TeamBG strikes back

Vytváření nových modů není tak obtížné, zkuste si to taky.

Moderátor: Razfallow

Odpovědět
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

TeamBG strikes back

Příspěvek od Vlasák »

http://www.teambg.eu/

Tomu říkám příjemný překvápko ;-)

Question: Why did you decide to reform TeamBG?
Answer: The current modding climate is rather stale. A reformed TeamBG aims to foster creativity and originality, and also to make it easier for people to write mods, with dedicated tools and tutorials.
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

Heh, doufám, že jim to vydrží co nejdéle ;-).
Chystají něco velkého nebo tak?
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

MCZ: co jsem teď rychle vyzvěděl, tak spíš střízlivější začátek s ušlechtilými cíli ;-) Třeba odstagnovat modding... 8-)

Zachovávají původní strategii - soustředit se spíš na středně velké mody (ala Check the Bodies) a hlavně o to tvůrčí zázemí - engine, nástroje, nové postupy, tutorialy.
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Už o tom nějako dobu vím. A nechápu to. Na nějakou spolupráci mezi IE modding komunitami nebylo třeba oživovat jednu mrtvolu.
Tenhle projekt není vůbec třeba. Je to jen takové představené pro "fanoušky". :-P
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Jab: jo, vím to zas s několikatýdennim zpozděnim, asi bych to měl začít sledovat častějc než jednou za dva měsíce ;-)

Ale nesouhlas - rsp., spolupráce mezi komunitami imho žádná nebude, na to jsou všechny moc hrdé. Co je ale fakt, je ta stagnace. A tohle by mohlo být celkem velké nakopnutí směrem dál... Ať tak, nebo onak - je dobře, že s tím přišly/přijdou i nějaké personální návraty na scénu.

A ano, pro fanoušky to je taky - dá se říct, že jsem dostal chuť to zase sledovat 8-)
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Asi o tom víš více než já. Mně nepřijde, že by se tím měli vracet nějací lidé... ;-)
Igi, Seif... Jen toho Daxe neznám...
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

technická - proč to běží na eu? Na to navazuje otázka - nebyl teambg kenův, co s tím má igi? Kdo je teď admin?
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Jab píše:Asi o tom víš více než já. Mně nepřijde, že by se tím měli vracet nějací lidé... ;-)
Igi, Seif... Jen toho Daxe neznám...
Dax je jeden z nejrozumnějších lidí, kterého z celé scény znám, minimálně za tenhle návrat jsem rád 8-) Je tu ponteciál, aby se dalo dohromady stará grupa, která jak mi přišlo, se až tak moc ne vždy projevovala jako tomu bylo dřív. Teoreticky by se mohl vrátit Kensai Ryu, právě jsem psal o novince Michele... bylo celkem dost lidi, kteří se s koncem TBG na scénu vybodli a byla to celkem škoda... ač je otázka, jestli by po těch dvou letech byl jejich návrat smysluplný ;-)

drake127: původní doména je asi blokovaná, zbylé afaik sebral Compton, takže zbyla asi jen eu 8-)

Nevím, jestli o tom Ken ví - možná ano, s Daxzizem byli dobří přátelé, takže je možné, že si dali vědět. Každopádně Ken dal tehdy interně vědět hlidovi a právě Daxovi s tím, že chtějí-li na vlastní triko nějak pokračovat, mohou...

igi je staromilec ;-) A je tam admin stejně jako Dax a Seifer...


Hmm, jak o tom tak mluvim, byl by pomalu čas na ten článek ;-)
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Infinity Engine“