StarCraft

Akce, strategie, adventury, plošinovky, závodní, sportovní a logické hry ... prostě žádné RPG.

Moderátor: sevencreature

Za koho nejraději hrajete??

Terran
11
30%
Protoss
6
16%
Zerg
6
16%
Nehraju nebo neznám
10
27%
Za všechny stejně rád
4
11%
 
Celkem hlasů: 37

Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

KOFi: u Protossanů se mi jako obraná složka osvědčila kombinace 1-2 carrierů, pár fotonových děl, několik shield battery, popř. pár dragonů/archonů.

BTW - asi sis to trochu spletl, to byl Tassadar, jeslti myslíš konec původního SC ;-) . Ne že by mi to outro připadalo nějak extra, intro a hlavně outro BW se mi líbilo více, v původním SC bylo skvělé video The Dream tuším (Kerriganová přichází :twisted:; na začátku jsem jí měl rád, ale jen do doby, než jsem musel zabít Fenixe)

Jinak Zergové mají také dobré jednotky, a navíc dokáží vybudovat armádu asi nejrychleji ze všech. Kombinace (hodně drahá) skupiny guardianů a skupiny devourerů bývá smrtící.
KOFi-chan
Sigilan
Příspěvky: 1417
Registrován: 2.10.2005 9:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KOFi-chan »

MCZ píše:KOFi: u Protossanů se mi jako obraná složka osvědčila kombinace 1-2 carrierů, pár fotonových děl, několik shield battery, popř. pár dragonů/archonů.
Carriery jako podpora obrany jsou sice poměrně účinné, ale já mám stejně nejraději celou svou obrannou složku v nemovitostech 8-)
MCZ píše:BTW - asi sis to trochu spletl, to byl Tassadar, jeslti myslíš konec původního SC ;-) .
Já jsem měl Tassadara OC na mysli a zaboha netuším, proč jsem místo něj napsal Zeratula.. :doh: :oops: - Opraveno :-)
Naposledy upravil(a) KOFi-chan dne 10.6.2006 23:38, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Javor
Sigilan
Příspěvky: 420
Registrován: 29.9.2005 20:43
Bydliště: Ve skleněné vitríně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Javor »

KOFi píše:btw: Outro s Tassadarovou obětí stejně žádná animace nikdy nepřekoná :!: :angel:
No ale třeba takový únik pozemské flotily a DuGallova závěť... ;-) (mimojiné dokazuje, že Ludger je nesmrtelná pistole) Po tom jsem už Kerrigenové vůbec nemohl přijít na jméno.
Feed your head
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

javor píše:
KOFi píše:btw: Outro s Tassadarovou obětí stejně žádná animace nikdy nepřekoná :!: :angel:
No ale třeba takový únik pozemské flotily a DuGallova závěť... ;-) (mimojiné dokazuje, že Ludger je nesmrtelná pistole) Po tom jsem už Kerrigenové vůbec nemohl přijít na jméno.
Jooo, outro BW je super. A též skvělé je intro či ona nechutná propaganda, když dokončíš mise za lidi: "Viceadmiral Stukov truly knows the meaning of sacrifice." :-)
Naposledy upravil(a) Jab dne 11.6.2006 10:04, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Javor
Sigilan
Příspěvky: 420
Registrován: 29.9.2005 20:43
Bydliště: Ve skleněné vitríně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Javor »

Skvělé je i video "Smash the Confederacy" a hlavně následná nenápadná větička "After destroying of capital city" v úvodním textu Zergské kampaně :twisted:
Feed your head
Uživatelský avatar
wosmahl
Sigilan
Příspěvky: 399
Registrován: 2.3.2006 14:34
Bydliště: Kárlsbád
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od wosmahl »

Podle mě stavět obranu z věží je naprd.Já za lidi hodim tak 2 bunkry s marínama a plmenometíkama a za ně rozložim tak 7-8 tanků před se hodí miny a je to
ps:Máte nějaký replaye??
Quand trois poules vont aux champs,
La premiére va devant
La seconde suit la premiére
La troisième va derrière.
Uživatelský avatar
Target
Sigilan
Příspěvky: 449
Registrován: 22.3.2006 12:43
Bydliště: Nová Role
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Target »

mě se u prottosů taky líbí ta bouřka, myslim že ji dělaj snad templáři 8-)

ale musí se přiznat, že u terranů je úžasná atomovka(když jsem jí zkoušel poprvý a nevěděl jsem co to je tak jsem tim rozkosil snad celou mojí obranu) :lol:
Uživatelský avatar
Yoshi Snipo
Sigilan
Příspěvky: 245
Registrován: 4.10.2005 6:05
Bydliště: Stormrage Barrow Dens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yoshi Snipo »

dark swarm+hydralisk > vsetko lietajuce
dark swarm+lurkers > marinakov, vultrov, goliathov, dragonov a fotonove dela
Ultralisk> hociaku pozemnu jednotku s vynimkou dark archona (a 10-tich tankov)

zergovia rules 8)
... a to som nespomenul Plague ... :D
End of hope! - End of love! - End of time, the rest is silence! ~ Nightwish
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Yoshi Snipo: Na každou taktiku existuje protitaktika - takže tvrdit, že Zergové jsou nejlepší je zcela zcestné :lol:

Hmm, mám jeden super replay ZvP, ale doma a bez netu ho těžko uploadnu :-? Rozhodně poučné dílko, co se makra i mikra týče (má asi hodinu) a hráč za Zerga mám AFAIK celkem šíleně vysoké APM. Navíc tam používají prakticky kompletní tech tree - prostě takový ideální studijní materiál. Jestli si vzpomenu (a půjde net, tak ho sem hodím).
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
wosmahl
Sigilan
Příspěvky: 399
Registrován: 2.3.2006 14:34
Bydliště: Kárlsbád
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od wosmahl »

dik ja taky nejaky mam jeden trva asi 80 minut a to je fakt makro,potom dalsi trva asi 20 minut a to je mikro jako svina utoci se vsim i delnikama
http://www.broodwar.infotam je těch replayů asi tak pár set
Quand trois poules vont aux champs,
La premiére va devant
La seconde suit la premiére
La troisième va derrière.
Uživatelský avatar
Yoshi Snipo
Sigilan
Příspěvky: 245
Registrován: 4.10.2005 6:05
Bydliště: Stormrage Barrow Dens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yoshi Snipo »

sevencreature píše:Yoshi Snipo: Na každou taktiku existuje protitaktika - takže tvrdit, že Zergové jsou nejlepší je zcela zcestné :lol:
to som netvrdil, len sa mi velmi rataju zergske takticke finesy
End of hope! - End of love! - End of time, the rest is silence! ~ Nightwish
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

KOFi píše:Carriery jako podpora obrany jsou sice poměrně účinné, ale já mám stejně nejraději celou svou obrannou složku v nemovitostech 8-)
Nj, obranu základny snad, ale frontovou...? :think: Tam už to přeci jen chce něco pohyblivějšího než bunkr a spol. :-D
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

No, když si tak vzpomenu na jiné rts, co jsem hrál, efektivní obrana bez podpory jednotek (ať už opravářských či útočných) nebyla možná v podstatě nikde. I když v SC je to asi víc "vidět" - bunkry, canony jsou tu dost slabé, a právě (nejen) proto jsou tu carriery, zakopaní zerglingové, siege tanky ;-) .
Uživatelský avatar
wosmahl
Sigilan
Příspěvky: 399
Registrován: 2.3.2006 14:34
Bydliště: Kárlsbád
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od wosmahl »

Pkud máte datadisk tak lurkeři..
Ale jak se říká:nejlepší obrana je útok.
Quand trois poules vont aux champs,
La premiére va devant
La seconde suit la premiére
La troisième va derrière.
KOFi-chan
Sigilan
Příspěvky: 1417
Registrován: 2.10.2005 9:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KOFi-chan »

Frosty píše:
KOFi píše:Carriery jako podpora obrany jsou sice poměrně účinné, ale já mám stejně nejraději celou svou obrannou složku v nemovitostech 8-)
Nj, obranu základny snad, ale frontovou...? :think: Tam už to přeci jen chce něco pohyblivějšího než bunkr a spol. :-D
U Prottosů obecně platí, že pokud máš dostatek Carrierů, tak na frontě nic jiného prakticky nepotřebuješ :!: :twisted: ;-)
U Terranů jako mobilní bunkry dobře poslouží Siege tanky (dostatečně podporované adekvátní protileteckou obranou), u kterých se obrana i útok nádherně prolíná 8-)
A u Zergů nevím, poněvadž za ně nehrávám (nesedí mi ten jejich masový styl boje :-? )..
Odpovědět

Zpět na „Jiné hry“