Aliens vs Predator, AvP 2

Akce, strategie, adventury, plošinovky, závodní, sportovní a logické hry ... prostě žádné RPG.

Moderátor: sevencreature

Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Ad AvP 2 - nedávno jsem ho zase dohrál (jedničku nevlastním), protože jsem se nudil a na nic složitějšího jsem neměl čas ani náladu.

Hmmm, vážně mi tam vadí to, že za Predatora je to nejtěžší ze všech 3 ras. Jo a nejsilnější nepřítel ve hře je syntetik se sniperkou :roll:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

sevencreature píše:Hmmm, vážně mi tam vadí to, že za Predatora je to nejtěžší ze všech 3 ras
:shock: Nejtěžší?? Vždyť za mariňáka tě zabije každej alien, zatímco za predátora je pobíjíš po stovkách.
Uživatelský avatar
Fryn
Sigilan
Příspěvky: 60
Registrován: 3.10.2005 8:46
Bydliště: pořád někde blízko severu

Příspěvek od Fryn »

Za predátora jsem AvP 2 projel (snad na všechny obtížnosti) naprosto nejrychleji a s nejmenšími problémy . Je to prostě zabijácká mašina (řekl bych, že o dost větší než můj oblíbený alien), která si téměř s ničím nemusí moc dělat hlavu. Jediné problémy jsou s těmi syntetiky a na větší obtížnost i jedna scéna s pretorianem, ale jinak je to lavina, kterou jen tak něco nezastaví :-D (hlavně když se později dostane k shoulder canonu, to už alieni opravdu nestíhají a padají jak mouchy, je celkem zajímavé, že v prvním díle jsem si s touhle hračkou proti nim moc neškrt, ale to bude asi kvůli té snížené rychlosti a taky větší "chytrosti" té zbraně). Mně připadla hra za mariňáka jako nejtěžší, nebylo to samozřejmě takové peklo jako v prvním díle, ale nejvíc jsem s ním loadoval.
Člověk se na jistém fóru neukáže asi jen tak přes půl roku a najednou je tu nové fórum, ale se starými lidmi :).
Uživatelský avatar
CrowX
Sigilan
Příspěvky: 1436
Registrován: 24.9.2005 22:58
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CrowX »

Práveže v AvP 2 sa mi alien nepáči kvôli tomu super skoku - nespomínam si ako sa presne tento útok volal - s ním som vykosil všetko bez najmenších problémov - proste hlúposť a predátor v 2 nie je až tak silný ako predátor v 1. :-?
There is a limit to stupidity.
182
Uživatelský avatar
Koveras
Sigilan
Příspěvky: 1824
Registrován: 2.10.2005 19:03
Bydliště: Somewhere in Vault
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Koveras »

Za Predatora nejtěžší? No nevim jak vy, ale u mě to bylo přesně naopak. :roll:
Nejvíc mě to stejně bavilo za mariňáka, za aliena asi nejmíň.
[img:02a03da0e2]http://koveras19.wz.cz/Neverwinter/NWN.jpg[/img:02a03da0e2]
Uživatelský avatar
CrowX
Sigilan
Příspěvky: 1436
Registrován: 24.9.2005 22:58
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CrowX »

:?: Nikto z nás nepovedal, že predátor nie je najsilnejší :roll: V jednotke je takmer nezničiteľný (s výnimkou directors cut) - najslabší je pochopiteľne mariňák. ;-)
There is a limit to stupidity.
182
Uživatelský avatar
Koveras
Sigilan
Příspěvky: 1824
Registrován: 2.10.2005 19:03
Bydliště: Somewhere in Vault
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Koveras »

CrowX: Já to taky neřekl. Pouze se mi za něj zdála hra nejlehčí. ;-)
[img:02a03da0e2]http://koveras19.wz.cz/Neverwinter/NWN.jpg[/img:02a03da0e2]
Uživatelský avatar
CrowX
Sigilan
Příspěvky: 1436
Registrován: 24.9.2005 22:58
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CrowX »

Potom nechápem na koho si reagoval touto otázkou?
Koveras píše:Za Predatora nejtěžší? No nevim jak vy, ale u mě to bylo přesně naopak.
There is a limit to stupidity.
182
Uživatelský avatar
Koveras
Sigilan
Příspěvky: 1824
Registrován: 2.10.2005 19:03
Bydliště: Somewhere in Vault
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Koveras »

CrowX: Nevim, nechápu tě. Nikde jsem tam nepsal, že je predátor nejsilnější. Co máš přesně na mysli? Reagoval jsem na 7c, kdy jsem řekl, že je hra za predátora nejlehčí IMHO...
[img:02a03da0e2]http://koveras19.wz.cz/Neverwinter/NWN.jpg[/img:02a03da0e2]
Uživatelský avatar
CrowX
Sigilan
Příspěvky: 1436
Registrován: 24.9.2005 22:58
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CrowX »

Aha, ehm, ak reaguješ na post, za ktorým je ešte xy iných odpovedí tak by si mal použiť citáciu. ;-) (aj keď musím sa priznať, že ten 7c post mi nejako unikol :-D ) - predátor je najsilnejší - resp. keby som mal možnosť hrať v AvP 1 za predaliena tak by som si tým už taký istý nebol. 8-)
There is a limit to stupidity.
182
Uživatelský avatar
Koveras
Sigilan
Příspěvky: 1824
Registrován: 2.10.2005 19:03
Bydliště: Somewhere in Vault
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Koveras »

CrowX: Schválně jsem ji tam nedal, protože na to dost dobře reagoval Fryn, máš pravdu je tam ještě pár příspěvků, ale podle mého vyjádření jsem byl přesvědčen že budou všichni vědět, co a ke komu jsem tím myslel. No nevadí, každopádně je chyba na mé straně - ty si tady boss. :lol: ;-)
[img:02a03da0e2]http://koveras19.wz.cz/Neverwinter/NWN.jpg[/img:02a03da0e2]
Uživatelský avatar
nuke
Sigilan
Příspěvky: 1783
Registrován: 2.10.2005 14:24
Bydliště: Arulco
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nuke »

Hral som len jednotku a tam by som to videl takto :
Na lahkej obtiažnosti je to za Predatora najlahšie, strednú som nehral a na najťažšej je to najlahšie za Aliena, ak sa hráč naučí zopár skvelých postupov, tak si proti votrelcovi nikto ani nevrzne.
Keď som to na najťažšej obtiažnosti hral za Predátora, proti alienom som používal len pästné nože a len proti facehugerom a Pretorianom som používal dačo lepšie. Energia bola potrebná na lekárničku.
Uživatelský avatar
CrowX
Sigilan
Příspěvky: 1436
Registrován: 24.9.2005 22:58
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CrowX »

Na najťažšej obtiažnosti za predátora je iba jedna misia, v ktorej ho môžu zabiť - neviem presne názov, ale sú tam také dlhé chodby - inak wristblade by som nepoužíval - na directors cut zraňuje kyselina už aj predátora dosť znateľne - najlepšia zbraň je energetická pištoľ a proti ľuďom shoulder cannon.
There is a limit to stupidity.
182
Uživatelský avatar
nuke
Sigilan
Příspěvky: 1783
Registrován: 2.10.2005 14:24
Bydliště: Arulco
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nuke »

Crowx : a skúšal si to ? Na najťažšej obt. vystrelíš cca 5x z pištole a nemáš energiu. Ja som sa naučil používať whistblade celkom slušne, takže kyselina ma moc nezraňovala a keď aj tak som sa ošetril lekárničkou. Inak na Dir. cut ti bere energiu aj cloaking, takže aj proli luďom som ho používal len v nutnosti.

A máš pravdu, najťažšia je misia, kde sú tie dlhé chodby. Mis. č. 3 ( kde nakonci zabiješ predaliena )
Uživatelský avatar
CrowX
Sigilan
Příspěvky: 1436
Registrován: 24.9.2005 22:58
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CrowX »

Jasné, že som to skúšal - ale pištoľ je pohodlnejšia a podobne ako wristlblade keď sa ju naučíš používať tak alieni nemajú šancu. A ja to beriem hlavne vo vzťahu k tej zmieňovanej misii (nerátam bonusové, tie sú myslím tiež dosť ťažké) - je v nej strašne veľa alienov - a najhoršie je keď sa človek dostane do nejakej úzkej chodby a práve vtedy prídu - nedá sa uhýbať a v tom prípade je podľa mňa wristblade neúčinná.
Inak čo hovoríš na lovenie facehuggerov pomocou wristblade. :twisted:
There is a limit to stupidity.
182
Odpovědět

Zpět na „Jiné hry“