Mafia, Mafia 2

Akce, strategie, adventury, plošinovky, závodní, sportovní a logické hry ... prostě žádné RPG.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

To já ten závod začal jezdit zhruba ve 23:30 31.12. 2002 a vítězoslavně jsem ho dojel asi ve 2h ráno 1.1.2003 tedy se dá říct, že jsem se s tím s*al v podstatě 'přes rok' :lol:
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
Koveras
Sigilan
Příspěvky: 1824
Registrován: 2.10.2005 19:03
Bydliště: Somewhere in Vault
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Koveras »

Frosty: Tak to je zářez, na který asi nikdy nezapomeneš. To si neslavil Silvestra? :lol:
[img:02a03da0e2]http://koveras19.wz.cz/Neverwinter/NWN.jpg[/img:02a03da0e2]
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

Koveras píše:Frosty: Tak to je zářez, na který asi nikdy nezapomeneš. To si neslavil Silvestra? :lol:
To mě taky zajímá ;-)
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

Koveras, LA: Kdepak nějaký Silvestr. Posledních pár let jde tak nějak zcela mimo mě - prostě den jako každý jiný. Navíc onoho času jsem byl na vojně, takže každě volno jsem musel patřičně využít :mrgreen:
Jinak k tomu závodu - když už jsem měl techniku 'v malíku', tak mě vždycky v posledním kole zradily nervy a z jasného vedení jsem se (většinou v těch serpentýnách v lesíku) propadl tak o 2 místa, či se vyboural :evil: ...
Jaj, ale ten pocit, když jsem to konečně dojel..... kuwa teprve potom měli začít odpalovat nějaký rachejtle :-x :lol:
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
Koveras
Sigilan
Příspěvky: 1824
Registrován: 2.10.2005 19:03
Bydliště: Somewhere in Vault
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Koveras »

Frosty: V těch serpentýnách se právě dalo nahnat nejvíc času, jedna zatáčka se dá projet ve 160 a ostatní tam pracně brzdí. Jednou mi tam ale podjelo kolo a už jsem se z toho nevymotal, to je ale riziko povolání. :-D
[img:02a03da0e2]http://koveras19.wz.cz/Neverwinter/NWN.jpg[/img:02a03da0e2]
Uživatelský avatar
nuke
Sigilan
Příspěvky: 1783
Registrován: 2.10.2005 14:24
Bydliště: Arulco
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nuke »

Predstavte si, je hospodárska kríza, ste členom mafie a nemáte sa načo sťažovať. Potom zistíte, že vás kmotor "trochu" zneužíva. Ako by ste sa zachovali ? Ja som takto rozmýšlal po 18tej misii. To si hádam Tom nemyslel, že sa o tej krádeži v banke Salieri nedozvie ?
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

nuke: Já bych tu banku nevykrádal...
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Challenger
Sigilan
Příspěvky: 80
Registrován: 29.9.2006 23:57
Bydliště: úpatí Hory Celestial

Příspěvek od Challenger »

Mafie,no hra ve které je chyb jak máku,ale je taky neskutečně zábavná aspoň pro mě,jelikož špatné pálení zajistilo většině rozhovorů ve hře pekelně zábavné skřítkovské hlasy.Pro mě druhá nejhranější hra po Bg2. :-)
Bojuj se smrtí jestli chceš,stejně jednou prohraješ.
Uživatelský avatar
raider
Sigilan
Příspěvky: 498
Registrován: 1.12.2005 18:48

Příspěvek od raider »

Challenger:
Mafie,no hra ve které je chyb jak máku
Uved mi nejake zavazne chyby ... aspon 5 chyb.
špatné pálení zajistilo většině rozhovorů ve hře pekelně zábavné skřítkovské hlasy
Toto nepovazujem za chybu z vyroby ;)
"Máš štestí,že mám deset kilo podváhu. Jinak už by z tebe byla mrtvá liška."
Myron
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

raider:
Umělá inteligence. To je chyba sice jediná, ale setkáváš se s ní tak často, že dokáže solidně otrávit.

Jiných chyb ale taky nenacházím, Mafia je super. :angel:
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

Ajantis píše:Umělá inteligence. To je chyba sice jediná, ale setkáváš se s ní tak často, že dokáže solidně otrávit.
Ani ne - chlápek který přechází silnici a najednou se uprostřed jízdního pruhu zastaví a stojí.... mmmmm - jak ten hezky odletí :twisted: :-D
A co se nepřátel týče - sem tam nějaký kiksík, ale nic hrozného. To mě více štvou řidiči, kteří absolutně ignorují přednost zprava :-x Člověk si to hasí 180 a v tom mu tam vletí nějakej obejda.... No - dotyčný dopadl stejně jako ten chudák z historky s Morelem :twisted:
Je to ani ne 14 dní co jsem si to znovu zahrál a ta 2 letá pauza od posledního hraní udělala své 8-)
Dokonce jsem si znovu dal i úkoly z extrémní jízdy. Speedy Gonzales a Splepičí příšera rulezz :mrgreen:
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
Challenger
Sigilan
Příspěvky: 80
Registrován: 29.9.2006 23:57
Bydliště: úpatí Hory Celestial

Příspěvek od Challenger »

Co se týče toho páleného cedla tak to bude opravdu tím cedlem,zkoušel jsem i jiné cedečko a hlasy,různé hovory,zvuky výstřelu zněly podstatně jinak.A co se týče těch chyb,nikdy jsem neřekl že by šlo o nějaké zásadové věci ale např. leckdy jsem narazil do nějakého domu a už jsem padal do neznáma občas se také stalo že spojenci jednají spíše proti mě než proti nepřátelům ale to bude asi umělou inteligencí,která se rovná houpacímu koni.Iluziorních stěn tam bylo taky víc než dost a o faktu že ve třicátých letech neměli policejní auta radar ani nemluvim. :-)
Bojuj se smrtí jestli chceš,stejně jednou prohraješ.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Challenger: S podobným threadem by tě z oficiálního fóra hnali nejspíš bičem. Stěžovat si na pochybné chyby, když máš nějak mizerně vypálený warez je docela odvážné :lol:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

A přitom je k dispozici legální Mafia za 250,- To snad ani nemá smysl vytvářet záložní kopii, natož nelegálně kopírovat.
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

JJ, chytrému napověz, hloupému omlať špatně pálený warez o hlavu 8-)
Také jsem před dvěma lety poslouchal ty 'skřítkovské' hlasy - nyní jsem si plně vychutnával zřetelného a pěkně od plic vyřčeného 'Kreténe!' ... 'Šílenče - málem jsi nás zabil!' .... *málem ? hmmm, nemám rád polovičatou práci... :twisted: *
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Odpovědět

Zpět na „Jiné hry“