Letecké simulátory

Akce, strategie, adventury, plošinovky, závodní, sportovní a logické hry ... prostě žádné RPG.

Moderátor: sevencreature

Uživatelský avatar
Calvera
Sigilan
Příspěvky: 137
Registrován: 30.9.2005 11:21
Bydliště: Vlastní dvojpostýlka :-)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Calvera »

Ok, až se to trošku naučím, dám vědět, ale oproti jiným hrám, co jsem pařil (WW2 Fighters...) je to dost náročné na ovládání, jak už jsem psal, udělal jsem "naučenou" zatáčku a spadl do vývrtky :oops:
Uživatelský avatar
CrowX
Sigilan
Příspěvky: 1436
Registrován: 24.9.2005 22:58
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CrowX »

Strike Commander - celkom dobrá hra a mala aj príbeh. :-D
There is a limit to stupidity.
182
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

Letecké simulátory? Nikdy 8-) (tedy až na Flashpoint, ale to nebyl přímo letecký simulátor ;-) ).
Uživatelský avatar
Koveras
Sigilan
Příspěvky: 1824
Registrován: 2.10.2005 19:03
Bydliště: Somewhere in Vault
Kontaktovat uživatele:

Re: Letecké simulátory

Příspěvek od Koveras »

Calvera píše:Tak jak jste na tom, je tady ještě někdo takhle postižený???
Už ne,ale kdysi sem lítal na Commanche 3. Docela fajn zábava, bohužel u mě se tyhle "žánry" moc dlouho neudrží.
Uživatelský avatar
Calvera
Sigilan
Příspěvky: 137
Registrován: 30.9.2005 11:21
Bydliště: Vlastní dvojpostýlka :-)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Calvera »

Tak dávám průběžný referátek o mých pilotních úspěších. Mno, na klávesnici to fakt nejde, furt jsem ve vývrtce, tak jsem si tam hodil jednu singl misi a jel jsem střelce, že to bude v pohodě. No, jenže když konečně přiletěly fokouše, tak jsem do nich vysypal celý zásobník ještě dřív, než se přiblížily na dostřel, takže když už byly pár metrů, tak jsem jenom čuměl, jak to do mě šijou, tak jsem to musel nasraně vypnout :evil:
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

Calvera: :lol: :lol: :lol: se stane 8-)
Já teď nějaký ten simulátor sháním (myslím něčí ''záložní kopii'':), ale asi to nedopadne, bo z mého okolí moc lidí (jestli vůbec někdo :-? leteckým simulátorům neholduje...
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
Cozzinnni
Sigilan
Příspěvky: 651
Registrován: 1.3.2006 9:39
Bydliště: Kontrolní stanoviště duálního 350 mm pulzního děla.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cozzinnni »

Jo, a to já teď intenzivně pařím Pacific Fighters (pro neznalé: Je to od tvůrců Il-2). Kdybych měl sestavit žebříček podle toho, s kterým letadlem lítám nejčastějš, tak by to bylo asi takhle:
1-F4U Corsair
2-A6M2 Zero
3-B25 Mitchell (pro neznalé: To byly stroje, který tenkrát vzlítly z USS Hornet a bombardovaly Tokio)
4-SBD Dauntless
5-D3A1 "Val"
6-Ki-84c
7-P-38L
8-P51 Mustang
9-A20G
10-Bristol Beaufighter
So now, we have easy choice: Our and Earth's death, or their and Praia Prime death.
Admirál Gilbert, těsně před bitvou o Proximu Centauri, kde Aliance zastavila praianský postup ke Sluneční soustavě
Uživatelský avatar
Cozzinnni
Sigilan
Příspěvky: 651
Registrován: 1.3.2006 9:39
Bydliště: Kontrolní stanoviště duálního 350 mm pulzního děla.
Kontaktovat uživatele:

Pacific Fighters

Příspěvek od Cozzinnni »

Povídejte, přehánějte
So now, we have easy choice: Our and Earth's death, or their and Praia Prime death.
Admirál Gilbert, těsně před bitvou o Proximu Centauri, kde Aliance zastavila praianský postup ke Sluneční soustavě
KOFi-chan
Sigilan
Příspěvky: 1417
Registrován: 2.10.2005 9:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KOFi-chan »

Cozzinnni: Nemyslím si, že první příspěvek v novém threadu by měla tvořit dvě slova (když už jsi to nemohl dát do topicu Letecké simulátory).. :roll:
Uživatelský avatar
DerAdler
Sigilan
Příspěvky: 409
Registrován: 16.6.2006 2:21
Bydliště: Auschwitz-Birkenau

Příspěvek od DerAdler »

Starý dobrý Retaliator :-) . A ešte som dosť dlho vytuhol pri Commanche Gold. Ale inak moc letecké simulátory nehrávam. Nemám joy :-( .
"Das einzige Mittel gegen den Verstand zusiegen ist Stärke und Angst." Adolf Hitler, Mein Kampf
Obrázek
Uživatelský avatar
Ithralsiel
Sigilan
Příspěvky: 423
Registrován: 7.4.2006 16:42
Bydliště: www.hattrick.org
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ithralsiel »

Týhle hry mám doma originál, kterej jsem hrál jednou..........nic moc(snad jsem to nepřehnal)
Souřadnice 1476 na 4972. Podívejte se, pánové. Je tam meteor větší než King Kongova ranní stolice.
Tak to seš vážně ty? Nevkusnej trouba se zubama, co vypadaj jako druidská svatyně ?

A.J. Rimmer, D.Lister, Kryton, Kocour
Uživatelský avatar
Cozzinnni
Sigilan
Příspěvky: 651
Registrován: 1.3.2006 9:39
Bydliště: Kontrolní stanoviště duálního 350 mm pulzního děla.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cozzinnni »

Ithralsiel píše:Týhle hry mám doma originál, kterej jsem hrál jednou..........nic moc(snad jsem to nepřehnal)
No, to já taky mám origoš. ALe bavit mě to nepřestalo. Jaký to nádherný pohled na hořící Zero, jak padá z kilometru ve vývrtce do moře... :mrgreen:
So now, we have easy choice: Our and Earth's death, or their and Praia Prime death.
Admirál Gilbert, těsně před bitvou o Proximu Centauri, kde Aliance zastavila praianský postup ke Sluneční soustavě
Uživatelský avatar
Ithralsiel
Sigilan
Příspěvky: 423
Registrován: 7.4.2006 16:42
Bydliště: www.hattrick.org
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ithralsiel »

Cozzinnni píše:
Ithralsiel píše:Týhle hry mám doma originál, kterej jsem hrál jednou..........nic moc(snad jsem to nepřehnal)
No, to já taky mám origoš. ALe bavit mě to nepřestalo. Jaký to nádherný pohled na hořící Zero, jak padá z kilometru ve vývrtce do moře... :mrgreen:
Já jsem si spletl názvy :oops: Já mám pacific warriors a ne fighters. Sry
Souřadnice 1476 na 4972. Podívejte se, pánové. Je tam meteor větší než King Kongova ranní stolice.
Tak to seš vážně ty? Nevkusnej trouba se zubama, co vypadaj jako druidská svatyně ?

A.J. Rimmer, D.Lister, Kryton, Kocour
Uživatelský avatar
Cozzinnni
Sigilan
Příspěvky: 651
Registrován: 1.3.2006 9:39
Bydliště: Kontrolní stanoviště duálního 350 mm pulzního děla.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cozzinnni »

drake127 píše:odlepit se od země v dešti s 747 je už docela úspěch (a hlavně nespadnout na pole za dráhou)
Podle mě je úspěch se s Cessnou Skyhawkem udržet ve vzduchu -samozřejmě bez autopilota-(a hlavně jakous takous v kurzu) za bouřky, v noci a za plnýho větru.

Nechci se chlubit ale se 747 se ti odlepím při dešti kdykoli chceš (pokud máš instrumenty jako MFL 2006. Joystick nechcu, hraju zásadně na klávesnici) 8-)
So now, we have easy choice: Our and Earth's death, or their and Praia Prime death.
Admirál Gilbert, těsně před bitvou o Proximu Centauri, kde Aliance zastavila praianský postup ke Sluneční soustavě
Uživatelský avatar
Cozzinnni
Sigilan
Příspěvky: 651
Registrován: 1.3.2006 9:39
Bydliště: Kontrolní stanoviště duálního 350 mm pulzního děla.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cozzinnni »

Ithralsiel píše:Já jsem si spletl názvy :oops: Já mám pacific warriors a ne fighters. Sry
Ááách jo :cry: S kým teď mám kecat o mých parádních sestřelech s Corsairem? :lol:

http://blitzkrieg.station.cz/view.php?c ... 2004111201
So now, we have easy choice: Our and Earth's death, or their and Praia Prime death.
Admirál Gilbert, těsně před bitvou o Proximu Centauri, kde Aliance zastavila praianský postup ke Sluneční soustavě
Odpovědět

Zpět na „Jiné hry“