Hudba: Koncerty & festivaly

Centrum kultury města Sigilu, kulturní všehochuť ze všech sfér.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
emo_freak
Sigilan
Příspěvky: 309
Registrován: 29.9.2005 21:39
Bydliště: Ohio
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od emo_freak »

Lerek píše:mám otázečku, jedete někdo na Rock for people?
Jiste, kdyz v Brode bydlim :)
Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

Vratil jsem se z MoR...

Nejvic se mi libili Silent Stream Of Godless Elegy a End Of Green. Jinak nejvetsi sranda byla na Kreator, kdy zpevak porad pumpoval lidi a navadel je, at vsichni vlezou do moshing pitu :D.

Kdyz jsem tam jel, mel jsem 1100 kc, po prvnim veceru jsem mel uz min nez polovinu, za posledni dva dny jsem si za svoje prachy koupil jen jedno pivo, zbytek jsem vysockoval :lol: .

Z prvnich dvou dnu si skoro nic nepamatuju, jenom rana :D.

Prvni vecer jsem se probudil na zemi pred cizim stanem, mobil fuc :lol: . Par dnu potom jsem si nasel novy a lepsi mobil :lol: .

Nekourim, ale za jeden vecer jsem tam zkouril asi 30 cigaret... na ruce mam dve popaleniny, pac jsem, aniz bych o tom vedel, kouril filtry :? :lol:. Ted mi jen staci videt cigaretu a uz se mi dela blbe :lol: .

Byl jsem tam s kamosema a vetsinu casu taky s lidma, ktere jsem do te doby znal jen z chatu, skoda, ze se mi skoro vsichni predstavovali prvni nebo druhy vecer, takze nevim, kdo je kdo :lol: .
Uživatelský avatar
Elessar
Sigilan
Příspěvky: 1785
Registrován: 1.10.2005 19:39
Bydliště: Desolation Row
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elessar »

:( I wish I was there ... :-D
If every time we tell a lie a little fairy dies they must be building death camps in the garden.
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Masters of Rock byli super :applause: :dancing:. (a to jsem tam na rozdíl od Necrotisinga utratil jen málo, skoro jsem nekouřil (jen vodárku) a ani jsem se neopil :-D )
První půlku jsem sice absentoval (zmeškal jsem Whitesnake :-( ) a vyspat jsem se jezdil domů, ale i tak to stálo za to.
V sobotu večer měli sice být hlavním tahákem Helloween, ale ti docela zklamali (jinak řečeno stáli za h****), ale po nich přišli skvělí Rage takže ten den nebyl úplně marný.
To hlavní ale přišlo až v neděli - nejprve parádní Korpiklaani, trošku slabší Tři sestry a pak... Edguy - totální nářez, skvělá hudba, výborná show a jejich frontman neustále bavil publikum :arrow: před podiem to vřelo :twisted: :applause: :applause: (a na sípání Darth Vadera následované Imperial March v podání jejich bubeníka už nezapomenu asi nikdy :-D )
Apocaliptica po nich vypadala jako chudý příbuzný :-P(a to rozhodně nehráli špatně)

Obrázek Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek Obrázek


Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

Yeah, Imperial March byla super :). A jeste tam nekdo hral znelku z Terminatora, ale to nevim kdo, pac jsme sedeli v hospode 8-) :-D .
Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

Vcera jsem nekolik hodin premyslel, jestli jet na Hrachovku, pac tam jela jedna kamoska + tam maka jeden kamos. Ujely mi dva busy do Zlina, zkopl jsem si ten prst, rekl znamemu, at tem dvoum napise aby me cekali na busovem nadru ve Valmezu v 19 hodin... Dojel jsem tam, samozrejme nikdo necekal. Pesky jsem se prosel na Hrachovku (3 km), dal si pivo, dalsi pivo, dalsi pivo, uz byla tma, nepotkal jsem nikoho znameho... Tak jsem pockal az odejde jeden securitak, probehl dovnitr, podival se na Soulfly, vypadl z tama, lehl do travy, chvili se vyspal, rano vstal, sel na busovy nadr (zase 3 km), z tama mi taky skoro ujel bus do Zlina, pac jsem usnul na lavicce :lol: . Pred 7. hodinou jsem dojel do Zlina, prvni bus k nam jede v 10, tak jsem sel pesky (9 km). Dosel uplne mrtvy domu, vysvlekl se, ponozka cela od krve, prst taky, ... To mi za to opravdu stalo :roll: .

ZLO!
Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

Takze Brutal Assault (jen v bodech) :

- mel jsem zadarmo vstup, takze zklamani z festivalu moc nehrozilo :)
- vydelal jsem si 100 kc za odneseni 2 pytlu s odpadky :)
- neuveritelne fronty, nekteri cekali treba 2 hodiny nez se vubec dostali do arealu... a tam to pokracovalo - fronty u stanku na zetony (1 zeton = 12 kc; to je dalsi vec - drahe jidlo - snad nejhorsi to bylo s vodou, 1.5 l lahev vody za 3 zetony? :!: ) a u stanku na jidlo... ja se ale vzdycky predbehl, takze to pro me nebyl az takovy problem
- prvni den jsem si koupil originaly The Codex Necro a When Fire Rains Down From The Sky, Makind Will Reap As It Has Sown od Anaal Nathrakh a zbyvajici dny kvuli tomu musel hladovet :)
- nejlepsi skupina festivalu - Carnival In Coal :). Naprosto super hlasky (It's good to be here on Brutal Assault cause we... are brutal assholes :D; ze jsou radi, ze s nami muzou sdilet hodinku 'musical stupidity' atd :) ) a pozy zpevaka :D, nejzabavnejsi kotel celeho festivalu (doporucuji pustit nejakou ukazku z jejich stranky - kdo uslysi, pochopi :) ), ...
- dalsi skupiny, ktere zanechaly skvely dojem - Napalm Death (nejbrutalnejsi kotel :) ), Birdflesh, Skinless, ...
- nejvetsi zklamani - Mayhem - ve druhe rade uprostred neslo skoro vubec slyset Attiluv zpev :cry: , trapna show, zadna komunikace s publikem, vynechani naprosto klasickych veci, ... kdyz si tak ctu ruzne post-BA diskuze, tak si pripadam, jako bych byl na jinem koncerte, protoze snad vsichni je chvali...
- a to by bylo tak vse :). Snad jen jeste, ze prvni den jsme udelali velmi GRIM :twisted: vec - nechtelo se nam stavet stan, tak jsme si do nej vlezli jako do spacaku, ale jeste pred tim... jsme jej INVERTOVALI :twisted: :lol:
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Heh, od Napalm Death jsem neslyšel vůbec nic, ale mám pro ně slabost, protože se mi opravdu líbí jejich triko :oops: (které už mám drahnou dobu). Jen mě občas znervózňuje, když mě na nějakých akcích neznámé vlasaté existence pochvalně plácají po zádech, když zrovna stojím u pisoáru :-? :-)
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

Uživatelský avatar
Katt
Sigilan
Příspěvky: 55
Registrován: 7.10.2005 9:17
Bydliště: v hospode?!? tak prej ne :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Katt »

Uz se nam blizi Hip hop kemp ^ ^
kdopak se chystate?
Sní androidi o ovečkách?
Uživatelský avatar
Lerek
Sigilan
Příspěvky: 1676
Registrován: 27.11.2005 19:37
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lerek »

Katt píše:Uz se nam blizi Hip hop kemp ^ ^
kdopak se chystate?
ona se koná nějaká střelba na živé cíle?
"Vycházelo se přitom ze zcela pravdivé zásady, že určitým faktorem uvěření lži je její velikost..." Adolf Hitler
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Katt: Jedna kamarádka :lol:

Lerek: Nee, jen si tam vyměňuješ různé modely. Jj, modelařina je fajnový koníček :-P
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Katt
Sigilan
Příspěvky: 55
Registrován: 7.10.2005 9:17
Bydliště: v hospode?!? tak prej ne :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Katt »

Lerek píše:ona se koná nějaká střelba na živé cíle?
e e,czechtek uz byl ^ ^
(ten si asi zmeskal ozralej nekde ve skarpe)
Sní androidi o ovečkách?
Uživatelský avatar
Lerek
Sigilan
Příspěvky: 1676
Registrován: 27.11.2005 19:37
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lerek »

já jsem se účastnil minulého ročníku, docela odvaz, ale teďka nám ty gestapácký manýry zatrhli, tak škoda :-(
"Vycházelo se přitom ze zcela pravdivé zásady, že určitým faktorem uvěření lži je její velikost..." Adolf Hitler
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

3. 10. se legenda stává skutečností - v Roxy zahrají The Legendary Pink Dots.


7. 10. se uskuteční druhý ročník festivalu Prague In Dark v klubu Matrix. K tanci a poslechu hrají:
CLAN OF XYMOX /NL/
FLOODLAND /A/
ALVARÉZ PERÉZ /CZ/
MONSTERGOD /PL/
KOMU VNYZ /UA/
NEURAL IMPLANT /CZ/

+DJs: No Name /postindustry.org-PL/
Stranger /gothic.com.ua/
Fakír /ghostCafé-CZ/
Doggie /See You In Hell-CZ/
Godefroi /CZ/

Podrobnější info ZDE.
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Odpovědět

Zpět na „Scéna mořského vánku“