Diablo 2 LoD

Kobky, města i pláně potřebují svého hrdinu (či padoucha). Aneb jeden človíček ve velkých příbězích.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět
majkom
Sigilan
Příspěvky: 48
Registrován: 2.1.2007 17:39

Re: Diablo 2 LoD

Příspěvek od majkom »

Zdravim,

potrebujem mensiu radu:) Aura fantismus dava bonusy aj pri vengeance?Dumam, xcem fanatik zealota, ale bud by som chcel k nemu namaxovat vengeance, alebo pripadne ako bonusovu auru by som xcel Conviction, len ani za boha mi to bodovo nevychadza:)

20 b fanatism, 20 b conviction, a neviem ako nabodovat zeal,sacrifice a holy shield:) nejaky tip?

A este rozmyslam, poriesi conviction problemy na hell s PI priserami?
Uživatelský avatar
Tumis
Sigilan
Příspěvky: 74
Registrován: 10.7.2006 10:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 2 LoD

Příspěvek od Tumis »

majkom: já myslim, že fana ti bonusy do dmg nedává, koukni sem: http://strategy.diabloii.net/news.php?id=510, tam používaj convi, snad to ti pomůže :-)
EDIT: PI ? pokud jedeš vengeance, tak dáváš elementární dmg ne ? Takže PI tě nemusí trápit :-D
majkom
Sigilan
Příspěvky: 48
Registrován: 2.1.2007 17:39

Re: Diablo 2 LoD

Příspěvek od majkom »

no ale ja este neviem co idem:) sa rozhodujem.. a vengeance asi nie, maximalne jeden bod do toho dam:) lebo pri vengeance nemam body na synergie
Uživatelský avatar
scorpioo
Sigilan
Příspěvky: 387
Registrován: 9.3.2008 21:08
Bydliště: Sigil

Re: Diablo 2 LoD

Příspěvek od scorpioo »

Nevedel som kam to mám šlahnúť tak to hádžem sem lebo to stýmto velmi úzko súvisí : Určite ste zaregistrovali aký tajomný rozruh okolo seba v posledných dňoch narobil tajomný otvárajúci sa kryštál na oficiálnych stránkach Blizzardu. Dnes som našiel na jednej nemenovanej stránke (games.tiscali 8-) ) odkaz čo sa tohoto kryštálu týka.Citujem "Nějací zaměstnanci Blizzardu prý prokecli, že Diablo III bude skutečně oznámené již v sobotu odpoledne"
Tak sa teda všetci modlime aby to bola pravda.
Hrdinovia umierajú,legendy žijú naveky. - BEOWULF
www.kocogel.info
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 2 LoD

Příspěvek od sevencreature »

Nj, uvidíme, spekuluje se kolem toho už pěkně dlouho. Třeba to ale nakonec bude jen další datadisk k WoW :lol:

majkom: Jeden bod nemá IMO smysl. Bude to jen zbytečně vyplýtvaný bod.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Tumis
Sigilan
Příspěvky: 74
Registrován: 10.7.2006 10:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 2 LoD

Příspěvek od Tumis »

7c: náhodou jednobodový zázraky dělaj divy, bude se mu to hodit na physical immune příšery, ale pokud hraje v partě, tak to zbytečné je...
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 2 LoD

Příspěvek od sevencreature »

Mno, vzhledem k tomu, že nejlepší zbraně pro Paladina mají ED docela tuny, řekl bych, tak bude IMO lepší, když na ně stejně použije radši Zeal, ne? :think:

EDIT: Kdo všechno tady v současnosti hraje ne b.netu? :-)
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 2 LoD

Příspěvek od sevencreature »

majkom píše:xcem fanatik zealota, ale bud by som chcel k nemu namaxovat vengeance, alebo pripadne ako bonusovu auru by som xcel Conviction, len ani za boha mi to bodovo nevychadza:)
Zealot = MAX Zeal, MAX Sacrifice, MAX Holy Shield, MAX Fanatism, 1 pt Smite, , 1 pt Blessed Aim, 1 pt Defiance
Nic dalšího nepotřebuješ - pouze můžeš potom investovat do BA nebo Defiance (kvůli synergii na AR nebo DEF - co budeš potřebovat víc) - ale to už je záležitost levelů kolem 90 :-)

Něco zbytečných postřehů k postavám:

Kupodivu je Zealot s novými věcmi (1.10 a výš) docela zábavná postava, perfektní pro PvM i Bossruny, moje 1.09 vzpomínky vyloženě potřebovaly oprášit. Naopak Hammerdin mi přijde jako děsně nudná postava... Diskusní fóra pro Paladiny jsou vesměs fajn.

Trochu mě štve Sorc - jako, mám tu postavu docela rád, ale trochu mě deptá, že je skoro nutné ji mít - prostě taková "utility" postava (a zas tak moc nevydrží).

Zon je v podstatě můj miláček - ideální na pohodové a rychlé hraní, celkovou versatilitu (tedy není moc dobrá na bossruny - resp. moje oblíbené buildy nejsou). Fajná postava :-P A ještě tolik variant, které chci vyzkoušet :-(

Druid - postava, kvůli které jsem začal (díky datadisku) hrát (původně) zavržené Diablo 2. V 1.09 WW, v 1.10 WB. Summony a elementální varianty jsem nezkoušel (tedy vlastně jednoho Wind druida, ale bylo toho moc, takže jsem ho spíš zaparkoval). Parádní diskuse a vesměs prima lidi.

Assassin - mi srdci až tak moc nepřirostla - asi kvůli tomu, jak chaotický byl vyvoj a bugy v 1.09... Trapassina jsem nikdy nezkoušel... Celkově moje nejméně hraná postava (asi to budu muset časem napravit) :think:

Barb - nemám rád barbary, asi moje nejmíň oblíbená postava, moc ani nemusím hráče a diskusní fóra o barbarech - z nějakého důvodu mi přijde, že nadužívají zkratky, jsou zatíženi to, jak jsou jejich zbraně nejlepší a nejdražší a damage nejvyšší.. a tak :-) ) - no je fakt, že hrát barbara bez hodně silné zbraně je utrpení :-x


P.S. To vážně na b.netu nikdo nehrajete?
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Javor
Sigilan
Příspěvky: 420
Registrován: 29.9.2005 20:43
Bydliště: Ve skleněné vitríně
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 2 LoD

Příspěvek od Javor »

Tak se nějak nemůžu rozhodnout, jestli u werwolfa Oak Sage nebo Heart of Wolverine. Životy navíc jsou sice fajn, ale až dvojnásobný damage...
Feed your head
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 2 LoD

Příspěvek od Jab »

Javor píše:Tak se nějak nemůžu rozhodnout, jestli u werwolfa Oak Sage nebo Heart of Wolverine. Životy navíc jsou sice fajn, ale až dvojnásobný damage...
Údajně je Oak Sage lepší pro werewolfy, kteří už tak mají slušný attack rating. A pro medvědy zase Heart of Wolwerine. Nicméně já vždy beru jen to druhé, páč nejlepší obrana je útok. :twisted:

P.S. - Mimo téma - Doporučuji nahlédnout do tohoto nehorázného flamu a zakončení jak ze soap opery: http://www.rpghry.cz/game.php?id=306
Uživatelský avatar
Javor
Sigilan
Příspěvky: 420
Registrován: 29.9.2005 20:43
Bydliště: Ve skleněné vitríně
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 2 LoD

Příspěvek od Javor »

Nakonec jsem tedy volil rosomáka a mám nyní mnohem snazší život.

Teprve teď jsem objevil, že se v Kurastu dají najít předměty i pod kmeny stromů. A hned z prvého vypadl éterický zlatý
Shadowfang :mrgreen:
Feed your head
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 2 LoD

Příspěvek od sevencreature »

Javor: A na b.netu náhodou nehraješ?
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Javor
Sigilan
Příspěvky: 420
Registrován: 29.9.2005 20:43
Bydliště: Ve skleněné vitríně
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 2 LoD

Příspěvek od Javor »

7c: Probůh, ne. Jednak se teprve teď pokouším Diablo projít bez editorů či stahování postav a jednak netuším, jak by reagovali na můj sériový klíč. :whistle:
Feed your head
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 2 LoD

Příspěvek od sevencreature »

A co to má společného s editory a stahováním postav? :eh:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 2 LoD

Příspěvek od Jab »

sevencreature píše:A co to má společného s editory a stahováním postav? :eh:
Jakože je to n00b. Chápeš kámo? :-D
Odpovědět

Zpět na „Další RPG hry“