Seriál: Červený trpaslík

Centrum kultury města Sigilu, kulturní všehochuť ze všech sfér.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Javor
Sigilan
Příspěvky: 420
Registrován: 29.9.2005 20:43
Bydliště: Ve skleněné vitríně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Javor »

Nevíte, kde se ztratil z televizních obrazovek Trpaslík? Nejdřív z Páteční noci zmizel Monthy Python a teď tam je nějaký grobiánský Ir
Feed your head
Uživatelský avatar
Zakat
Sigilan
Příspěvky: 940
Registrován: 25.6.2006 19:19
Bydliště: Kavárna u ztracených snů...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zakat »

Nfo najdeš na http://www.cervenytrpaslik.cz/
Prý se trpaslík vrátí po skončení tohoto seriálu.
The moon blinds my eye with opal cataracts
As I cut through the saw-mills and the stacks,
Leaping over the gully
Where I would one day take Lucy
Then wash up my hands in the gutter and the moon...
Uživatelský avatar
Javor
Sigilan
Příspěvky: 420
Registrován: 29.9.2005 20:43
Bydliště: Ve skleněné vitríně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Javor »

Díky za informaci.
ČT by měla doufat, že to bude opravdu dobré... :evil:
Feed your head
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cesare »

javor píše:Díky za informaci.
ČT by měla doufat, že to bude opravdu dobré... :evil:
Já na Black Books slyšela jen samou chválu, a to od lidí, jejichž úsudku celkem věřím - tož uvidíme.
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Á, vidím, že jsem sem ještě nenapsal svůj názor na Trpajzlíka. Pročež sem s ním, ať trochu naruším vaši názorovou hegemonii. :-)

Viděl jsem odhadem tak 10 dílů, ale opravdu hodně se mi líbil jen jediný - ten, kde jest měsíc zrcadlící Rimmerovu duši. Obecně je v Trpaslíkovi občas nějaký dobrý a zajímavý nápad, který se mi líbí, ale originálního nebo nějakého třeskutě vtipného humoru jsem se mnoho nedopátral. Občas se pousměju, ale většina vtípků je z lacinějšího, popřípadě už provařenějšího soudku, a leckdy se díly docela vlečou. Nemá pro mě ani nějaké magické kouzlo jako třeba South Park, kvůli kterému bych se na něj chtěl koukat dál.
Uživatelský avatar
wosmahl
Sigilan
Příspěvky: 399
Registrován: 2.3.2006 14:34
Bydliště: Kárlsbád
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od wosmahl »

Na pajzla se snažim dívat co to de,ale viděl sem jen málo dílů.A nevíc se mi líbil návrat do reality.,,Bacha retardéry"tdtdtd,taky mě dostalo jak běhaj kolem těch beden.
Quand trois poules vont aux champs,
La premiére va devant
La seconde suit la premiére
La troisième va derrière.
Uživatelský avatar
Zakat
Sigilan
Příspěvky: 940
Registrován: 25.6.2006 19:19
Bydliště: Kavárna u ztracených snů...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zakat »

Já mám klid, všechny díly na cd, sice nic moc kvalita, ale paradoxně to nevypadá tak uměle jak v TV nebo na DVD.
The moon blinds my eye with opal cataracts
As I cut through the saw-mills and the stacks,
Leaping over the gully
Where I would one day take Lucy
Then wash up my hands in the gutter and the moon...
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

Takže před pár dny jsem konečně dokončil svůj trpasličí maratón a zkoukl úplně všechny díly. Pár (včetně konce) jsem jich znal již z dřívějška, ale teprve nyní znám úplně všechny události, reálie a postavy. A co mohu říct, že po konci mi bylo trochu smutno ;-), zrovna u zakončení tohoto seriálu bych možná ocenil uzavřenější formu. K seriálu jako celku nemám větší výhrady - má tedy své nedostatky (již jsem je tu psal), což však nic nezměnilo na tom, že jsem se skvěle bavil. Možná je trochu škoda, že těch dílu bylo docela málo (zvlášť při jeho popularitě), ale na druhou stranu aspoň určitě nemůžu říct, že by ke konci seriálu docházel dech, kvalita byla po všechny série víceméně konstantní, možná se dokonce později mírně zvyšovala.

Co se ale týče nějakého celovečeráku, i přesto, že bych chtěl pořádnější konec, raději bych už další trpaslíky nenatáčel. Prostě tehdy to skončilo.

A jen tak mimochodem, včera jsem chvíli sledoval Discovery Channel (celkem prima dokumentární kanál), když tu jsem zachytil úvod nějakého pořadu s nepříliš lákavým záběrem (Masivní stroje). Co mě však od přepnutí zadrželo byl tu a tam se vyskytující povědomý obličej v úvodních titulcích. A název pořadu mou domněnku potvrdil, byl to Chris Barrie :-D. Na ten pořad jsem pak čuměl ještě další čtvrthodinu (za kterou jsem pochytil maximálně téma - pumpy či co ;-) ) a to jen proto abych mohl sledovat ten jeho skvělý ksicht :-D, který snad vůbec nezestárl a stále dokázal tvořit ty parádní grimasy a úšklebky, super :-D. Viz IMDB.
Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

Scrapyard Challenge zase uvádí Kryton. :)
Uživatelský avatar
Khamúl
Sigilan
Příspěvky: 51
Registrován: 31.10.2006 18:38
Bydliště: Dol Guldur

Příspěvek od Khamúl »

Jo RED dwarfa jsem viděl asi 3x , stejně jako Pythony , MASH a Simsny ( zajímalo by mě kolik času jsem se u toho prosmál) :-D :-D :-D :lol: :lol: :lol:
Elfí sklíčko ještě nedělá krále!
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Příspěvek od Vanda »

Khamúl píše:Jo RED dwarfa jsem viděl asi 3x , stejně jako Pythony , MASH a Simsny ( zajímalo by mě kolik času jsem se u toho prosmál) :-D :-D :-D :lol: :lol: :lol:

Kdysi se tvrdilo, že smích prodlužuje život... Tak ty už musíš být nesmrtelný ;-) .
My ochotní, vedeni nevědomými, děláme nemožné pro nevděčné.
(anonym?)
Uživatelský avatar
Trandul
Sigilan
Příspěvky: 540
Registrován: 26.10.2005 19:16

Příspěvek od Trandul »

Zdá se mi to nebo ho přestali dávat?
Jak jste to mohli se mnou vydržet? Já byl tak strašně blbej. :-D
-------------------------------------------
Flower power
Odpovědět

Zpět na „Scéna mořského vánku“