupiňe :-D Dobrej preklep :lol:
huš, opravil jsem to hned jak jsem si to po sobě přečetl :lol:
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

AlieN píše:nezapomeň že inteligence je na rase nezávislá
No... umm... To je v zásadě diskutabilní tvrzení - a podobně jako diskuse o vztahu inteligence a náboženství dobrý základ flamewars :mrgreen:

Jo, rasy a náboženství - na to se dá vždycky spolehnout 8-) :whistle:

Firkraag: No já chápu, co tím Arthalion myslel - taky jsem na to reagoval (tj. mně image toho člena Tokio Hotel přijde ok :-) ).
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Arthalion
Sigilan
Příspěvky: 981
Registrován: 29.9.2005 14:49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arthalion »

V mojom prispevku som nenasiel nijaku zlost, ale prekvapenie. Ako som pisal, mna sa to netyka, len sa obcas prekvapim co na mna ako na pokojneho chodca obcas vybafne. Ak si Ajantis mysli, ze sa tu Arthalion zacne rozohnovat nad hlupostami, tak asi Arthaliona nepozna.
A psychologa vyhladavat nemusim, dakujem Ajantisovi za jeho uprimnu starost . ;-)

Alien: Myslim, ze toto ani nie je tak debata o skupine. A ak niekam zatiahnem farbu, tak to nie je z rasistickych dovodov, len z dovodov porovnania s istym nadhladom (dufam :-) ).

Hmm a nevidim dovod preco by ste mali kazdu "debatu" v rozpuku (takmer) hadzat na HN aby bola predom zabudnuta, a napokon vzdy z toho moze vzniknut nieco zaujimave ak tomu moderatori (ich ulohou by nemalo byt len odstranovanie) pomozu, usmernia diskusiu, rozvetvia, polozia nove otazky atd... Alebo zalozte novu odnoz "kreativny moderatori/dabusovia. :lol:
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Ten psycholog není imho tak od věci :twisted: co je špatného na tom, že se muž líčí :evil: ? Proč by si hned musel být "nejistý svým pohlavím"? Co to vlastně do čerta znamená? Obavy, že se jeho genitálie odpojí a utečou nebo co :shock: ? Jak úzké jsou parametry, kterými se dá měřit!! A co se týče "čiernych chlapcov" a degenarace bílé rasy - LOL! Doporučuji tento článek aneb kdo nám tady degeneruje :twisted:
http://www.reflex.cz/Clanek23599.html
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Vampiria: Prima článek :-P
takže i z tohoto důvodu je podnikání v oboru erotické zábavy pro hiphopového umělce přirozenějším krokem než například v oboru zdravé výživy.
Jo, na té výživě něco bude :think:

http://www.lyricallysquared.com/viewson ... igga/15339

No celkově mi její texty nepřijdou nějak extra vulgární :think: Že by moje degenerace? :think: :lol:

Hmmm, nebo to bude tím, že jsme svého času poslouchali Pocem Holka až do padnutí? :think: :lol:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Odpovědět

Zpět na „Scéna mořského vánku“