Pražské letní sigilování

Chcete se potkat se svými idoly z fóra? Domluvte si schůzku.

Moderátor: yenn

Odpovědět

Zúčastnili byste se něčeho takového? ;o)

Ano
19
79%
Ne
5
21%
 
Celkem hlasů: 24

Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Já už mizim z netu, takže kdyby něco, sms...
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Cha, tak myslím, že neICQ pool champion je celkem jasnej - Frosty, ukaž se :mrgreen:
A bowlingovej master taky - yenn se svým stylem ala "vrhač", vyhrál všechno ;-)
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
Tokkar
Dabus
Příspěvky: 1737
Registrován: 26.9.2005 11:28
Bydliště: cerna O.....a cerna

Příspěvek od Tokkar »

bude nějaký drobný reportek o prubehu akce?
The Oldest King's Knight At Realm is like a shadow on Sigil's street at moonless night.
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Tokkar: nevím, zítra se domluvíme... Každopádně - Frosty naše výkony fotil ;-)
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Hmm... tak jsem se včera moc nedomluvili, ale co...

Akce se zúčastnili následující soutěžící: Ajantis, Frosty, Jab, Vlasák a yenn. Koučem byla Vampiria a nehrajícím kapitánem Saruman ;-)

Po navlečení profesionální obuvi jsme šli na věc. První shot čekal na mě a ukázal jsem jím, jak se to dělá, když člověk nechce porazit ani jednu kuželku. V tom mě několikrát věrně následoval Ajantis. Po prvním kole, kdy si všichni vyzkoušeli a ohmatali koule, se pomalu začal vybrušovat herní styl jednotlivých soutěžících.

Ajantis si hned zamiloval kraje a ve žlábku skončila trojice jeho prvních hodů, načež prohlásil, že s tímhle je nekompatibilní, a abdikoval (přestože i nehrající mě nakonec málem porazil ;-) ).

Frosty měl styl variabilní, jeho předností však bylo promrhávání všech sparů a striků (když hráč ve své sérii na jeden nebo dva hody sestřelí všechny kuželky, následující hod(y) se mu dvojnásobí) - Frosty takřka vždy dvojnásobil nuly ;-)

Jab si zamiloval béžovou těžkou kouli a jeho rozvážný styl pomalého posílání běžového metráčka mu vynášel velké úspěchy. Občas také praktikoval osobitý styl "rychlobruslař" ;-)

Vlasák, tj. já, kromě manévru, kdy jsem hodil kouli dozadu, praktikoval styl - v prvním hodu sedm, v druhém hodu levý kraj a nula.

yenn si na rozdíl od Jaba potykal s tyrkysovou koulí a stylem "lobujícího" hodu s vysokou dráhou letu. Vynášel mu však velké úspěchy. Což lze posoudit na následující statistice.

1. hra:
1. yenn
2. Jab
3. Frosty
4. + 5. Ajantis (kolektivní) + Vlasák

2. hra:
1. yenn
2. Jab
3. Frosty
4. Vlasák

Bowlingová hra nám ukázala krásné prvky solidarity mezi jednotlivými Sigilany, kdy si všichni upřímně přáli dobré hody ostatních a uznale tleskali, když se soupeři nějaký takový povedl ;-) (ehm, tento odstavec nechť si každý doupraví dle míry své víry v ideály ;-) ).

Po těchto dvou hrách, kterými jsme strávili celkem dlouho, hodinu a půl, jsem se šli (někteří) posilnit jídlem.

Tam po několika krátkých sigilských debatách napadlo část, že půjde hrát billiard. Jmenovitě Ajantis, Frosty, yenn a Vlasák byli inkriminovanými. Rozhodli jsem se hrát na dvoučlenné týmy, což dalo ráz všem následujícím jedenácti (?) hrám ;-) Ajantis a yenn vs. Frosty a Vlasák...

Již Frostyho uchopení tága ukazovalo, že jsem si vybral správného spoluhráče :mrgreen: ;-) Prvních šest (?) her dvojice F-V vyhrála - některé hry byly celkem rychlé, jiné celkem dramatické, kdy se hrálo jen o černou či na taktiku (ne vždy teda chtěně ;-) ). Občas se nám povedly i tricky-shoty (také ne vždy chtěně ;-)).

Myslím, že ještě v této fázi nás yenn (Ajantis ?) měl jednou na lopatě, ale při potopení černé dal i bílou, takže výhra byla opět naše. Po těch šesti (?) hrách jsem se shodli na tom, že dáme jeden fotbálek (A-Y si slibovali, že je naladí na vítěznou vlnu), který však prodloužil vítěznou sérii dvojice F-V. Následující billiardové hry však tak jednoznačné už nebyly - duu A-Y se přece jen dvakrát podařilo zvítězit, ovšem jaksi "s podmínkou" - jednou to bylo tím, že Frosty hned v začátku hry, kdy si připravoval vítězný nástup, potopil černou a podruhé zvítězila dvojice A-Y ve hře, ovšem s tím, že jsme chytili před pádem do kapsy černou, která tam z Ajantisova šťouchu mířila.

Ve druhé fázi se coby komentátor účastnil i Jab a svými radami "to chce pořádnou pecku" mnohdy zvrátil vývoj několika duelů ;-)

Kdyby byl čas a desetikoruny, tak tam hrajeme her dvakrát tolik ;-)
Naposledy upravil(a) Vlasák dne 5.8.2006 14:59, celkem upraveno 3 x.
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

Vlasák: Super! Velice vtipné a velice trefné Obrázek
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

JJ, podařený mini-report :-D BTW - pravé předloktí mě z toho bowlingu bolí ještě teď :doh:
Ohledně násobení nulou - ano, v první hře jsem se skutečně 'vytáhl' :mrgreen: Ovšem co se duhé týče - tak zde byly ještě jiné (*pomalu otáčím svůj pohled k Jabovi*) 'faktory' ovlivňující můj výkon... Ale je pravda, že jsem se z 'koncentrace' nechal vyhodit až příliš snadno :lol:

Jinak fota nějaká mám, ale ta klíčová mi přírodažel chybí :-? Ovšem ten yennův lob mám v plné parádě 8-)
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Frosty píše: Ovšem co se duhé týče - tak zde byly ještě jiné (*pomalu otáčím svůj pohled k Jabovi*) 'faktory' ovlivňující můj výkon...
Rád jsem pomohl. :mrgreen:
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Vlasák píše:Kdyby byl čas a desetikoruny, tak tam hrajeme her dvakrát tolik ;-)
Ještě, že čas a desetikoruny nebyl :twisted: ale hezky jsme si Sarumanem popovídali, to zase ano 8-)
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Spíš takové obecné téma tady - v létě bych rozhodně byl pro další piknik a pro další kulečníkový turnájek 8-)

Žel to asi bude limitované časový dispozicemi účastníků, třeba ty mé jsou zatím ve hvězdách, ale na druhou půlku července - než se tady domluvíme - by se to směřovat mohlo.
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Včera jsme s Jabem mluvili o pikniku a padl návrh na trošku více přírodní místo, než byl minule Karlák - třeba na Prokopské údolí.

Kdo by měl zájem o účast? 8-)
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

Vypadá to, že po většinu následujících všedních dní se budu vyskytovat v Praze, takže na piknik mohu dorazit téměř kdykoli. Totéž platí i pro kulečník.
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

yenn: no, pokud se na kulečník sejdou spoluhráči, či na piknik spolupiknikovníci a počasí, tak by to šlo 8-)
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Geralt
Šifrovač
Příspěvky: 810
Registrován: 9.2.2006 20:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Geralt »

Kulečníku bych se zúčastnil též, pokud by se konal do cca. poloviny srpna. pozdější termíny jsou u mně nejasné.
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Neplánujete někdo něco podniknout ve středu večer? Ať už kulečník, nebo "obyčejné sigilování" či cokoliv jiného?
Je solidní šance, že bych se zúčastnil.
Odpovědět

Zpět na „Srazy a setkání“