Reality show VyVolení

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Odpovědět
KOFi-chan
Sigilan
Příspěvky: 1417
Registrován: 2.10.2005 9:47
Kontaktovat uživatele:

Reality show VyVolení

Příspěvek od KOFi-chan »

Pro velký "úspěch" do Měděné Čelenky zařazuji i tohle téma a netrpělivě očekávám vaše názory.. :-D

Jak už jsem na sebe dříve prozradil, tak tuhle reality show víceméně sleduju, i když poslední dobou toho začínám docela litovat - na jednu stranu je sice moc fajne a chválihodný, že v rámci VV vybrali od diváků na smskách cca patnáct mega pro děti s leukémií, na druhé straně ale fakt lituju většinu těch lidí, kteří ve vile jsou, bo způsob vedení téhle show ze strany Primy se stává čím dál tím víc zvrácenější.. :-? A taky nesnáším Pergnerovou :!: :evil:
Naposledy upravil(a) KOFi-chan dne 4.10.2005 23:16, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
josh
Sigilan
Příspěvky: 38
Registrován: 29.9.2005 17:00
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od josh »

Terka je v poho;)
http://www.baldursgate.ic.cz - web o Baldur´s Gate 1, 2
KOFi-chan
Sigilan
Příspěvky: 1417
Registrován: 2.10.2005 9:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KOFi-chan »

josh: No kdyby se mnou mluvila tak, jako mluví s lidma ve vile, tak bych ji zčerstva poslal někam :!: Pořád to její "rychle, úplně bleskově, co nejrychleji" apod. a taky to její okřikování - prostě hrůza :!: :evil:
Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

VV? Dekuji, nechci.
Uživatelský avatar
Arthalion
Sigilan
Příspěvky: 981
Registrován: 29.9.2005 14:49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arthalion »

Prestante uz prosim. Vidim ich, pocujem o nich, citam o nich. Otvorim skrinu a hen, stoja tam "vyvoleni". Otvorim zachodovu misu a cuci na mna "vyvoleny". :-?
Uživatelský avatar
petruschka
Sigilan
Příspěvky: 138
Registrován: 2.10.2005 18:39
Bydliště: pod tvou postelí... BAF!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petruschka »

Arthalion píše:Prestante uz prosim. Vidim ich, pocujem o nich, citam o nich. Otvorim skrinu a hen, stoja tam "vyvoleni". Otvorim zachodovu misu a cuci na mna "vyvoleny". :-?
tak to bych se s gustem posadil a pustil to na ně 8-)
...
Uživatelský avatar
Calvera
Sigilan
Příspěvky: 137
Registrován: 30.9.2005 11:21
Bydliště: Vlastní dvojpostýlka :-)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Calvera »

Ať už vyvoleni nebo BB, všechno je to jedna velká sračka. Vyhýbám se tomu, jak to jen jde, ale jak už psal Arthalion, je to naprosto všude, člověk už se pomalu nedobere normálních zpráv, bude to jako Superhumus, všichni jsou hvězdy... :hand:
Uživatelský avatar
Pan Bača
Lim-Lim
Příspěvky: 401
Registrován: 30.9.2005 7:12
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pan Bača »

Jak jsem psal už na starém foru, vyvolenými jsem byl částečně postižen během pobytu v lázních, kde se na to díval spolubydlící (naštěstí jsem ho pak překecal, že je lepší chodit do hospody :) ), takže vím, co kritizuju. Ale spíš než sama "úroveň" tohoto typu zábavy, kde prý má být všechno "jako u nás doma" mě děsí lidi, co tím projdou. Bohužel podle mě bude do vánoc pobíhat po vlastech českých pár exhibicionistických úchylů myslících si o sobě, že jsou něco víc a dávajících to tvrdě najevo. Podle toho, co sem tam zahlédnu v bedně, jsou už nadobro odtržení od reality, uzavření ve svém vlastním umělém světě magořiny :)
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

Nemám telku, nemám VyVolené, nemám BB, mám Internet. Co víc si člověk může přát?

(Ehm, mám školu...)
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
Jamal
Sigilan
Příspěvky: 50
Registrován: 1.10.2005 10:22
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jamal »

Nevadi mi to. Ne ze bych to sledoval vzdy a vsude, ale proc se nepodivat
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

drake127: šťastný to člověk ;-)

Jamal: No co se mě týče, tak ti řeknu proč se nepodívat. Protože bych si musel nafackovat, kdybych si místo ke kompu sednul k téhle ............ ne nebudu sprostý :-D .... škoda slov
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
Pan Bača
Lim-Lim
Příspěvky: 401
Registrován: 30.9.2005 7:12
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pan Bača »

Drake: taky jsem vedl takovýto šťastný krásný život, ještě před dvěma měsíci... na privátu jsme neměli televizi.. ale teď jsem se přestěhoval a tam už je... ale aspoň už se zase můžu dívat na hokej :) takže všechno zlé je k něčemu dobré :)
KOFi-chan
Sigilan
Příspěvky: 1417
Registrován: 2.10.2005 9:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KOFi-chan »

Jamal píše:Nevadi mi to. Ne ze bych to sledoval vzdy a vsude, ale proc se nepodivat
Naprosto souhlasím :!: - Ale nikomu samozřejmě svůj názor nechci a taky nebudu vnucovat.. :-)
Uživatelský avatar
josh
Sigilan
Příspěvky: 38
Registrován: 29.9.2005 17:00
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od josh »

KOFi píše:josh: No kdyby se mnou mluvila tak, jako mluví s lidma ve vile, tak bych ji zčerstva poslal někam :!: Pořád to její "rychle, úplně bleskově, co nejrychleji" apod. a taky to její okřikování - prostě hrůza :!: :evil:
zas musis chapat ze kdyz to je v primym prenosu tak ona na ne musi chvat-nedockavi divaci - holt role moderatora
http://www.baldursgate.ic.cz - web o Baldur´s Gate 1, 2
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

drake127 píše:Nemám telku, nemám VyVolené, nemám BB, mám Internet. Co víc si člověk může přát?
Dovoz pizzi až do domu zdarma 8-) .
Já osobně se na VyVolenené rád mrknu,ale že bych je nějak uctíval,to ne...
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“