Reality show VyVolení

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Ve světě, v němž se pohybuju, jsem taky jejich začátek nezaregistroval. Některé TV seriály končí, jiné začínají, co je mi do toho? Dokonce ani spolužačky si už nepovídají, co se děje ve vile :shock:
Uživatelský avatar
Trandul
Sigilan
Příspěvky: 540
Registrován: 26.10.2005 19:16

Příspěvek od Trandul »

Já sem sledoval VV na začátku, později mi to přišlo jako blbost a tudíš jsem to přestal sledovat.
Jak jste to mohli se mnou vydržet? Já byl tak strašně blbej. :-D
-------------------------------------------
Flower power
Uživatelský avatar
Ave
Sigilan
Příspěvky: 1073
Registrován: 30.11.2005 8:04
Bydliště: Chrám Vědění

Příspěvek od Ave »

Mě to přišlo jako blbost hned po prvních 2 dílech.......fakt nevím co na tom některý lidi viděj :roll:
Plá plamen věrné lásky,
prýští slzy a nad hlavou hoří hvězdy
... a pak už nic... a pak už nic...
Uživatelský avatar
Arronax
Sigilan
Příspěvky: 514
Registrován: 28.9.2005 18:57
Bydliště: Niekde v temnom údolí...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arronax »

Čím skôr to stiahnu z vysielania, tým lepšie. Neznášam hlavne tie sprosté spoty, kde furt vyhukujú tie svoje divné slogany... :roll: :roll: :roll:
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul, ash nazg
thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Arronax: Neměj televizi :twisted:
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Geralt
Šifrovač
Příspěvky: 810
Registrován: 9.2.2006 20:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Geralt »

Mě jsou Vyvolení vcelku fuk - dokovaď to nemusím platit z koncesionářských poplatků, tak ať si prima/nova vysílá co chce. Na mé TV vyžití bohatě stačí Simpsonovi a občasné přenosy ze snookerových turnajů 8-)
KOFi-chan
Sigilan
Příspěvky: 1417
Registrován: 2.10.2005 9:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KOFi-chan »

Přestože jsem první řadu sledoval, tak po velmi zběžném a krátkém zhlédnutí řady druhé, jsem usoudil, že bych v tomto trendu již pokračovat rozhodně neměl.. :-)
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

Oni jsou další nebo ještě probíráte Vladka? Bez telky je to žůža život, i když mi chybí reklamy na Kofolu a takový ten vynucený výběr pořadů. Pokud si člověk může vybrat, na co se podívá, tak si nemůže nic vybrat.
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cesare »

Já se docela bojím, že za nějakej čas získám přehled i v druhý řadě VV.
Když přitáhnu ze školy domů, obvykle zapínám TV jako zvukovou kulisu a za tím účelem zásadně volím nenáročná všední odpoledne na nově a primě. Takhle jsem se nechala polapit první řadou, dokonce jsem podlehla natolik, že jsem sledovala většinu zúčtování, či jak se jmenovala ta taškařice s palci.
Duel naštěstí ani jeden, finále jsem si taky ráda nechala ujít - ale když se člověk večer nudí a nejsou prachy na hospodu... :roll:

Děsivej fenomén tyhlety reality show.
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Cesare píše:.... když se člověk večer nudí a nejsou prachy na hospodu... :roll:
Od toho jsou PC hry, filmy, knihy.... když už člověk klesne až k TV... :shock:
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cesare »

Ajantis_CG_thief píše:
Cesare píše:.... když se člověk večer nudí a nejsou prachy na hospodu... :roll:
Od toho jsou PC hry, filmy, knihy.... když už člověk klesne až k TV... :shock:
No bože - to je toho.
PC hry jsem až velmi donedávna neměla na privátě jak a na čem hrát. Knížky jsou, pravda, fajn, ale člověka na ně trochu přejde chuť, když toho tak jako tak musí každej tejden načítat do školy haldu (naštěstí většinou celkem fajn věci, Blakem počínaje, Frostem konče, ale najdou se i otravnější položky a hlavně jsou toho mraky).
Filmy? Nový obvykle nemám a na to, abych si zopákla něco, co znám, musím mít náladu.

Čuliže - TV je ideální řešení. Nic po tobě nechce, když ti začne lézt na nervy, můžeš ji vypnout a navíc se u ní zdaleka nejlíp kreslí a kupodivu i čte. (Pokud teda zrovna nedávaj třeba Columba, to se pak nedá nesledovat.)
Nejsem žádnej undrgrundovej alternativní intoš, abych se vzdávala svých slastně líných konzumně tupých odpolední a večerů strávených nepřítomným zíráním na stupidní pořady v TV. (Někdy o něco přítomnějším zíráním na kvalitnější pořady.)
Samozřejmě bych mohla sedět na posteli a snažit se meditovat, ale zjistila jsem, že televize tě uvede do tranzu spolehlivě, rychle a snadno, a ještě ti při tom ukáže hezké snědé lidi třeba z...Mexika nebo z Argentiny. Nebo hezké lidi z vily... 8-) :twisted:
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Proč klesne...já sice TV téměř nesleduji (na bytě v Praze není - zato tam jsou 4 monitory a 3 funkční počítače :-D ) a doma sedím u kompu, jsem v prachu, čtu si či spím, ale když to někoho baví...já zase čtu časopisy, co nosí máma z práce - Bravo, Bravo Gril :twisted: a seznámila jsem se se spoustou zajímavých titulů pro ženy - např. slovenská Emma a český Juicy :lol: jsou to masakry 8-)
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

To mi připomíná, že ségra už dlouho žádnou Top Dívku apod. nepřitáhla. Budu ji muset popohnat :-D
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Uživatelský avatar
Killdozer
Sigilan
Příspěvky: 463
Registrován: 23.10.2005 15:13
Bydliště: Friendly Arm Inn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Killdozer »

vcera sem se dival na vyvoleny, a teda ten Martin... to je teplouš jak deset. ja sem u proste musim smat.
je hezké, když se lidé spojí jako řetěz.. je ale krásné, když se spojí jako kroužková košile...

http://www.immortalfighters.net
Draci doupe ponetu
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

Jejda, oni už jsou zase VyMatlaní? :roll: :roll: Já to vůbec nezaregistroval
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“